Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

    Господине, а вие в качеството на какъв искате хората да не получават информация, която е публична и общодостъпна?
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #32
      От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      Къде това?

      Далеч нагоре в темата виждам само това:




      По-скоро препоръчвате да не се ползват лекари, защото лекарска специалност "хомеопатия" не отрих да има в легитимен МУ. Може вие да ме упътите?


      За връзката между хомеопатията и имунологията, също много бих искал да узная.
      Какъв е толокова проблема, че има хомеопатия? Пречи ли ви нещо? Ако не я одобрявате, не я ползвайти. Има хора които са доволни от нейните резултати. Аз мисля, че лекарите в България са търговци на здраве,единственото което ги интересува са пари и само пари, алчни и нагли... за тях не е важно да те излекуват възможно най безболезнено, а само пари да вземат

      Коментар


      • #33
        От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

        Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
        Какъв е толокова проблема, че има хомеопатия? Пречи ли ви нещо? Ако не я одобрявате, не я ползвайти. Има хора които са доволни от нейните резултати. Аз мисля, че лекарите в България са търговци на здраве,единственото което ги интересува са пари и само пари, алчни и нагли... за тях не е важно да те излекуват възможно най безболезнено, а само пари да вземат
        Предполагам, в духа на темата, бихте подкрепили предположенията си относно лекарите в България с неопровержими доказателства?
        И в тази категория влизат ли хомеопатите? Не че знам дали има такава дипломирана категория въобще.

        П.П. По такива теми колкото по-сериозно и отговорно се споделя информация толкова по-добре.
        Към колегата Веско: Ако си прочетете постовете от началото, то вероятно ще забележите, че неколкократно се изказвате доста объркващо. И за билките и за препоръките за провеждане на лечение, и за търговията с лекарства и т.н. Невнимателното боравене с имена на лекари и учени в подкрепа на тези също се оказва нож с две остриета. Просто все ще се намира някой от "тъмната страна" дето ще представи факти и .......
        Начина по който се разви темата май ще я прати в един друг подобаващ и вече раздел.
        GPS системи https://www.easytracking.bg/
        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

        Коментар


        • #34
          От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

          С хомеопатия съм се лекувал 2 години, астма, от тогава нямам проблеми, дали е от лечението с хомеопатични средства или случайност и аз не знам.
          С лекари до скоро имах близки срещи, за съжаление по отношение на доста сериозна болест на мой близък. Отвратих се от лекари и от тяхната алчност, интересуват се само от пари. Е рядко излиза и по някой човечен, но повечето са меркантилни до костите си и здравето на хората са го превърнали в бизнес за пари.
          Това са мой наблюдения и не ги натрапвам на никои и на никой не пожелавам да мине по моя път. Само се моля да не ми се налага да стигам до лекари...

          Коментар


          • #35
            От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

            Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
            ...Отвратих се от лекари и от тяхната алчност, интересуват се само от пари. Е рядко излиза и по някой човечен
            Не знам защо още битува мнението че лекарите трябва да правят всичко за пациента от "човечност".

            Коментар


            • #36
              От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Не знам защо още битува мнението че лекарите трябва да правят всичко за пациента от "човечност".
              Това е за друга тема, или искаш да затвориш тази.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                Тази я държа отворена само защото съм виден толераст. Но е сигурно че няма да позволя плюене на едро по което и да е съсловие, включително по лекарите или представителите на алтернативната медицина.

                И ако ползването на не-доказателствена медицина е въпрос на личен избор, то плащането на това което поръчваш, не е.

                Коментар


                • #38
                  От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ...
                  И ако ползването на не-доказателствена медицина е въпрос на личен избор, то плащането на това което поръчваш, не е.
                  Така де, ама ако продължим ще имаш за триене.

                  P.S. Пусни една нарочна тема, тамън ше се ползва за душевен отдушник да не се батисват други теми.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                    Аз преимуществено трия. Пусни ти.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      Мисля, че не съм се изказал съвсем правилно. Ако на мен някаква хомеопатия СН ХХ ми действаше по такъв начина, нямаше да мирясам докато не пробвам как ще ми действа същата, но ХХ+1.
                      пак така. Добави капка вода в литър водка и няма да те хване. По- добре пробвай с други букви, има и такива D,, LM , M
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #41
                        От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Аз преимуществено трия. Пусни ти.
                        Добре, но по-късно.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #42
                          От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                          Всеки, който е над 18 години и не е под запрещение, може да се лекува както си поиска - с класическа медицина, хомеопатия, ходжи, енерготерапевти, шопинг, шамани, гледачки, иглотерапия, ходене на църква, поклонение пред мощи на светци и въобще както му душа иска. Всички изброени начини се практикуват и ползват от милиони хора.

                          Всеки, може да си публикува всичко, което поиска, обаче ако в публикуваното има откровение глупости, лъжи и начина на представяне на информацията има потенциал да навреди на лековерен читател, всеки друг може свободно да коментира въпросната информация. Особено, ако става въпрос за непълнолетни.

                          Впрочем съдът в цивилизацията има мнение какво трябва да се прави с родители (тук също), които лекуват акутни състояния с хомеопатия.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            ...обаче ако в публикуваното има откровение глупости, лъжи и начина на представяне на информацията има потенциал да навреди на лековерен читател, всеки друг може свободно да коментира въпросната информация.
                            Всъщност всеки може свободно да коментира независимо от това условие.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                              Говорим за акутни или животозастрашаващо? И не за лекуване, а за помощ докато отиваме/ дойде лекар? Виждал съм починал за 15 мин от оса. В съчетание с времената и условията, приелите го лекарите казаха, че ако му е резнато гърлото, за да може да диша е било по- вероятно да оживее, а не да почине.Та хомеопатията примерно с какъв процент би променила нещо? След като не съдържа нищо не би трябвало да навреди?
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • #45
                                От: Полезна информация за лечебни билки, биопрогнози и важни съвети

                                Те ви едно професионално мнение...

                                Хомеопатията ИМА своето място в една добра терапия. Обаче - ако е препоръчана от скептик.

                                Идея си нямате как съжалявам, че преди да се роди дъщеря ми при разговор по темата съм показвал на жената метаанализ на данните от няколкото въобще двойно слепи проучвания по темата...

                                А, и освен това за афтора на темата... "Билколечение" и "хомеопатия" са две големи разлики ))

                                Идея си нямате колко от най-опасните от съвременните лекарства , аха, "вредната химия" е от природни източници )) евентуално с полусинтез ))
                                Последно редактирано от deyan_h; 11-12-17, 18:21.
                                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X