Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хъркане!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Хъркане!

    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
    А някой пробвал ли е кислородните маски против хъркане?

    Междувпрочем, аз съм шампион по хъркане! Никой не ми е казвал, че е чувал някой да хърка по-силно от мен. Не се хваля...
    Не съм пробвал точно конкретните маски, но за сметка на това спя на кислород всяка нощ. Както споменах по-горе - кислородът убива хъркането. Наспиваш се за много по-малко време, не хъркаш изобщо. Килограмите нямат значение щом има кислород. Единствено трябва да свикнеш с бръмченето на машината.

    Коментар


    • #17
      До: Хъркане!

      Кислородни маски не съм пробвал,но съм пробвал някъкав спрей(не се сещам името му) и някъкав часовник,това всичко на жената.Резултати никакви,ето даже и в момента бичи ламперия
      Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

      Коментар


      • #18
        До: Хъркане!

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
        Не съм пробвал точно конкретните маски, но за сметка на това спя на кислород всяка нощ. Както споменах по-горе - кислородът убива хъркането. Наспиваш се за много по-малко време, не хъркаш изобщо. Килограмите нямат значение щом има кислород. Единствено трябва да свикнеш с бръмченето на машината.
        Колега, дай инфо за тази машинка, че аз от как се помня - хъркам.
        А като се почна не пиех, не пушех и бях 74 кг. при ръст 186см.
        - това е пояснение . На потентността и либидото - хептен не се отразява.
        Последно редактирано от maystor; 20-05-09, 17:30. Причина: грешно тълкуване
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #19
          До: Хъркане!

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Колега, дай инфо за тази машинка, че аз от как се помня - хъркам.
          А като се почна не пиех, не пушех и бях 74 кг. при ръст 186см.
          - това е пояснение . На потентността и либидото - хептен не се отразява.
          Ето какво представлява общо взето:



          Изтегля кислород от околната среда и го пречиства до концентрации от 95-96%. Цените са от 1500 до 2000 лв, вносители са "Медицинска техника".

          Коментар


          • #20
            До: Хъркане!

            Системното дишане на чист кислород намалява виталния капацитет на белите дробове.Има максимално време на експозиция за денонощие. Консултирайте се със специалист преди самолечение.
            Освен това е силно пожароопасен и се самовъзпламенява при контакт с въглеводороди. Крем за лице например.
            Всичко това се отнася за концентрации над 95%.

            Явно работата е сериозна!

            Вярно ли е това, че оперативно може да се отстрани това вибриращо парче или е слух?
            Аз имам приятел на когото направиха такава операция, 30 мин и още 4 дена на режим. Той е доволен. Жена му също.
            I get High by going Down

            Коментар


            • #21
              До: Хъркане!

              На мен са ми оперирани сливиците. Не хъркам. Не знам дали има връзка?

              Коментар


              • #22
                До: Хъркане!

                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                Явно работата е сериозна!

                Вярно ли е това, че оперативно може да се отстрани това вибриращо парче или е слух?
                Оперативно или полуоперативно може да ти отстранят парче излишна кожаАма да ти бъркат у устатаХъркай си на воля кой не му изнася да иде у другата стая или на другия етаж
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • #23
                  До: Хъркане!

                  Моята тактика за спасение когато съм в стая с някой който хърка,вдигам силен шум , примерно изкашляне или някакъв друг шум за да може хъркаштия да се събуди леко и да спре да хърка и тогава се отпускам и бързо заспивам преди пак да е започнал да хърка

                  Коментар


                  • #24
                    До: Хъркане!

                    Първоначално публикуван от Маги Преглед на мнение
                    Моята тактика за спасение когато съм в стая с някой който хърка,вдигам силен шум , примерно изкашляне или някакъв друг шум за да може хъркаштия да се събуди леко и да спре да хърка и тогава се отпускам и бързо заспивам преди пак да е започнал да хърка
                    Ти, девойче не си спала в една стая със сериозен хъркач...
                    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                    Коментар


                    • #25
                      До: Хъркане!

                      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                      Ето какво представлява общо взето:



                      Изтегля кислород от околната среда и го пречиства до концентрации от 95-96%. Цените са от 1500 до 2000 лв, вносители са "Медицинска техника".
                      Благодаря!!!
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #26
                        До: Хъркане!

                        Машинката за кислород е идейна. Освен това никой не казва, че трябва да създаваш 95% кислородна среда...

