Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся добър зъболекар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся добър зъболекар

    Колеги, една пломба започна да ми се мести в зъба. Отпред зъбите са ми изронени защото като млад глупак отвивах винтчета с тях. Имам и един зъб за вадене. Накрая имам два три кариеса за пломбички.
    Много Ви моля ако знаете някой свестен зъболекар в София, да работи със Здравната каса и да не ми "извади зъбите" с високите си цени пишете! В женския форум ми се натрапи името д-р Десислава Илиева на Руски паметник. Ако я знае някой да пише! Благодаря Ви!
    sigpicНЕ ТРУПАЙТЕ ПАРИ! ТЕ СА СРЕДСТВО ЗА ЖИВОТ! ПОЛЗУВАЙТЕ ГИ ВСЕКИ ДЕН!(Ванга)

  • #2
    До: Търся добър зъболекар

    Здравната каса в стоматологията я забрави.
    Д-р Здравко Маргаритов
    0888-50-37-01
    Изключителен специалист. Лекар, не налбантин.
    Кажи му че не мога да му се обадя преди да се развали времето, няма кой да ми прави камиончето.

    Коментар


    • #3
      До: Търся добър зъболекар

      Имай предвид че от касата имаш намаление на година от около 15лв.Това е.Мога да ти дам няколко номера в София.Както решиш.

      Коментар


      • #4
        До: Търся добър зъболекар

        Пък ако и кажеш в кой квартал си да не са търкаляш от единия до другия край на Сф подут......
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: Търся добър зъболекар

          Няма да е лошо да кажеш в кой квартал си. Моя зъболекар е страхотен, препоръчвам го горещо. Кабинета му е чисто нов, по европйски стандарти. Намира се на улица Нишава. Млад специалист е, предпочитам го пред закостенелите мозъци на докторите от време оно. Пипа адски уверено и прецизно, а бе аз лично съм очарован. Няма нищо общо със всички зъболекари при които съм ходил.

          0888206408 - др. Сотян Митев

          Коментар


          • #6
            До: Търся добър зъболекар

            Хиляди благодарности! Задължен съм Ви! Живея до плувния комплекс Спартак в Лозенец. Само дето не видях кой взима скъпо и кой нормално, но не съм малък и ще се ориентирам в пазарната джунгла.
            sigpicНЕ ТРУПАЙТЕ ПАРИ! ТЕ СА СРЕДСТВО ЗА ЖИВОТ! ПОЛЗУВАЙТЕ ГИ ВСЕКИ ДЕН!(Ванга)

            Коментар


            • #7
              До: Търся добър зъболекар

              Здравей,

              малко късно виждам темата, но все пак мисля че мога да ти препоръчам и още един зъболекар и ти е срвнително близо. Д-р Бонев 0898405511, намира се в Зона Б-5 (частния му кабинет) иначе работи в детска стоматология в Пирогов и смея да твърдя е невероятен специалист (задължително условие при работа с деца), работи бързо и поне според мен цените са му много приемливи.
              '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

              Коментар


              • #8
                До: Търся добър зъболекар

                Айде и аз, да препоръчам балдъзата.

                Не, оставете настрана шуробаджанащината, ама жената е много добра и търпелива с пациентите (вкл. мен), спецаилист ендодонт е и май не взима скъпо доколкото съм чувал (досега не съм гледал какви са цените, честно казано). Кабинета й е в Люлин 8, ул. Гоце Делчев 61, тел. 0887299397. В другият кабинет пък е тъщата - за нея мога да кажа същото (не се подмазвам, тя едва ли чете тук).

                Ако колегата си е намерил зъболекар, дано контактите са полезни и за други хора от Люлин.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся добър зъболекар

                  НЗОК покрива 2 пломби и вадене на зъб за година (така беше до скоро). За останалото изнемогва пред реалната стойност на материалите и труда. Ще ни се наложи да свикнем с реалностите на пазарната икономика НАЛОЖЕНИ в здравеопазването
                  Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                  „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                  LZ1EMS

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся добър зъболекар

                    я споделете инфо относно имплантите, някой да е правил..... къде, кога и колко пари?
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся добър зъболекар

                      jkolarov-би ли казал къде точно на ул"Нишава"е този зъболекар и как се казва и някакви телефони за контакт ако имаш,а някой ако знае добър стоматолог отново в този район нека пише

                      Коментар


                      • #12
                        От: До: Търся добър зъболекар

                        И аз търся добър зъболекар в София , без значение за ройон и цена - важно е, че здравата съм загазил, а моя зъбар изглежда не му стигат възможностите да се справи с проблема.
                        Александър

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Търся добър зъболекар

                          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                          И аз търся добър зъболекар в София , без значение за ройон и цена - важно е, че здравата съм загазил, а моя зъбар изглежда не му стигат възможностите да се справи с проблема.
                          0888 499300 Доктор Силвестър Добрев. Прати му много здраве от Пенчо.
                          До НДК му е кабинета.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся добър зъболекар

                            Д-р Венелина Иванова - кабинетът й е на "Цар Симеон" 78.
                            тел. 0887 787 302
                            Аз лично ходя при нея от около 5-6 години и съм много доволна.
                            Успех
                            Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                            Коментар


                            • #15
                              От: До: Търся добър зъболекар

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              0888 499300 Доктор Силвестър Добрев. Прати му много здраве от Пенчо.
                              До НДК му е кабинета.
                              Още по-добър е Добрев Старши, но не му се работи вече. Силвестър много е научил от него, а и сам ходи и учи най-новите технологии. Няма да сгрешиш при който и от двамата да отидеш, а и цените са нормални.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X