Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Иглотерапия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Иглотерапия

    Да започна ,че се отнася за баща ми ,който страда от ошипяване главно на колената. Пита ме човека дали не мога да намеря някъде по нета отзиви за иглотерапията. Малко ми бие на народна медицина (китайска) може да бъркам , та затова в този раздел.
    Има ли някой тук ,който е ползвал такъв вид терапия конкретно за тази цел?Чета ,че има приложение в различни видове хернии, но дали има ефект. Отделно в София работи китайски специалист ,който практикува тази терапия ,но никъде няма реални отзиви.

  • #2
    Дъщеря ми, милата, е с нечовешка херния и вероятно някой ден няма да се размине с операция. Първия път след изследвания и направления за такава, намери някакъв виетнамски лекар, завършил тук но практикуващ убождания за лечение. В Плевен. Пет години някъде беше шест. Миналата година стигна до невъзможност да се движи сама. Неврохирург я посъветва да опита пак с игли преди да я реже. Виетнамеца вече беше починал и отиде при софийска лекарка. Нищо. После намери друг. За сега е добре, ще видим колко.

    Коментар


    • #3
      Китайската иглотерапия е на около 6000 годин. Може и повече....не е интересно.
      От личен опит - яки болки в рамото. Плюс блокаж.
      Мога да препоръчам доктор Пан има кабинет на ул. Доспат. 0898601883
      АИГ-Заваряване ООД
      Производител на заваръчни апарати "DEL"
      http://www.aigwelding.com
      0889 522 036

      Коментар


      • #4
        Иглотерапията помага при възпаления, като не пречи да върви успоредно с друго лечение, но не може да ви оправи проблема ако е сериозен.
        Колкото и да не ви харесва, ако имате притиснат нерв, трябва да се освободи, пък после се лекува възпалението, което е доста продължителен процес когато е следствие на отлаган във времето проблем с мисълта "ще си почина малко, пък ще ми мине".
        Бил съм при някакъв Ли, Пън или Мън, близо до Мадарската градинка, по препоръка на приятел който рèзко се беше строшѝл, и след 5,6 или 7 процедури пак почна да подскача, но неговият проблем се появи изневиделица.
        Аз направих няколко процедури, но без файда, което в последствие съм си обяснил защо.
        Мога много да обяснявам кое, как, какво и защо, относно лечение на неврологични проблеми, защото от 7÷8г се занимавам основно с това, след изпуснат влак и две операции за "лифт" и части за една десетка.
        И като казвам "занимавам", нямам предвид, че обикалям насам-натам, а активно се занимавам с материята, което не отменя ролята на професионалистите.

        Ако някой има въпроси, номер на ЛС и вербална комуникация.
        С писане не обяснявам, най-малкото защото всеки проблем е различен, съответно има и много доуточняващи въпроси, което пък е важно за насочване към правилният подход.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          Това е тема която отдавна трябваше да сме седнали да обсъдим ма да видим кога ще е.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • Джоу (x3mrjoe)
            Джоу (x3mrjoe) коментира
            Редактиране на коментар
            Е, ти поне си лесен, а и времето вече позволява всякакви импровизации.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X