Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Папиломен вирус - брадавици.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Папиломен вирус - брадавици.

    Много интересни начин за премахване на брадавици, за него не бях чувала до сега. Ще му препоръчам, дано да му помогне. Мерси на всички за съдействието. Ще се радвам, ако още някой сподели някаква рецепта.

    Коментар


    • #32
      От: Папиломен вирус - брадавици.

      От година се занимавам и аз с масла и силни химични препарати обаче все още си ги има.. Та щом с тая смазка изчезват, сега поръчвам една кутия и след третирането ще дам резултати.. Благодаря за споделеното!

      Коментар


      • #33
        От: Папиломен вирус - брадавици.

        Аз ви препоръчвам ето този продукт .Много съм доволен ,както и хората на ,които съм го препоръчал. Справя се перфектно .

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img42.jpg
Прегледи:1
Размер:163.8 КБ
ID:5638628
        Напред и нагоре
        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
        0886769809-Юлиян
        kiko00@abv.bg

        Коментар


        • #34
          От: Папиломен вирус - брадавици.

          Ще споделя една бабешка рецепта за кокоши тръни - аз преди години така се отървах от тях . Намираш си глог , ама да е с хубави трънчета , боцкаш дълбоко кокошия трън с трънчето както е на храста и после леко прекършваш клончето , като същото остава на растението . Така всеки кокоши трън с отделно трънче , ако не на 100% но на 90% гадовете изчезват . Прилагал съм го на деца и гарантирам за ефекта ...... Нямам разумно обяснение на лечебния ефект , но е факт .

          Коментар


          • #35
            От: Папиломен вирус - брадавици.

            Напуква ми се кожата на ръцете от масла и греси, но кокошите тръни си стоят.

            Коментар


            • #36
              От: Папиломен вирус - брадавици.

              Кокошите тръни са нещо доста различно от брадавицата и по принцип са по-гадно добиче.. Тяхното лекуване е по-лесно поради простата причина, че не се множат, докато брадавицата днеска е една, утре са 20..

              Към kiko00: търсих в български интернет сайтове за този препарат, но не го намерих.. От къде може да се достави? Може линк към магазин, може и телефон, благодаря!

              Коментар


              • #37
                От: Папиломен вирус - брадавици.

                Бях във втори клас и от вътрешната страна на дланта на лявата ръка имах огромен кокоши трън,един ден ни водеха на имунизация (инжекции) в поликлиниката ,аз естествено като дойде моя ред и такъв финт направих на всички и бегом от поликлиниката ,така съм бягал че се спънах и паднах на плочките и средата на кокошия трън се отчупи и висна на кожичка някаква,аз хлапе ,си я набутах обратно с цел да заздравее ....обаче взе да гноясва и падна сърцевината и след седмица две нямаше и спомен ,а беше огромен.Като бях малък имах и брадавици по пръстите,в един момент от детския ми живот,всичко изчезна,сега имам една брадавица зад ухото от над 20 години си стои,не ми пречи и не се вижда ама чета и ще я атакувам,даже не съм и се замислял какво и как е там,ама като чета папи...намси вирус и я почвам.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #38
                  От: Папиломен вирус - брадавици.

                  Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                  Към kiko00: търсих в български интернет сайтове за този препарат, но не го намерих.. От къде може да се достави? Може линк към магазин, може и телефон, благодаря!
                  Ами в България няма да го намериш аз го взех от Гърция .
                  Само да споделя ,че за това чудо и кокошите тръни не са проблем .
                  Напред и нагоре
                  Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                  0886769809-Юлиян
                  kiko00@abv.bg

                  Коментар


                  • #39
                    От: Папиломен вирус - брадавици.

                    Преди повече от 15 години , неизвестно защо имах същия проблем . Появи се брадавица на единия от пръстите ми . Само за няколко месеца имах повече от 20 броя само по дланите , никъде другаде . Имаше най различни опити за премахване - все неуспешни . Като приключих с неуспешните опити , приложих една малко лоша но ефикасна рецепта . При мен не бяха болезнени , и ги третирах с калиев перманганат . Препоръчаха ми само киснене по 5-10 минути в разтвор ,но аз подходих малко по драстично . Изрязване с бръснарко ножче до степен да почустваш болка , след това съвсем малка бучка директно върху рааната и се затиска с лепенка . Това изгаря самата брадавица и образува малка черна дупка на нейно място ( изгорено) . Ако се престрашиш да пробваш ,направи го с една . Да установиш колко да слагаш от препарата. При мен окончателно изчезнаха , на местото на най големите имам едва забележими белези .
                    Бучката да е съвсем малка ,лепенката се маха след десетина минути .

                    Коментар


                    • #40
                      От: Папиломен вирус - брадавици.

                      Имах голяма брадавица под лявата мишница, с размери в диаметър на цигара и дължина около 4-5 милиметра.
                      Третирах я с VERRUTOL,донесоха ми го от Турция смърди като лакочистител, но след месец мазане и остана като бенка.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Папиломен вирус - брадавици.

                        Подобно на някой от вас.Преди повече от 20г,ми излезе първо една брадавица и не след дълго ми станаха около 20 по ръцете.Третиране с всичко,което сте описали или почти.Вкючително и неразумни късания, рязане,горене и т.н.Ефекта от прилаганите техники,от нулев до временен.Прабаба ми бе жива, и ми каза че брадавиците ,както си идват така и си отиват.Просто свикваш с тях ,спираш да ги мислиш,ако не ти пречат много(аз късах на гаджето чаропогашника).И така стана и при мен.Един ден просто ги нямаше.Може и по малко да са изчезвали,но не съм забелязал.От тогава до сега съм нямал.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Папиломен вирус - брадавици.

                          Здравейте,
                          Темата е стара, но актуална. След доста години третиране на брадавиците разбрах, че са много устойчиви.
                          Това което реши проблема трайно беше горене с течен азот - едно посещение при доктора, няколко дни с мехури по ръцете (все пак е изгаряне) и после край.
                          Повече от 15 години ги няма.

                          Дано да съм бил полезен.
                          Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                          Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                          Opel Campo 3,1 TD '99
                          Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                          Коментар


                          • #43
                            От: Папиломен вирус - брадавици.

                            Цигара,10 секунди вьрху брадавицата,на следващия ден е мехур,след седмица е почерняла и след още една се бели и пада,остава белег като от изгорено та ако ти е на носа като Баба Яга и си суетен като Снежанка не е добра идея,но ако са ти кьдрави веждите си работи и още как.

                            Доктори,азоти.........става и е правилния вариант ма аз поне пием 2 рИкии и докато е малка и бия фаса
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #44
                              От: Папиломен вирус - брадавици.

                              Хубаво е след премахване на брадавици и кокоши тръни, да се пие поне няколко месеца нещо за имунната система, примерно Изопринозин. Така със сигурност няма да рецидивират.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар


                              • #45
                                От: Папиломен вирус - брадавици.

                                и с бира става,гаранция поне десетина години,че и горница
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X