Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се случва с Ники?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се случва с Ники?

    И аз разбирам , че нещата се развиват благоприятно.Желаем Ви все и все по-добри резултати!

    Коментар


    • От: Какво се случва с Ники?

      Продължаваме да стискаме палци, всичко да върви само и единствено в положителна посока!
      LZ1ZAH

      Коментар


      • От: Какво се случва с Ники?

        Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
        Продължаваме да стискаме палци, всичко да върви само и единствено в положителна посока!
        Дай боже!

        Коментар


        • От: Какво се случва с Ники?

          Само така!
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Какво се случва с Ники?

            Стъпка по стъпка - нещата вървят добре
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • От: Какво се случва с Ники?

              Радвам се,че нещата се развиват в положителна посока!
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Какво се случва с Ники?

                Успех и надежда и от мен!
                Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                Коментар


                • От: Какво се случва с Ники?

                  Добри новини!
                  Успех и от мен!
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • От: Какво се случва с Ники?

                    Гадна е Candida-та, вярно, но и Flagyl-а е много гаден за пиене при продължителна употреба, добре е, че го понася, малкия Ники е герой! Поздрави!
                    "Make love, not war!"

                    Коментар


                    • От: Какво се случва с Ники?

                      Успех ви пожелавам.
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • От: Какво се случва с Ники?

                        И аз желая успешно лечение! Малкия Ники е герой!
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Какво се случва с Ники?

                          Радваме се за малкия. Още малко да се стопи снега и на реката с въдица.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Какво се случва с Ники?

                            Успех желая и занапред само добри новини Малкия Ники е герой, но е нормално - при родители герои
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Re: Какво се случва с Ники?

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Здравейте...
                              ....П.С. Тук искам да допълня (няма връзка с аутизма) - за облекчаване на симптомите на тъй наречените мързеливи черва, които водят до подуване на корема, нередовно изхождане и болки приемането на Пробиотици и Ензими води до значително облекчаване - не е лечение но много помага тествано е.
                              За пример давам CD-Biotic и EnZym-Complete/DPP-IV™ II with Isogest®, пробиотик по едно на ден вечер след хранене и по 1 ензим 2 пъти дневно с основните храненя.
                              Дано е полезно на някой - може да се дава и на малки деца над 2 години в посочените дози.
                              Дани, много полезна вметка, за което благодаря! Аз имам подобен проблем, който ме мъчи от години /предполагам и много други хора/ и оказва се причината за това са не само навиците, отровените ни въздух, вода, храна, липсата на достатъчно движение, но и стреса...
                              Продължаваме да ви стискаме палци и се молим, и надяваме с Ники нещата да вървят само към добро!
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                              Коментар


                              • От: Re: Какво се случва с Ники?

                                Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                                Дани, много полезна вметка, за което благодаря! Аз имам подобен проблем, който ме мъчи от години /предполагам и много други хора/ и оказва се причината за това са не само навиците, отровените ни въздух, вода, храна, липсата на достатъчно движение, но и стреса...
                                Стреса е добро извинение за един куп неща, когато нямаме друго обяснение, или то не ни харесва. Ама за да не спамим темата, ако искаш да разбереш за какво идеше реч при мен - на ЛС.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X