Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся приставка за тоалетна чиния

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся приставка за тоалетна чиния

    Смениха тазо-бедрена става на съпругата ми и се нуждая от надстройка за тоалетната чинияНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Надстройка-за-тоалетна-чиния-монтаж-400х400.jpg
Прегледи:1
Размер:30.3 КБ
ID:6149858
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

  • #2
    От: Търся приставка за тоалетна чиния

    Слагаш тоалетния стол над гърнето и му фиксираш колелцата. Много по- удобен е и за сядане и ставане.
    Успех с възстановяването!
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: Търся приставка за тоалетна чиния

      Ако търсиш с пари ето ти линк
      https://voevmedical.com/%D0%BF%D0%BE...0%D0%BE%D0%B9/
      това излиза най отгоре.В продавалниците има също ,ама май са много скъпи.

      Коментар


      • #4
        От: Търся приставка за тоалетна чиния

        Здравей, включвам се и аз като минала през това нещо - смяна на тазобедрена става, та както ти е писал и Тропчо тоалетния стол над тоалетната чиния е по-практично и удобно за ползване. Аз лично, а и хората ползвали такова нещо не са доволни, не е удобно, чувстваш се несигурно на таци височина без облегалки! Бързо възстановяване!

        Коментар


        • #5
          От: Търся приставка за тоалетна чиния

          Преди години купувах такова за около 100-ина лв, а миналата седмица ги гледах в Лидл за 32 лв
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #6
            От: Търся приставка за тоалетна чиния

            Проблема е в плавното сядане и ставане. Трябват опори, тръби на парно или въже за които да се хващаш. И краката долу да не приплъзват! И няма страшно аз смених двете и си ходех на нормална тоалетна. Другаде също има проблем който е решим. Леглото е ниско и изправянето от седнало положение е трудно. Моето решение - поставихме допълнителен матрак върху леглото + въженце вързано за тръба на парното с което си помагам да седна. Много удобно!!! Е - 250лв. Скорошно оздравяване. С поздрав Борето
            Последно редактирано от boreto2; 23-09-18, 15:30. Причина: правописна грешка

            Коментар


            • #7
              От: Търся приставка за тоалетна чиния

              Айде и аз да се присъединя с опита си като куц кон последните три-четири години, като за късмет на всички едва ли някой има по-богат и разнообразен такъв , защото във времето състоянието ми се променя, съответно и усещанията и двигателните възможности.

              Абсолютно се присъединявам към мнението на колегата:

              Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
              Проблема е в плавното сядане и ставане. Трябват опори, тръби на парно или въже за които да се хващаш. И краката долу да не приплъзват! И няма страшно аз смених двете и си ходех на нормална тоалетна. Другаде също има проблем който е решим. Леглото е ниско и изправянето от седнало положение е трудно. Моето решение - поставихме допълнителен матрак върху леглото + въженце вързано за тръба на парното с което си помагам да седна. Много удобно!!! Е - 250лв. Скорошно оздравяване. С поздрав Борето

              И общо взето, там където ти е най-комфортно седенето, най-трудно се става ако няма нещо здраво и стабилно за което да се хванеш.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Търся приставка за тоалетна чиния

                И аз като потърпевш със сменена става,да кажа,че както е писала Веси Кирова,по-добрият вариант е тоалетния стол. Другите импровизации с тръби от парно няма да излязат по-евтино. Освен това сз го използвах и за къпане в началото. Такива приставки имаше в тоалетната в болницата,но определено са несигурни,а и рисковани,ако няма придружител.

                Коментар


                • #9
                  От: Търся приставка за тоалетна чиния

                  Благодаря на всички които се отзоваха. Имам тоалетен стол, но незнам дали ще мога да го сложа над гърнето, тъй като тоалетната чиния е монтирана в ъгъл.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X