                        За тези, които имат някой излишен лев за харчене има вентилационни системи, които ти вкарват "планински чист" въздух в стаята (филтри, кислород генератори и пр.) и няма хъркане, наспиваш се за 5 часа и тем подобни. Парите обаче са много над 2 бона .

                        Коментар


                        • #27
                          До: Хъркане!

                          Преди време бях отказал цигарите и не пуших две години.Хъркането изчезна на втория месец след спирането на цигарите.След като пропуших обаче,всичко стана постарому.
                          Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Хъркане!

                            Първоначално публикуван от Константин Преглед на мнение
                            Преди време бях отказал цигарите и не пуших две години.Хъркането изчезна на втория месец след спирането на цигарите.След като пропуших обаче,всичко стана постарому.
                            Аз от три години съм ги отказал ама хъркането си остана
                            Николай Папазов

                            Коментар


                            • #29
                              До: Хъркане!

                              Здравейте! И аз съм от отбора на бръмчащите.При мен нещата протекоха в няколко фази
                              1-хърках само по гръб
                              2-когато съм почерпен хърках без значение позата
                              3- хърках и да не съм почерпен постоянно
                              4-хърках и спирах да дишам за дълго , след което изрязвах и пак влизах в ритъм.
                              Върха бе когато заспах как си седях на стола в службата, колегите се бъзикаха , че бях младоженец - жената да даде една нощ почивка не знаеха че бичим цяла нощ.Бях на парцал ,очите ми бяха кръвясали все едно не съм ставал от бара няколко дни.По късно нещата тръгнаха още на зле - нощно време ставах през 2 часа да пишкам.Мислех че е бъбрек или простата но се оказа че е от загубата на кислород и недоспиването.Майка ми е мед. работник и само ме ръчкаше да ходим по София на изследвания и операция.Аз като чух за операция ептен зех да не спим - не можех да си представим как ще ме режат по гърлото и небцето.Направо изпитвах ужас.
                              Един ден гсм ми стана червен звъняха ту жена ми, ту майка ми - по Нова тв даваха един лекар който се занимаваше със сънната апнея, предлагаше метод без операция.
                              След много агитации се прежалих и спах една вечер в клиниката за ххх лева - горе долу като в ШЕРАТОН, бях целия облепен с датчици и ме гледаха на монитор по време на съня и следяха показатели през различните фази на съня.Направиха ми и снимка за спомен - спокойно мога да излъжа някой , че са ми правили изследвания за космонавт.
                              На другия ден отидох за резултат, доктора каза че не е добре работата / губя яко кислород/ описаго като всеедно един такъв голям човек като тебе да ти седне на гърдите и да не ти дава да дишаш.
                              За операция ми каза че не може да гарантира на 100%, обикновено след някоя година се получавало наново разхлабване на меки тъкани при горното небце и отново си на ринга.Предложи ми машина с която да спя.И сега освен с жената спа и с машината и се маскирам.Каза ми че най добри са американците в тази област - мислят по въпроса повече от 15г.Закупих такава машина- тя е сравнително компактна колкото една много дебела книга /CPAP Respitronics/.С нея съм втора година и съм нов човек, спинкам нормално и дъскорезницата не работи.Събуждам се свеж и отпочинал и всичко е ОК.
                              Който има такъв проблем да се оправя на време , като бях в клиниката имаше един човек който бе заспал по времето когато е шофирал на магистралата за Пловдив.Резултатът е една кола тотал, добре че е имало 6 възглавници та е оцелял.
                              Благодаря на бог че ме е пазил, защото как заспах на стола можеше да заспа и аз на волана да загина аз и да пострада някой друг човек.
                              Не знам дали е уместно да пиша клиниката- да не стане реклама и пак да ме накажат.
                              Ако някой иска да пита нещо да пише на лични.
                              Последно редактирано от Венци- малкия; 14-08-09, 14:38. Причина: Правопис.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Хъркане!

                                Това с цигарите и при мен се получи. По принцип похръквам предимно по гръб. Но като ги отказах, жената каза че се случвало крайно рядко и при супер изчекнати пози за сън. Събуждах се сам рано-рано, вместо да разчитам на будилник, отпочинал при това.

                                ...ама ги почнах наново, и всичко си е постарому. Нямам наднормено тегло и рядко пия. Изобщо, при мен липсват класическите предпоставки.

                                ...ще взема да ги спра пак, ама все не мога да ги намразя достатъчно.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X