Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да похвалим децата си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да похвалим децата си

    Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
    Е и аз да се похваля.Голямата магарица на 23.05.2008 год. приключи етап от живота си,като ученичка в една от гимназиите на гр.Ямбол.Доволен съм ,пълна отличничка от 7 до 12 клас.Сега минахме един предварителен идпит по история и чакаме резултат.Следват матурите и пак изпити и дай,Боже на есен с песен.Иска да учи,дано правилно го казвам ,японистика,абе японски.Дано това което е избрала да стане и да и харесва.
    А ,с червената рокля.
    Има за какво да се гордееш!
    Желая, успех и на "голямата магарица", и на баща й !!!

    Коментар


    • До: Да похвалим децата си

      Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
      А ,с червената рокля.
      Тя много харна, бре Танасе
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • До: Да похвалим децата си

        Майка и виновна,беше правена с много любов,пък нали знаеш по-стара българска традиция се роди на 7-я месец след сватбата.Което не пречи да е 176 см.Ех,студентство.Сега ще изчакама и малката да изкласи след две години дано всичко да е наред и с майка им един живот до дупка,волумето на мах.
        Единствения ми зор е да не ме направят дядо на тази крехка възраст,моята де не тяхната.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • До: Да похвалим децата си

          Здравей татко!

          Откраднах си мъничко време,
          за да ти пиша, че съм добре.
          Задъхана следвам мечтите големи
          и нищо не може по път да ме спре.

          Не съм ви забравила. Мисля ви много!
          И знам, че ви липсвам-това ми тежи,
          но трябва да стискаме зъби, за Бога!
          човек в слабостта си най-често греши.......


          Така ти ме учеше някога татко,
          когато се плашех от черния мрак,
          когато ядях до преяждане сладко
          или се препъвах във къщния праг!


          Тогава ми казваше-''Горе главата!
          Стъпчи изкушение, болка и страх!''
          Ти стискаше ласкаво - силно ръката ми
          и аз се преборвах набързо с тях.


          Пораснах щастлива при тебе и мама.
          Разбрах що е вярност, любов и уют.......
          Готова съм вече! И никога няма,
          да ме изплаши човешкия студ!


          Така е при мен.............Пиши вие как сте?
          Намери ли евтини, сухи дърва?
          Мама-лекарствата редовно ли пие?
          Пушиш ли още следобед лула?


          Изпращам ви малко пари. Да си имате.
          Не ми се сърди и не питай защо.
          Студено е вече навън. Иде зимата.........
          Купи си обувки-на мама палто!


          Целувам те силно и моля те татко,
          не се притеснявай! Аз съм добре.
          Ще си дойда по Коледа, макар и за кратко.
          Обичам те!
          Твое голямо дете.


          някъде от нета...
          Последно редактирано от Фани; 26-05-08, 21:06.
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • До: Да похвалим децата си

            Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
            Здравей татко!
            ....................

            Много истинско стихче!
            Последно редактирано от Венци- малкия; 27-05-08, 06:17.

            Коментар


            • До: Да похвалим децата си

              Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
              Здравей татко!
              ....................
              Ей,БЛАГОДАРЯ ТИ!!!
              Последно редактирано от Венци- малкия; 27-05-08, 06:17.
              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

              Коментар


              • До: Да похвалим децата си

                Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                Здравей татко! ...

                Благодаря ти, Фани...

                Стана ми тъжно

                сигурно трябва да се виждам по-често с родителите си
                а те са живи и здрави, и живеят само на другия край на града..

                Коментар


                • До: Да похвалим децата си

                  И това

                  Моят татко, когато бях на....:

                  4 години: Моят татко може всичко.
                  5 години: Моят татко знае страшно много.
                  6 години: Моят татко е по-умен от твоя
                  8 години: Моят татко не знае съвсем всичко.
                  10 години: В онези древни времена, когато моят татко е бил малък, нещата са били доста различни.
                  12 години: Е, естествено, моят татко не разбира нищо от тези неща. Вече е твърде стар, за да си спомня детството.
                  14 години: Не обръщайте внимание на моя татко. Той е толкова старомоден!
                  21 години: Кой? Той ли? Господи, та той е такава отживелица.
                  25 години: Татко разбира от някои неща, но това е съвсем естествено, след като е живял толкова дълго.
                  30 години: Може би трябва да се посъветваме с татко. В края на краищата, той е човек с опит.
                  35 години: Нищо няма да предприема, без да съм питал татко.
                  40 години: Чудя се как ли се е справял татко. Той е толкова мъдър и има богат жизнен опит.
                  50 години: Всичко бих дал татко да е тук, за да обсъдя въпроса с него. Колко жалко, че не осъзнавах колко е умен. Можех да науча много от него.
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • До: Да похвалим децата си

                    Фани, благодаря за чувствата, които изпитах, прочитайки последните ти постове в тази тема!

