Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Миризлива" тема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: "Миризлива" тема

    Освен всичко останало добре е също след като събуете обувките да ги натъпквате с вестници - така те попиват влагата и същевременно обувките после не миришат, хем запазват формата им. Но има обувки от изкуствена кожа (или боята е кофти), където нищо не помага - смърдят си и това е...
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

    Коментар


    • #77
      От: "Миризлива" тема

      Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
      Обувките, като всяка друга част от облеклото, трябва да се сменя по-често.Носете един чифт, не повече от два три дни последователно.След това поне толкова дни извън шкафа(кутията).Така ще Ви миришат по-рядко краката, а и обувките ще изглеждат по-нови.
      Явно не е и само това. Нося маратонки. Най-обикновени. Счупвам ги от носене - скоро подметките им сигурно ще се пробият. На работа, навън, изобщо - постоянно. От миризма няма и помен, дори да се случи да не си измия краката и да преспя с обувките. Потя се като анадолски м@н@ф. Такъв ми е гена. Включително и краката. Нося единствено чисто памучни чорапи. Само зимата понякога - вълна и полиестер - тогава съм и със зимни обувки.

      Според мен значение имат и правилните обувки и правилните чорапи. Мойте съм ги нацелил, явно. А по едно време преди 10-ина години и аз бях "миризливко".
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #78
        От: "Миризлива" тема

        Явно има и нещо друго...Всъщност и мойте крака не миришат(слава Богу).Но, ако си вземеш два чифта маратонки и си ги въртиш, пак има полза, ще ти изкарат повече време отколкото два чифта един след друг(носени до скъсване),проверено...

        Коментар


        • #79
          От: "Миризлива" тема

          Оня ден си купих един дезодорант за подмишниците-райтгард,в момента му тече рекламата,че издържал 48 ч.
          Викам си що не пръсна и краката,преди да обуя чорапите-ефекта е поразителен.От 05 сутринта до 22 ч. абсолютно никакво потене.


          Сега обаче се чудя да не е нещо вредно.иначе производителите на козметика за крака да са го измислили отдавна,а в Карфур дезодоранта е 3,99.
          SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
          0878299791

          Коментар


          • #80
            От: "Миризлива" тема

            Потя се много... като пиша много имам предвид много - потта ми тече на струйки след тренировка (точно като в идиотските реклами за безалкохолни или сладолед...). Така и предпочитам да си остане по твърде много причини. Макар да мириша на пор след тренировка (включително и краката) не се пръскам с нищо. Първо подобни дезодоранти и п.р. неща често са на алкохолна основа, а това действа като червен плащ на бик за комарите. Когато се напарфюмирате вие сте като огромна червена лампа за тях. Често ми се чудят как така не ме хапят комари... Ами през целия си живот съм избягвал козметика на алкохолна основа. Освен всичко алкохола отнема доста време за напълно измиване и следи от него могат да стоят по вас със седмици.

            В страни от алкохолната част - потенето е естествен процес на регулиране на температурата. Ако краката ви се потят обилно, може би е добре да последвате съвета на колегата "sparkybg"... Опитно съм установил, че макар да ми се потят краката, ако си сложа едни бели, най-обикновенни чорапи от американски бял памук нямам грижи. Дори не усещам потта, защото чорапите я обират.
            Последно редактирано от господин никой; 12-07-10, 13:03. Причина: смислова добавка...

            Коментар


            • #81
              От: "Миризлива" тема

              Предлагам някой да пробва да се намаже с това нещо по цялото тяло и да сподели дали е спрял да се поти отвсякъде и за колко време ще действа

              Коментар


              • #82
                От: До: "Миризлива" тема

                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                И аз пробвах, засега работи...
                Здравейте и моето детенце има този проблем. Сега ще изпробваме метода с йода и аспирина. Дано да има ефект

                Коментар


                • #83
                  От: "Миризлива" тема

                  Първоначално публикуван от стивън Преглед на мнение
                  Предлагам някой да пробва да се намаже с това нещо по цялото тяло и да сподели дали е спрял да се поти отвсякъде и за колко време ще действа
                  Добра идея, предлагам те за доброволец. Пробвай и сподели.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #84
                    От: "Миризлива" тема

                    Толкова ми миришеха краката, че се срамувах да гостувам на някого. Има лекарство, има го във всеки дом и е евтино! Това е содата за хляб. Научно е доказано, че само към нея не могат да привикнат разните гъбички. Ежедневно след измиване с топла вода и сапун, ходилата и между пръстите на краката още мокри се " напудря" с хлябна сода ( сода бикарбонат). Обуват се памучни чорапи за предпочитане. След първата седмица ефектът е на лице. Терапията продължава 30 дни. След това веднъж- дваж седмично. Добре е да се сменят вече заразените обувки.
                    Не карай по-бързо от своя ангел-хранител!

