Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся добър зъболекар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търся добър зъболекар

    Има ли някакви скорошни впечатления за добра работа в направление протезиране/имплантология?
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #47
      От: Търся добър зъболекар

      Имам преки и косвени актуални впечатления, за София говоря.Пиши ако искаш на лично какво точно ти е необходимо.

      Коментар


      • #48
        От: Търся добър зъболекар

        Препоръчайте добър зъболекар във Варна.
        Grand Cherokee WJ
        Dodge Caliber
        E 430 4-matic-T(S210)
        GLK

        Коментар


        • #49
          От: Търся добър зъболекар

          Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
          Препоръчайте добър зъболекар във Варна.
          Какво се разбира под добър.
          Аз ходя при една зъболекарка в района на Окръжна Болница (и района е важен за места за паркиране).
          Жена ми е ужасно доволна и я ползва от 2-3 години.
          Аз съм леко скептичен към нея.
          Работи без болка но ужасно бавно сравнено с предишната ми зъболекарка (вече за съжаление не работи) която ми пестеше часове време.
          Та ако желаете мога да препоръчам тази на лични.
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #50
            От: Търся добър зъболекар

            Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
            Препоръчайте добър зъболекар във Варна.
            Точно във Варна съм ползвал услугите на зъболекар Галя Перейра и винаги съм я давал за пример. Уникален човек, правила ми е зъбите преди 10г и нищо не е мръднало. Много внимателна и много добър професионалист (лично мнение)
            Та ако още работи във Варна и успееш да я намериш - мисля, че ще останеш доволен
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #51
              От: Търся добър зъболекар

              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
              Какво се разбира под добър.
              Аз ходя при една зъболекарка в района на Окръжна Болница (и района е важен за места за паркиране).
              Жена ми е ужасно доволна и я ползва от 2-3 години.
              Аз съм леко скептичен към нея.
              Работи без болка но ужасно бавно сравнено с предишната ми зъболекарка (вече за съжаление не работи) която ми пестеше часове време.
              Та ако желаете мога да препоръчам тази на лични.

              Под добър разбирам,като седна на стола да разбере за какво става въпрос и да пипа уверено,да знае какво прави.
              Не да се чуди час ,след това да се презастрахова по сто пъти и вместо 4 ходения да станат 20,че наскоро имах такъв случай.
              Grand Cherokee WJ
              Dodge Caliber
              E 430 4-matic-T(S210)
              GLK

              Коментар


              • #52
                От: Търся добър зъболекар

                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                Точно във Варна съм ползвал услугите на зъболекар Галя Перейра и винаги съм я давал за пример. Уникален човек, правила ми е зъбите преди 10г и нищо не е мръднало. Много внимателна и много добър професионалист (лично мнение)
                Та ако още работи във Варна и успееш да я намериш - мисля, че ще останеш доволен

                Благодаря колега,ще я потърся.
                Grand Cherokee WJ
                Dodge Caliber
                E 430 4-matic-T(S210)
                GLK

                Коментар


                • #53
                  От: Търся добър зъболекар

                  Колеги какви впечатления имате относно имплантите, аз имам 1-2 и жената има 1 за правене и си мисля, че ако има наистина доверени, проверени, читави зъболекари бих опитал в родината(София), малко ме е страх от имплантите?

                  А и инвестицията не е малка, за това май трябва да се проверява и проучва внимателно, два импланта са си 2-3" марково окачване, не е шега )

                  Търся проверена многократно клиника/практика и имена, няма нужда на ЛС, не покупро-продаваме ядрени глави все пак.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Търся добър зъболекар

                    Да не пиша много подробно/макар че отличните стоматолози са нещо като спецовете по ядрени глави/,от личен мой и семеен опит.Кадърно планираният и изпълнен имплант е ОК. Какво е планирането можеш сам да провериш.Преценката на лекаря за дълготрайността на това начинание не само по снимки , но и други фактори също е изключително важна.Включително и тютюнопушене. Съвсем отделна тема е избора на имплант.
                    Моят опит е с клиниката в която изобщо в Бг за първи път са започнали преди около 20г. В момента има двама или трима от тези специалисти , вече на по 50 + години с огромен опит.
                    Ако те интересува повече конкретика, пиши лс.
                    П.п. Видях и много от лъскавите клиники, тц. , повечето са направени с малко по-други цели. Има и една изцяло в розово, мъжки екип ,сещащ се.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Търся добър зъболекар

                      Това с имплантите е сложно и много скъпо начинание.Добре е да се сподели опит и цени от някой минал през това.
                      На приятел му искаха към 50к лева,за 16 зъба.
                      Grand Cherokee WJ
                      Dodge Caliber
                      E 430 4-matic-T(S210)
                      GLK

                      Коментар


                      • #56
                        От: Търся добър зъболекар

                        Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                        Това с имплантите е сложно и много скъпо начинание.Добре е да се сподели опит и цени от някой минал през това.
                        На приятел му искаха към 50к лева,за 16 зъба.
                        Цифрите са много относителни . Като базова стойност може да се смята комплекта добър имплант и коронка цирконий примерно , с манипулациите поне 2000 лв. Обаче подготовки, костно вещество и каквото там трябва са индивидуални.
                        И да се има предвид, че абсолютни гаранции всъщност няма.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Търся добър зъболекар

                          Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                          Цифрите са много относителни . Като базова стойност може да се смята комплекта добър имплант и коронка цирконий примерно , с манипулациите поне 2000 лв. Обаче подготовки, костно вещество и каквото там трябва са индивидуални.
                          И да се има предвид, че абсолютни гаранции всъщност няма.

                          Това са безумни цифри,колко хора могат да си го позволят?
                          И каква е алтернативата?
                          Grand Cherokee WJ
                          Dodge Caliber
                          E 430 4-matic-T(S210)
                          GLK

                          Коментар


                          • #58
                            От: Търся добър зъболекар

                            Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                            И каква е алтернативата?
                            Кастанети.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Търся добър зъболекар

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Кастанети.

                              Сбогом на пРъжолите демек.
                              Grand Cherokee WJ
                              Dodge Caliber
                              E 430 4-matic-T(S210)
                              GLK

                              Коментар


                              • #60
                                От: Търся добър зъболекар

                                Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                                Това са безумни цифри,колко хора могат да си го позволят?
                                И каква е алтернативата?
                                Бе ти искаше опит и цени, актуалните ти въпроси са за друго място.Джвакаш си там с каквото имаш , получаваш стомашни проблеми, депланации на челюстите, отблъскваща естетика и прочее.Какво да ти обяснявам че карам 20 г. джипки дръгели ,щото здравето на семейството ми е по-важно от лъскава тенекия.
                                Пенчо ти е обяснил алтернативата. Между другото , има случаи дето модулнолята протеза е по-удачен ,евтин и добър вариант срещу Х импланта.
                                Търсиш такива , които знаят добрите алтернативи.
                                П.п. Немаш грижи с мръвката с горната протеза.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X