Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Папиломен вирус - брадавици.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Папиломен вирус - брадавици.

    Първоначално публикуван от Валентин Стоилов Преглед на мнение
    Добре де, тези образувания под мишниците, дето се появяват (вероятно след бръснене) какво са точно и кое ги провокира да се появявят? Странични ефекти от салицила могат ли да се очакват?

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
    Могат да бъдат най-различни тези образования.. Погледни в гугъл какво ще ти излезе и пусни снимка тук, за да го изкоментираме.. Салицила изсмуква.. Все едно си стоял много време във вода и знаеш как после кожата се разпада.. Ей тва е ефекта му..
    Аз лично го пробвах многократно, защото ми беше най-лесно, но не ми помогна..
    Имам съмнения, че говориш за съвсем различни неща, но не намирам снимка.. По-продълговати, с по-тъмен цвят, които се появяват на врат, мишници, гръб и лесно разраними.. Ако е това за, което си мисля, приятел от преди време го отстрани опертивно, понеже беше на врата и при обличане, и събличане на пуловер/тениска, го разраняваше..

    Като цяло доста съм чел за такива неща, отделно, има на кой да звънна един телефон, така, че не се притеснявайте да питате... Оставете на страна, че още си ги нося като имулет тия гадории..

    Коментар


    • #17
      От: Папиломен вирус - брадавици.

      На връщане, ако има време ще мина през Петолъчката
      да ти кажа от какво минават брадавиците

      Коментар


      • #18
        От: Папиломен вирус - брадавици.

        Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
        На връщане, ако има време ще мина през Петолъчката
        да ти кажа от какво минават брадавиците
        Ако нямаш време, ще те чакам на разклона за Кабиле! Не е проблем.. И да те почерпя биричка, и да видиш колко бързо расте улекса, които ми подари!

        Коментар


        • #19
          От: Папиломен вирус - брадавици.

          Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
          Ако нямаш време, ще те чакам на разклона за Кабиле! Не е проблем.. И да те почерпя биричка, и да видиш колко бързо расте улекса, които ми подари!
          Аз все пак да напомня, че съм абсолютен трезвеник.
          Дори и бира не пия

          Относно улекса, внесах много семена за много хора.
          Случи се така, че от всички само при мен оцеляха 5-6 бройки,
          не че съм голям градинар, а защото имам много свободно време.

          Останалите при мен не вървят добре и накрая ще се окаже
          че ще си единствения в Бг с Улекс

          Коментар


          • #20
            От: Папиломен вирус - брадавици.

            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=83089

            Коментар


            • #21
              От: Папиломен вирус - брадавици.

              Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
              ...мляко от смокиня/което ги кара да кървят и нищо повече/...
              1-ви пост..Пробвано многократно - не действа.. Може да е само при мен, но положителен ефект не съм видял..

              Коментар


              • #22
                От: Папиломен вирус - брадавици.

                Първоначално публикуван от Валентин Стоилов Преглед на мнение
                ... Странични ефекти от салицила могат ли да се очакват?
                ...
                Oт години си го ползвам, и аз си го измислих като рецепта, ей тъй да видя какво ще стане. Малко ми идва слаб, дори и концентрат. Нямам оплаквания от странични резултати, зараства си като здрава тъкан. Дори не е отровен, ползват го като консервант.

                Коментар


                • #23
                  От: Папиломен вирус - брадавици.

                  Жена ми цери кокоши тръни с телешко месо. Нарязва го на парченца и ги държи накиснати в оцет в хладилника. Около тръна слага лепенка с дупка, а на тръна слага парченце месо и отгорере - лепенка. след 2-3 дена тръна омеква и пада. Не се появява повече на това място.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Папиломен вирус - брадавици.

                    При кокоши трън, мазол, брадавица - от пчелния клей се отрязват пластинки, леко се затоплят и с лейкопласт се закрепват само върху болното място. Така остават 2-3 дни.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Папиломен вирус - брадавици.

                      Братовчед ми не може да се отърве от тези брадавици, какво ли не е пробвал. Сега иска, да ги премахне с помощта на лазер в *******, но още се чуди, и се надява, че ще му помогне нещо от народната медицина. което според мен е само загуба на време. Можете ли да ми препоръчате нещо, което наистина е изпробвано и действа? А това, за пчелния, мога със сигурност да кажа, че помага за кокошият трън, лично съм го изпробвала, но не за 3-4 дни, а за 3-4 месеца.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Папиломен вирус - брадавици.

                        Първо се прави изследване за наличие на папиломен вирус /назначава се от лекуващия лекар/.При положителен резултат най-често се изписва имуностиулираща терапия, която при здрави хора е напълно достатъчна, организма сам се справя с вируса. Локалното третиране на брадавиците има само временен ефект, защото третира симптома, а не причината.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Папиломен вирус - брадавици.

                          Билката змийско мляко е много ефективна, изпробвано за кокоши трън. За целта се поразчопля малко засегнатото място с остра игла и се изстисква оранжево до светло жълтия сок от току що откъснато стръкче от растението. Разпространена е почти навсякъде билката. На село си го имам в градината в едно кътче и си го отглеждам. От няколко години гледам и в града пред гаража се е завъдило буквално на бетона от една цепнатина. Така че лесно се намират свежи стръкчета. Чувал съм, че и за късогледство помага, като се мажат клепачите и се внимава да не влезе в окото, но не знам дали има ефект.
                          Не важно кто напротив, важно кто рядом.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Папиломен вирус - брадавици.

                            Не мога да го препоръчам като рецепта защото е единичен случай, но на мен брадавици на дясната ръка като тези на снимката ми изчезнаха неусетно /и никога не се появиха/ в казармата за първия месец и половина от оръжейната смазка ГОИ-54.
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • #29
                              От: Папиломен вирус - брадавици.

                              Потвърждавам . Брадавиците ги мори всякакво масло и нефтопродукти . Даже един колега се бъзикаше че трябва да почнем да пакетираме в кутийки мърсотията от корпусите на машините Едната ми баба (лека и пръст) ги лекуваше успешно с пчелен клей .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #30
                                От: Папиломен вирус - брадавици.

                                Явно не е единичен случай.
                                При мен - след една "Шабла", след стрелбите с С 60 , 57 мм. Здраво лъскане на оръдието, омазани "до ушите". За тридневно "третиране", след около месец, месец и половина всичко изчезна...
                                Та смазката, определено може да се препоръча ....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X