                    Коментар


                    • #85
                      От: "Миризлива" тема

                      Я, каква тема Тъкмо да сложа препратка към запомнилата се с този пост тема, но установявам, че тази е от преди нея. Всеки "марков" дезодорант от безалкохолните, дето пръскат сухо вещество тип пудра, вече върши работа. Някога (и сега де, ама аз вече не търся) имаше само "dr. Scholl" специално за крака, но струваше ~ 20 + лв., дали не беше и повече. Под "марков" имам предвид мъжките серии на известните по соца стари марки - "Рексона", "Нивеа", "Фа" (помните ли лафа от "Среднощен каубой" - "ти си грозна, глупава и миришеш на "Фа"), "Жилет" и т.н. дето са от 3-8 лв. по големите вериги. Най-успешно за мен е това, но в БГ нещо не съм го виждал да се продава.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #86
                        От: "Миризлива" тема

                        А, забравих една "домашна" рецепта. Малко е ИДИЛ-ска, ама е без грешка - кънА за коса. Същата каша, която е за къносване, мааалко по-хладна и си киснеш краката така 10-на минути в нея (после можеш да я дадеш на жената да се къноса ). Държи цял месец ! Прочее, къната е идеално средство против пърхот, косопад и т.н., само дето малко "гейобразен" става човек - с пламтящо огнена коса след употребата й
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #87
                          От: "Миризлива" тема

                          Първоначално публикуван от mario_ju Преглед на мнение
                          Научно е доказано, че само към нея не могат да привикнат разните гъбички.
                          За съжаление някои си живуркат съвсем добре в "содена" среда. Само не знам дали пъплят и по краката.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #88
                            От: "Миризлива" тема

                            Ще започна така : -Имахме един фургон в гаража той бе дом за нас в студените зимни дни ,а също и на много мишки и гадинки . Дойде един нов колега на работа и след първото преобуване на обувките във фургона ние всички се телепортирахме навън . На другия ден след поредното преобуване ни последваха и всички живи твари и гадинки на студа . На третия ден имахме писмо от мишки, паяци и буболечки с ,което ни информираха ,че за тях няма живот повече в този фургон (както и за нас) .
                            Колегата с ухаещите крака видимо притеснен попита дали някой знае лек за неговото състояние . Тогава от друг наш колега му бе предоставено лекарство ,което като с магическа пръчка отстрани проблема .Буквално за 3-4 дни .
                            Лекарството е ANTIHYDRAL . Много добър ефект .
                            Дано помогне на някой ,на който не помагат по-горе изброените рецепти .
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл.jpg
Прегледи:1
Размер:6.3 КБ
ID:5698457
                            Последно редактирано от kiko00; 11-01-16, 17:43.
                            Напред и нагоре
                            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                            0886769809-Юлиян
                            kiko00@abv.bg

                            Коментар


                            • #89
                              От: "Миризлива" тема

                              И от мен един лек:
                              Потапяне в разредена сярна киселина - като за електролит 1.25 -1.28.
                              За секунди или минута/ ако има много кир по табаните! Изчакайте да засърби.
                              После обилно изплакване с чиста вода.
                              Ефекта е почти моментален.

                              Коментар


                              • #90
                                От: "Миризлива" тема

                                Хайде и аз да се включа с лек за гъбички и миризливи крака.
                                Рецептата е филипинска и не съм я пробвал но е супер лесна.
                                Сутрин с първата си урина си обливаш и размазваш навсякъде по ходилата - чакаш да изсъхне и обуваш чорапите без да изплакнеш.
                                Казват че била 100% помагаща.
                                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                                VW Golf VI variant
                                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X