Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

    Баща ми от известно време има проблеми със сърцето.След посещение при кардиолог въпросния лекар му е дал направление за извършване на посочената процедура.Моля дайте мнение къде да го заведа!

  • #2
    От: Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

    Чиркова, Военна, Токуда....

    Коментар


    • #3
      От: Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

      Преди време в св.Екатерина (Чирковата) беше добре. Баща ми там мина 2 такива процедури след инфаркт. При всичко нормално престоя беше от на обяд единия ден до наобяд другия. Човешки условия по стаите, чистота и добра поддръжка. Как е към момента - не знам. Беше преди 8-9 години. Към момента баща ми навърта такъв километраж по баирите, че сигурно няма да му смогна. И това след инфаркт. Почти не пие лекарства, а скъпи такива - никак. Но няма седмица без минати 25-30 километра. Сам си наложи режим и да чукна на дърво - съвзе се и води напълно пълноценен живот за човек на неговата възраст (68 ).
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Преди време в св.Екатерина (Чирковата) беше добре. Баща ми там мина 2 такива процедури след инфаркт. При всичко нормално престоя беше от на обяд единия ден до наобяд другия. Човешки условия по стаите, чистота и добра поддръжка. Как е към момента - не знам. Беше преди 8-9 години. Към момента баща ми навърта такъв километраж по баирите, че сигурно няма да му смогна. И това след инфаркт. Почти не пие лекарства, а скъпи такива - никак. Но няма седмица без минати 25-30 километра. Сам си наложи режим и да чукна на дърво - съвзе се и води напълно пълноценен живот за човек на неговата възраст (68 ).
        с две ръце в Св. Екатерина при Чирков, мой приятел мина преди 2 м. и е много доволен, но срещу 2000 лв - сложиха му стенд.
        Последно редактирано от белята; 07-11-14, 19:12. Причина: кривопис
        Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

        Коментар


        • #5
          От: Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

          Да завърша темата.Избрах Св. Екатерина,много съм доволен от лекарите и изобщо от отношението и професионализма.При наличие на направление за съответната процедура се заплаща единствено потребителска такса.Благодаря.

          Коментар


          • #6
            От: Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

            Ако може да се добере до Иво Петров в Ситиклиник на околовръстното. Сори за закъснелия отговор.
            Последно редактирано от Dagobar; 15-11-14, 22:27.
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • #7
              От: Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

              Това нещо може ли да се направи под пълна упойка?

              Коментар


              • #8
                От: Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

                За тоя отговор ще ти трябва доктор.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

                  Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                  Това нещо може ли да се направи под пълна упойка?
                  Не съм компетентен да кажа дали може или не. Знам само, че ги правят без упойка и пациента е в пълно съзнание. Предполагам има някаква причина за това.
                  На практика човека "не се реже". Прави се единствено дупка през вена, вкарва се химически оцветител за да се вижда на уредите къде е запушването и там се слага съответно и стенда.
                  Последно редактирано от Dagobar; 19-11-14, 20:04.
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къде в София е за предпочитане да се направи коронарография и стент

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    За тоя отговор ще ти трябва доктор.
                    Доктора го чухме, търся вариант с пълна упойка, ако въобще има такъв. Става въпрос за близък роднина, притеснява се, и основателно. Не им разбирам на нещата, но не проумявам защо да не може.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X