                    Коментар


                    • До: Да похвалим децата си

                      Щом е за хвалба
                      Калоян го приеха 1 клас в Света София с пълен бал от теста

                      Коментар


                      • До: Да похвалим децата си

                        Здравейте,постовете на Фани са много хубави карат човек да осъзнае колко важни мигове от живота е пропуснал улисан в надпревара с времето и ежедневните проблеми.Имам четири деца две момичета и две момчета,голямата дъщеря се омъжи тази година ,големия син работи при нас малката щерка е 7 клас и най малкия е 4 клас.Да ви кажа честно двамата по големи ги изтървахме в емоционално отношение добри ученици бяха но улисани с тази работа не им отделяхме достатъчно време и не бяхме в групата на най добрите им приятели.Израснаха без особенни проблеми ,е със сина имахме една сага подобна на Колювата с липсващи пари вещи но го преживяхме поне парите отивали за колчки с дистанционни и други играчки.Сега със съпругата ми правим всичко възможно да избегнем пропуснатото с големите като отделяме достатъчно време на малката група която всъщност никак не е малка даже но определено имаме напредък.
                        Ето го и моя най малък син за разлика от батко си е доста запален по колите и всяка свободна минута прекарва на волана на импровизирания си всъдеход.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от Николай Колев; 29-05-08, 22:00. Причина: правписна грешка
                        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                        Място и хора към които да принадлежи ...

                        Коментар


                        • До: Да похвалим децата си

                          Да са ти живи и здрави и взаимно да се радвате и подкрепяте един други!
                          Ти направо ме разнежи - семействата с повече от едно-две деца вече са рядкост... Макар, че напоследък забелязвам раздвижване.
                          Тук при нас има едни със седем деца (българи са) - в къщата им е вечен празник и веселие, децата се гледат едни-други, самата майка казва, че трудно й е било докато са били по-малки първите две.
                          И аз, като теб, забелязах че особено с първото дете сме много "впрегнати", по-строги, по-безкомпромисни, а също и по-заети, все имащи работа...
                          Няма да забравя как втория син, като беше съвсем малък и като го питаха какво прави, важно и сериозно викаше: "А иа абоа!" Докато разберем, че това значи - "Аз имам работа!"... Представям си какви сме били в неговите очи...
                          Явно, че е нужно и ние самите-родителите да поостареем, помъдреем, да се поучим от грешките си, за да изживеем пълноценно родителството...
                          Дано поне тези, дето ни четат, да не правят същите грешки!
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                          Коментар


                          • До: Да похвалим децата си

                            Аз имам само едно дете - син , когото обаче виждам много рядко защото живее с майка си. Това не пречи да се гордея адски с него - завърши първи клас преди няколко дни отлично. Изобщо много е послушен и обича да разсъждава от малък, доколкото мога се стремя да му обяснявам кое е добро и кое - не и се радвам като виждам , че думите ми не отиват на вятъра. Сега през ваканцията се надявам да прекарвам повече време с него...
                            Добро ми е детето, не мога да се оплача...
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Да похвалим децата си

                              Да ти е жив и здрав и да те радва. Моят киликандзер е на 16 и гони каките и ми кара джипките вече))
                              И той не живее с мен, но нямаме никакъв проблем с виждането - пием бира и пушим заедно..
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • До: Да похвалим децата си

                                Когато се събрахме със съпругата ми не сме правили никакви планове за това колко деца ще имаме и за каквото и да било планиране на съвместния ни живот не е ставало и дума.Просто млади и зелени оцелявахме някак ,навреме се научихме да си отстъпване един на друг за разните житейски неприятности . Спомям си за първото ни дете така я бяхме закъсали ,че събирах в мазите на блока празен стъклен амбалаж ,бирени и лимонадени бутилки да можем да купим кисело мляко.Но всичко е минало вече съм дядо имам си зет като мед живот и здраве и с внуци да ни зарадват.
                                Всяко нещо в живота си има цена ,успяваш финансово пропускаш живота си в емоционално отношение.Много трудно се постига баланс между двете неща.
                                Сега си мечтаем със съпругата ми да направим успешен поправителен евентуално с внуците дай Боже ако е живот и здраве.
                                Последно редактирано от Николай Колев; 29-05-08, 23:07.
                                Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                                Място и хора към които да принадлежи ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X