Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ме нахапа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво ме нахапа?

    Здравейте. Преди 2 седмици бяхме на риба и ни нахапаха някакви насекоми. Според вас какви са.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF9231.jpg
Прегледи:1
Размер:50.3 КБ
ID:6019364
    Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

  • #2
    От: Какво ме нахапа?

    Оправи ли се или още е така?

    Коментар


    • #3
      От: Какво ме нахапа?

      След 10 дена антибиотици, пет вида мазила вече е по добре. Има малко червени петна все още, но не боли вече. Но ми е интересно какво животно е било.
      Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

      Коментар


      • #4
        От: Какво ме нахапа?

        забравих да напиша , че това стана на 21,06,2013 , т.е. след 24 дни още си личи и има белези.
        Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

        Коментар


        • #5
          От: Какво ме нахапа?

          Я спомени къде е било мястото на риболова, че и един "здрав като бик" съфорумник имаше проблеми, а жена му си го откара на силни лекарства......че е комар е ясно, въпроса е преди теб какво е "смукало" ГМО-то.......
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Какво ме нахапа?

            По принцип си прилича на кожното заболяване -пемфигус вулгарис.Така че дерматовенеролог ще е необходим,въпреки форумните корифеи
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #7
              От: Какво ме нахапа?

              Бях на лекар и той каза , че е много силна алергична реакция и ми изписа антибиотици и мазила, но на мен ми е интересно каква е била гадинката.
              Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

              Коментар


              • #8
                От: Какво ме нахапа?

                Аз съм имал подобни, но с доста по-малко надуване - т.е. абсолютно същия цвят мехури, ама в мащаб 10 пъти по-малки. Казаха ми доктори, че е резултат от нахапване от мравки - и алергична реакция на организма. При мен мина сравнително бързо и само след 1-2 намазвания с крем противоалергичен, като даже в началото в походни условия ги омазах с ракия - и външно, и вътрешно...Чувал съм, че при ухапване от паяк също може да се получи нещо подобно като резултат.
                Nissan Patrol GR Y60 2.8TD (отлетя)
                Grand Cherokee 3.0

                Коментар


                • #9
                  От: Какво ме нахапа?

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Я спомени къде е било мястото на риболова, че и един "здрав като бик" съфорумник имаше проблеми, а жена му си го откара на силни лекарства......че е комар е ясно, въпроса е преди теб какво е "смукало" ГМО-то.......
                  Дядо, не е точно комар, в повечето случаи такъв тип реакция е от паяци, ухапване от паяци.

                  Комарите хапят по нежните места, където е по-топла, нежна и богато кръвоснабдена кожата.

                  Без да съм детектив, просто опит в подобни случки, последната преди два дни(за щастие без мехурите)... полазва те гадинката и неусетно често, се почесваш с крака и като натиснеш гадинката тя хапе...

                  Видно е, че човека е реагирал малко по-силно заради алергия към причинителя на ухапването...
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво ме нахапа?

                    Забравих да споделя последно какво ми казаха - че може да е стоножка.

                    http://www.razkritia.com/159305/%D1%...4%D0%B5%D1%80/
                    Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво ме нахапа?

                      Първоначално публикуван от dembito Преглед на мнение
                      Забравих да споделя последно какво ми казаха - че може да е стоножка.

                      http://www.razkritia.com/159305/%D1%...4%D0%B5%D1%80/
                      Това не е стоножка, по нашия край му викаме скрипя..

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво ме нахапа?

                        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                        Това не е стоножка, по нашия край му викаме скрипя..
                        И при нас е скрипя, но това на снимката не е от такова.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво ме нахапа?

                          И кое и е гнусното на стоножката? Щото статията е така озаглавена.
                          Животно като животно, със своите си начини за защита или нападение.

                          Това, че някаква кифла се изживява като журналист и се мъчи да наложи своите виждания по въпроса не прави животинката гнусна.

                          Изяла мишка, и даже прилеп... Тази някога излизала ли е от града и знае ли за какво изобщо става въпрос...

                          Аман от псевдо компетентни лица.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво ме нахапа?

                            Сколопендра е! Тропическа стоножка, внесена с цитрусите. Не е смъртоносна , но изтръпва целият ухапан крайник за часове.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X