Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сериозен проблем с очите, търся съвет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сериозен проблем с очите, търся съвет.

    Здравейте, от няколко дни майка ми загуби зрението на 1-то си око, а сега постепенно губи и на другото. Тя никога не е имала проблем с очите, няма диоптри, нищо. Някой имал ли е подобен проблем и бихте ли ме посъветвали, кой Добър лекар в София да потърся?

  • #2
    До: Сериозен проблем с очите, търся съвет.

    Като най-добра и перфектно оборудвана очна клиника всички специалисти сочат една нова, частна, до Пирогов но и забравих името..., на второ място ти препоръчвам бившата окръжна болница и там търси д-р Лолова...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: Сериозен проблем с очите, търся съвет.

      Вижън се казва клиниката. На Виктор Григорович 8 отстрани на блока с черни стъкла.
      Наистина са добри и с добро оборудване.
      Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

      Коментар


      • #4
        До: Сериозен проблем с очите, търся съвет.

        не е зле да отидете и в клиника Светлина в поликлиниката с/у Транспортна болница... Жена ми има проблеми с очите и там я пратиха...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          До: Сериозен проблем с очите, търся съвет.

          Да си направи изследване за кръвна захар,при много високи стойности удря направо в очите.

          Коментар


          • #6
            До: Сериозен проблем с очите, търся съвет.

            Причините може да са един куп, включително и не от самите очи.

            До сега ходено ли е на прегледи? Правени ли са изследвания?

            Ако не - нека отиде на преглед, да направят нужните изследвания, и да видят от какво е.

            И аз съм чувал за тази до Пирогов че са добри.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Сериозен проблем с очите, търся съвет.

              Да използвам темата.
              Имам проблем с очите. Но поради започване на работа и невъзможност за отсъствия реших днес да отида на преглед. В спешен кабинет на Исул имаше над 30 човека и отидох в Торакс. Имам допълнително здравно осигуряване в Доверие.Хора нямаше сестрата беше много бърза и дотук добре. Извика лекарката и преди да вляза и каза че съм по допълнително осигуряване. В кабинета прегледа започна с думите -Какво искате от мен. Обяснявам че очите ми сълзят и виждам през мъгла. Тя - искате да ви прегледам ли.Тук не отговорих и тя - е добре седнете ще ви прегледам. И т.н, прегледа мина . Диагноза - сухи очи и гъсти сълзи и от там е проблема.Рецепта - противовъзпалителни капки и изкуствени сълзи.При прегледа и казах , че имам някакви калциево нещо си образувания на клепачите и по голямите са ми махани оперативно -за тях нищо. Тръгвах си вече като се обадиха около 12,15ч че тръгват от Бужурище с дете -ако дойдат до 13ч дойдат.
              Е те затова пари се дават.

              Коментар


              • #8
                От: Сериозен проблем с очите, търся съвет.

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                Да използвам темата.
                Имам проблем с очите. т.
                Не се занимавай с ИСУЛ и Торакс!!
                Потърси Ресбиомед - Испанска очна клиника в София. Работят с касата.

                Коментар


                • #9
                  От: Сериозен проблем с очите, търся съвет.

                  На един колега жена му работи в очна клиника, Вижън май беше. Утре ще го питам какви са условията за да се прегледа човек при тях.
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X