Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Болки във врата >

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Болки във врата >

    Опитвал съм, но на моменти болката е непоносима и рефлексно го пукам.

    Коментар


    • #17
      От: Болки във врата >

      По-горе emanuilis ти даде съвет, но ми се струва, че ти го пропусна. Аз винаги внимателно слушам лекар, който казва какво би направил за себе си.

      Коментар


      • #18
        От: Болки във врата >

        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
        По-горе emanuilis ти даде съвет, но ми се струва, че ти го пропусна. Аз винаги внимателно слушам лекар, който казва какво би направил за себе си.
        Не се вслушах, щото още в началото казах , че в идните месец-два имам назначен МРТ.

        Поздрави !

        Коментар


        • #19
          От: Болки във врата >

          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
          Не се вслушах, щото още в началото казах , че в идните месец-два имам назначен МРТ.

          Поздрави !
          Вероятно си И повърхностен.

          Написал си понятието ,,скенер", мнооого далеч като смисъл от МРТ.

          Ама давай...
          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
          LZ1EMS

          Коментар


          • #20
            От: Болки във врата >

            Имах предвид МРТ, просто тогава не ми дойде на акъла, извинявам се за некоректната информация!
            Ама то е без значение, като го направя ще пиша резултата или по -скоро ще покажа на бъдещия лекуващ лекар ..

            Коментар


            • #21
              От: Болки във врата >

              Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
              Един съвет от мен.. Спри да си изпукваш врата.. Преди ми беше навик, както и изпукването на пръстите.. Винаги ме боляха и усещах напрежение докато не ги изпукам.. Спрях за известно време и вече нямам такива ядове..
              Абсолютно вярно,бивш проф спортист съм,като си изпукам врата и ме кефише и така докъто взе да ме стяга подобно на теб,забраних си да го правя и всичко е ок !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #22
                От: Болки във врата >

                Здравейте, днес посетих д-р Вълчо Найденов. Прегледа ме обстойно, правихме изследвания + снимка. Засега нещата са що-годе добре. Има малко ошипяване, но предписа медикаменти и след някой ден пак на преглед. Съветвам всеки който има сходно заболяване да се запъти към специалист от такъв ранг. Човека е безкрайно отзивчив и дружелюбен.


                Поздрави !
                п.п. категорично ми ЗАБРАНИ пукането

                Коментар


                • #23
                  От: Болки във врата >

                  Някакво развитие на проблема ?
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Болки във врата >

                    Не съм писал, няма да казвам че съм се оправил, но подобрение и то огромно ще получиш от ортопедична възглавница с мемори, нагревки на врата с нагряващо одеалце, масаж с фастум и едни малки хапченца (Мусант) мисля, но трябва да видя рецептата. Не смея да се похваля (да не чуе дявола), но подобрение от горните неща има...

                    * правих и скенер - няма никакви шипове и други нерадости Доктора каза че е мусколно...


                    Дано да съм помогнал...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Болки във врата >

                      И аз с моите 5 стинки...Първо намери правилният доктор...и после позаинтересувай се дали не можеш да практикуваш йога ...не да ставаш йогист а има един комплекс от упражнения "крокодил" те са за целият гръбнак. Аз съм почти 190 см и като всеки дългуч ме "удря" в колене , стави, гръбнак врат...От година и повече правя тези упражнения ..отнемат ми 20 мин сутрин ...и съм много по добре. Лично аз получих подобни болки щото лежах с компа в скута си с часове.....
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Болки във врата >

                        В момента го търся. Не мога да преценя, щото се движа трудно, а и цял живот (или поне последните 25 г.) до към 12-13 ч. пия кафета, и преглеждам пресата.
                        "Малко" поизпуснах влака, та сега ще е "лек" зор, пък после ако трябва и ще йогирам.
                        В момента един пич ме тормози с лазери, тоци, вендузи и др., щото беше спешно и нямах време за каналния (разбирай здравна каса и неработни дни) ред, ама и по него тръгвам след някой ден като ми свършат процедурите.
                        Та сега, и без това се движа трудно, чета темите по въпроса.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Болки във врата >

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          В момента го търся. Не мога да преценя, щото се движа трудно, а и цял живот (или поне последните 25 г.) до към 12-13 ч. пия кафета, и преглеждам пресата.
                          "Малко" поизпуснах влака, та сега ще е "лек" зор, пък после ако трябва и ще йогирам.
                          В момента един пич ме тормози с лазери, тоци, вендузи и др., щото беше спешно и нямах време за каналния (разбирай здравна каса и неработни дни) ред, ама и по него тръгвам след някой ден като ми свършат процедурите.
                          Та сега, и без това се движа трудно, чета темите по въпроса.
                          Успех и бързо оздравяване, важното е да разбереш своя работещ метод

                          Коментар


                          • #28
                            От: Болки във врата >

                            Благодаря, но разбрах, че няма бързо решение на неврологичен проблем,
                            но какъвто и да е резултата (а ще опиша и проблема) ще го споделя,
                            за да съм полезен на повече хора сподобен/ни проблем/и.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X