Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Умъртвяване на нерв в днешно време

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Явор(dorzi)
    отговори
    От: Умъртвяване на нерв в днешно време

    Само едно ще ви кажа.От упойка може да си останете на стола,докато от арсен не съм чувал да става нещо.Има още за писане ама ме мързи.Това стига.

    Остави коментар:


  • s_s1
    отговори
    От: Умъртвяване на нерв в днешно време

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Абе имаме си няколко форумни зъбовредителя ама си траят.
    Те си траят, защото вече са ювелири, дялкат си ябълки и други работи..

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Умъртвяване на нерв в днешно време

    Абе имаме си няколко форумни зъбовредителя ама си траят.

    Остави коментар:


  • Еделвайс
    отговори
    От: Умъртвяване на нерв в днешно време

    Изчетох доста мнения, включително и от зъболекари че Арсена ако е сложен както трябва, много е важно да е с точното количество, както и времето на действието му, всичко това ако е спазено, няма да има никакви проблеми, лично аз съм спокоен защото същия зъболекар ми е умъртвявал нерви с Арсен преди години и не съм имал никакви неприятни последици, "да чукна на дърво", но все пак исках да чуя още мнения относно Арсена и защо в днешно време е толкова страшна реакцията при мисълта за умъртвяване на нерв чрез Арсен, дали защото днешните по-млади зъболекари не работят с Арсен и от там съответно нямат опит с манипулациите му за безопасно ползване и произтичащите му от това, такава категоричност против Арсена?
    Последно редактирано от Еделвайс; 17-11-15, 15:46. Причина: пояснение

    Остави коментар:


  • mendi
    отговори
    От: Умъртвяване на нерв в днешно време

    Ъ?
    Аз съм точно на това дередже в момента, дори тази сутрин бях при зъболекаря и ми сложи арсен на зъба за втори път. Първия път беше миналата седмица.
    Сега ме вкарахте в размисли - трябва ли да се притеснявам от нещо и какви са другите методи за умъртвяване?

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Умъртвяване на нерв в днешно време

    Аз по ред причини съм доста редовен клиент на шлосерите. Арсен не са ми поставяли от има-няма 15 години. Включително на зъби с 1, 2 и 3 канала.

    Остави коментар:


  • Умъртвяване на нерв в днешно време

    Привет колеги, от години ходя при един и същ зъболекар и да чукна на дърво, винаги при дадено лечение на зъб, ми е е минавало нормално и успешно лечението, през годините когато се е налагало да ми се умъртвява даден нерв, винаги ми се е слагал Арсен и до два дена ми маха арсена почиства го и след още 3 дни, тогава вади нервите и чистене на каналите, вчера ми се наложи по спешност да ми се умъртви зъб поради начален стадий на гангрена, процедурата е същата сложи ми Арсен и до 2 дни ще ми го маха и после чак в понеделник, ще вади умъртвените нерви.
    Питането ми е породен от факта, че на много места в днешно време било абсурдно да се ползва Арсен за умъртвяване на нерва, ползвало се само упойка и директно се вадело нерва, попитах зъболекаря защо не ползва упойка, и ми каза ми че въпросния зъб е с два канала и е по-сигурно с Арсен и ще е без излишно кръвотечение при вадене на нерва от зъба при упойка?

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X