Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за пълни изследвания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за пълни изследвания

    Здравейте

    Дълго мислех как да избегна думата помощ в заглавието , но неуспях
    От около половин година имам някакви странни проблеми със здравето.Тръгнах по доктори и се започна ужасът...
    Първо всички лекари са убедени че си измислям симптоми и изобщо отношението им към пациента е пълен абсурд.
    -кардиолога - абе има тука един пролъбс на едното платно но всичко си се затваря плътно нямаш проблеми със сърцето
    - бял дроб - малко възпалени бронхи може би плевмонийка на крак, синузитче в летаргия не се налага лечение
    - щитовидна жлеза - някакво образувание ама е само 3 мм. всички имат подобни ама не знаят
    Абе при какъвто лекар не съм отишъл такава болест не са ми казали, в същото време нямаш нужда от лечение, всичко е от стреса свиркай си. А невролога ми изписа "деанксид"-че /лекарство дето те кара да гледаш "положително" на нещата /

    Приятели ме посъветваха да ида на лекар в друг град София , Пловдив , защото лекарите тук не стрували. Молбата ми е ако знаете някъква такава клиника кадето могат да ми направят пълни изследвания и да открият какво ми е, защото несъм от хората дето като кихнат ходят на лекар ама и така не се търпи вече.

    Благодаря предварително
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

  • #2
    До: Лекарска помощ

    Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
    Здравейте

    Дълго мислех как да избегна думата помощ в заглавието , но неуспях
    От около половин година имам някакви странни проблеми със здравето.Тръгнах по доктори и се започна ужасът...
    Първо всички лекари са убедени че си измислям симптоми и изобщо отношението им към пациента е пълен абсурд.
    -кардиолога - абе има тука един пролъбс на едното платно но всичко си се затваря плътно нямаш проблеми със сърцето
    - бял дроб - малко възпалени бронхи може би плевмонийка на крак, синузитче в летаргия не се налага лечение
    - щитовидна жлеза - някакво образувание ама е само 3 мм. всички имат подобни ама не знаят
    Абе при какъвто лекар не съм отишъл такава болест не са ми казали, в същото време нямаш нужда от лечение, всичко е от стреса свиркай си. А невролога ми изписа "деанксид"-че /лекарство дето те кара да гледаш "положително" на нещата /

    Приятели ме посъветваха да ида на лекар в друг град София , Пловдив , защото лекарите тук не стрували. Молбата ми е ако знаете някъква такава клиника кадето могат да ми направят пълни изследвания и да открият какво ми е, защото несъм от хората дето като кихнат ходят на лекар ама и така не се търпи вече.

    Благодаря предварително
    Обяснете поне, какво ви е?
    В София има доста места, където могат да ви направят пълни изследвания!
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #3
      До: Лекарска помощ

      Ти най-добре можеш да прецениш как се чувстваш. Има вероятност и да си внушаваш и да задълбаваш "проблема" в съзнанието си. Отиди при различни лекари, нека те изследват и ако поне ТРИМА от тях ти кажат една и съща диагноза, може да им вярвате. За някои изследвания е нужна съответната апаратура. Провери дали я има във Вашия град. Наистина най-добрата база я имат следните болници в София: "Правителствена", "Медицинска академия" и "Военна болница". Логично е и там да са най-добрите специалисти.
      Недей да мислиш негативно и се стреми сам да се бориш с проблема си. Опитай се "сам да си помогнеш" с вътрешна настройка и мобилизация на организма. Успех!
      sigpicЗлобата и завистта нямат почивен ден!

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за пълни изследвания

        Здравейте, колега.

        Само преди година и половина можех да пропусна това заглавие на тема, но вече не е така.
        Имах малко проблемче, от което обаче едва не си заминах, а иначе съм здрав човек - почти от нищо никога не съм боледувал. Тръгнах по Вашия път и го извървях до края - до най-именитата клиника и специалисти, поне у нас. Имах и късмета поне да ми кажат откровено: "Не си за нас".

        Тогава се позачетох. Оказа се, че в такива странни случаи конвенционалната медицина скромно мълчи.
        Накрая попаднах при един известен билкар, който се занимава с ирисодиагностика; той ми каза, че проблемът е прост, но обикновено - неясен за тесните специалисти (и бавен за решаване), защото се касае до общо състояние.
        Започнах с неговите билки, и вече мога да кажа, че проблемът е в миналото.

