Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малка подутина на ръката ми след интензивна физическа работа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малка подутина на ръката ми след интензивна физическа работа

    Привет колеги, преди да отида на лекар бих искал да се консултирам с вас, значи преди две седмици - събота и неделя от сутринта до вечерта с кратки почивки, съм рязал нон-стоп дърва с електрическа резачка на магаре - постоянно еднотипно движение по цял ден, 2 дни след работата забелязах че имам малка подутина с големината на топче като от 5 стотинки, при натиск е еластично все едно е силиконово топче (на снимката съм го оградил в червено мястото на подутината), не ме боли, освен ако не тръгна да правя нещо с ръката по-интензивно, така ми е вече втора седмица, нямам увеличена болка освен при натоварване, но и не спада подутината, какво да правя според вас?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0602.jpg
Прегледи:1
Размер:139.9 КБ
ID:6093909

    п.с. Цялата работа дойде от факта че съм правил едни и същи натоварващи движения на дясната ми ръка, вдигане на триона и спускане за рязане и това по 10 часа и двата дена, претоварил съм я.

  • #2
    От: Малка подутина на ръката ми след интензивна физическа работа

    За ортопед-травматолог, евентуално И ревматолог.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #3
      От: Малка подутина на ръката ми след интензивна физическа работа

      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
      За ортопед-травматолог, евентуално И ревматолог.
      Надявах се да е нещо което ще отмине с времето ако не натоварвам ръката и да и правя физиотерапия с масажчета, явно е сериозна работата щом се налага да посетя травматолог според теб...

      Коментар


      • #4
        От: Малка подутина на ръката ми след интензивна физическа работа

        Ще живееш. Прилича на ганглион. Може да изчезне след някой ден с малко размачкване.
        Последно редактирано от Savov; 29-06-15, 22:42.

        Коментар


        • #5
          От: Малка подутина на ръката ми след интензивна физическа работа

          Другата седмица ще отида при ортопеда, че е бил отпуска и ще пиша след като ме консултира.

          Коментар


          • #6
            От: Малка подутина на ръката ми след интензивна физическа работа

            Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
            Ще живееш. Прилича на ганглион. Може да изчезне след някой ден с малко размачкване.
            Точно това е. Кистичка със синовиална течност, ако не ти пречи, не го закачай.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #7
              От: Малка подутина на ръката ми след интензивна физическа работа

              Да завърша темата, подутината изчезна напълно за 3 месеца, първите два месеца, всеки ден разтривах подутото място по няколко пъти на ден, от 3 седмици засега все едно никога не съм имал подутина.

              Коментар


              • #8
                От: Малка подутина на ръката ми след интензивна физическа работа

                Браво! Това са добри новини.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X