Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патерица за счупен пръст на крак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Патерица за счупен пръст на крак

    Здравейте , нощес изитах колоната вкъщи и съм със счупен малък пръст. Какви патерици трябва да си купя , не съм запознат и забравих да питам . Подскачайки успявам да отида до където трябва, но не си е работа.

  • #2
    От: Патерица за счупен пръст на крак

    Е, на лекар не ходи ли? Първо трябва да го гипсират или да го поставят в неподвижно положение с нещо като ботуш без горница. После си взимаш патерици за подмишници и това е!
    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
    Стефан Арзатов

    Коментар


    • #3
      От: Патерица за счупен пръст на крак

      Здравейте , ходих в болница Пирогов и те го бандажираха ,без гипс . Това стана към 4 тази сутрин и забравих да питам.

      Коментар


      • #4
        От: Патерица за счупен пръст на крак

        Доколкото ми е известно, малкия пръст се бандажира към съседния и няма нужда от нищо особено, само по широка обувка. С болката вече е друг въпрос.

        Коментар


        • #5
          От: Патерица за счупен пръст на крак

          Първоначално публикуван от dimichos Преглед на мнение
          Доколкото ми е известно, малкия пръст се бандажира към съседния и няма нужда от нищо особено, само по широка обувка. С болката вече е друг въпрос.
          Абсолютно вярно. Минала година го чупих на единия крак. Чак пък патерица? Е, боли, ама сега лятото, с джапанки няма никакъв проблем. Куцукаш тихичко, след няколко дена е съвсем поносимо.
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #6
            От: Патерица за счупен пръст на крак

            И аз мисля че няма нужда от патерици. Чупих пръст на крака преди десет години и втори път преди 3 седмици. Всъщност май втория път беше само спукан. И двата пъти минах без патерици - по широка обувка, сега е лято та става и спортен сандал. И стъпваш на пета. Куцукаш и тихичко псуваш през зъби.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • #7
              Патерици 2бр. купувах за 15 лв. метални Ф20..От магазините около Пирогов.Бързо оздравяване.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                Мога да ти пратя моите патерици , ако искаш.
                Аз вече съм на крака
                Патерици , за под мишница, само за хора, които не ги държат ръцете . Притискат лимфните възли и са възможни проблеми .Това ми казаха на мен, след операцията.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  Верно.С ръчни"канадки" е по-добре,без никакви още повече!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #10
                    Здравейте , вече си ходя нормално , инцидента стана на 11август месец. Благодаря на всички

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X