        По отношение на изследванията, не мога да препоръчам кой-знае какво; все пак тях ги назначава лекуващият, и той казва откъде предпочита да ги получи.
        С този тип "проблемчета" обаче основно се занимава категория лекари, които също са някъде между конвенционалната и нетрадиционната медицина - хомеопатите.

        Не публикувам координатите на "моят" лечител (той не е гадател, продава продуктите си и зад граница, има си сертификати и т. н.), за да не се възприеме като реклама.

        Ако решите да опитате, пишете ми на ЛС.
        Или - тел. 0888 206 858

        Поздрави.

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за пълни изследвания

          Модераторът vladi333 реагира светкавично - благодаря от името на всички, които може да проимат нужда!
          Ето данните:

          Еньо Миланов
          Билкова къща "Миланов".
          София, кв. Симеоново
          Ул. "Света Магдалина" № 61
          02 / 961 2074; 0886 532 973
          www.milanov.net
          herbal_house_milanov@mail.bg

          Приемни дни: четвъртък, петък, събота - след обяд, не помня точно "от-до", но може да си уговорите и друг прием.

          Препоръчителен контакт - телефон, независимо от Интернет-комуникацията. Човекът е доста зает. Съпругата му е лекар, уговорки са възможни и с нея.
          Последно редактирано от Iliya; 26-11-07, 22:05.

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за пълни изследвания

            Аз все пак не разбрах за какво става въпрос. Подосещам се, ама все пак за да изкажа мнение трябва да съм сигурен.

            Ако е това, което си мисля, мога да бъда полезен. Минал съм пред същото, при това съвсем "скоро".

            Ако се притесняваш тук, пиши ЛС, ама все си мисля че повод за притеснение няма.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за пълни изследвания

              И аз всъщност не разбрах кой-знае колко добре, но, има една граница, след която докторите стигат дотам (цитирам Стефан):

              Не си ли гледала Лебедово езеро? И там един младеж гони неква девойка, гони я, па като я фане я поразгледа - поразгледа па я фърли. Сичко е ясно. Отива да гони друга.
              Тая сценка са я преписали от науката. Всички са свикнали че всичко е така. Седят си, почесват се, тъкмо да заспят, и все някой идиот изтърси Бе тя тая работа нещо не ми харесва. Що па тва ... И се почва. Ми щото така! Бе, то така, ама ... Ама, обаче щото ... Тъй-тъй, е тогава ... И се оказва че що аджеба та как - никой не знае. Като питат даже в библиотеката, и тук-таме по света, и пак никой не знае, се захилват сатанински, всеки домъква от ъгъла квото си е скрил, и почват да ловят Неизвестното. Питат всички кво знаят, и с тия сведения го обкръжават. Квото остане вътре е Неизвестно. Никой не знае кво е. Почват да го побутват отсам - оттам с който квото си е донесъл, да мерят кой квото може, да си разправят един на друг тия неща и да се почесват. Понеже работата се изяснява. Тва дето не го знаем кво е, тежи толко, дълго е толко, прави така и може онова. Рисуват го, вадят Списъка с Неизвестните, разглеждат картинките, намират Неизвестното което току що премерили, хващат го, хвърлят го в щайгата с Известните, и сядат да се почесват на свършена работа. После някой друг идиот пак изтърси Бе то тва хубаво, обаче отде накъде ... И айде пак всичко отначало.

              Е, в тоя момент вече медицинската наука се развива на твой гръб. И тогава се налага да търсиш другаде. Аз вече го играх. А често няма и време...

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за пълни изследвания

                Ирисодиагностиката е може би наистина твоята пътечка. При нас в Плевен също има един много добър. Важно е да те насочи към нещо конкретно, пък лечението сам ще си избереш. Дали традиционна или алтернативна медицина, дали билки и знахари...
                Номера е, че срещу скромна сума и за доста кратко време се прави един вид преглед на всички настоящи и минали болежки. Ако трябва да се обикаля по кабинети би коствало много време, нерви и средства, а резултата не би бил толкова категоричен. На човека в Плевен не му знам координати, но мога да заведа желаещите до там или поне първия, пък той ще запише координатите и ще ги пусне тук. Вече от няколко приятели със сложни проблеми които съм насочил там за диагностика получавам само положителни отзиви.
                Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за пълни изследвания

                  И аз бих искала да помогна - в гр. Пловдив има топлинен скенер - намира се на бул. "Васил Априлов" в сградата срещу училището, близо е до Централна гара.
                  Там скоро си направих пълно изследване и това, което ми каза лекарката като разчете показанията, напълно съвпадна с това, което ми казаха миналата година, когато си направих пълни изследвания и всевъзможни прегледи; каза ми включително и мед. проблеми, които имах в момента. Същото потвърдиха и познатите ми, които ме изпратиха там (т.е., че скенера е точен). Така лесно можете да се насочите къде и какво да търсите за по-нататъшно лечение, ако проблема е сериозен.
                  Повечето от лекарите разчитащи показанията на скенера са хомеопати, така, че можете и да се консултирате на место.
                  Изследването не облъчва, трае половин час и струва 32 лв. Добре е да се запишете предварително. В момента нямам телефоните, за съжаление, но сигурно има информация в Интернет.
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за пълни изследвания

                    Какви лечители, какви билкари?! И цитираните по-горе академии не са това, което бяха.

                    Сега една, да не кажа единствената, реномирана болница като техника, персонал и обслужване е болница Токуда, София. Че и работи по здравната каса. Колкото познати и приятели са минали от там, все доволни са останали.

                    Поздрави.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за пълни изследвания

                      ... освен ако и от там му кажат че си е напълно здрав физически. Ходил съм. По същия повод при това. Лекарите и отношението наистина са добри, но в случая май проблема не е там.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за пълни изследвания

                        Първо Благодаря на Всички за разбирането, и на модераторите за заглавието

                        Ще напиша лични съобщения на хората които са казали че могат да помогнат

                        Иначе не се притеснявам да пиша за проблема тук, просто не исках да досаждам.
                        Проблемите са няколко , основният чуствам нещо като стягане в гардите и душене в гърлото, също така усещам нещо като екстрасистули /прескачане на сърцето/
                        Интересното е че проблема се появява мигновено и също така си и изчезва без никаква намеса. Другото са обща отпадналос и болки в мусколите всякъш съм настинал. В един момент нямам сила и с ечуствам отпаднал, а в друг нося сам торби цимент , дърпам лебетки и прочие.
                        Килограми не съм свалил а като ме видят познати които не са ме виждали повечко време и викат " Кво става, имаш някъкъв измъчен вид?"

                        Ако мислите че проблема е психологически нямам нищо против да отида и на психиатър , все пак ако съм луд пак трябва да се лекувам нали

                        Поздрави
                        Последно редактирано от Jivko; 28-11-07, 12:44. Причина: Поправка
                        088455338две
                        "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                        Джамбазов 2010г..

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за пълни изследвания

                          Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
                          Какви лечители, какви билкари?! И цитираните по-горе академии не са това, което бяха.

                          Сега една, да не кажа единствената, реномирана болница като техника, персонал и обслужване е болница Токуда, София. Че и работи по здравната каса. Колкото познати и приятели са минали от там, все доволни са останали.

                          Поздрави.
                          Абе малко ми е писнало от тая здравна каса , аз до личния немога да се добера, а камоли да го моля за направления
                          Мога ли да отида свободно и да си платя дяволията
                          088455338две
                          "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                          Джамбазов 2010г..

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос за пълни изследвания

                            Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                            Първо Благодаря на Всички за разбирането, и на модераторите за заглавието

                            Ще напиша лични съобщения на хората които са казали че могат да помогнат

                            Иначе не се притеснявам да пиша за проблема тук, просто не исках да досаждам.
                            Проблемите са няколко , основният чуствам нещо като стягане в гардите и душене в гърлото, също така нещо като екстрасистули /прескачане на сърцето/
                            Интересното е че проблема се появява мигновено и също така си и изчезва без никаква намеса. Другото са обща отпадналос и болки в мусколите всякъш съм настинал.
                            Килограми не съм свалил а като ме видят познати които не са ме виждали повечко време и викат " Кво става, имаш някъкъв измъчен вид?"

                            Ако мислите че проблема е психологически нямам нищо против да отида и на психиатър , все пак ако съм луд пак трябва да се лекувам нали

                            Поздрави
                            Доста са ми познати тези проблеми, и аз имах подобни. Бяха свързани със сърцето ми!
                            Това, което мога да ти препоръчам е да си направиш изследване чрез холтер, на сърце и кръвно налягане.
                            Това са две машинки, които ти закачат и си ги носиш 24часа, през това време, те записват състоянието на сърцето и кръвното налягане.
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос за пълни изследвания

                              Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                              Ако мислите че проблема е психологически нямам нищо против да отида и на психиатър , все пак ако съм луд пак трябва да се лекувам нали

                              Поздрави
                              На психиатър се ходи като вече си болен. Иначе на психолог.

                              Не се шашкай, със сигурност не си луд.

                              Имаш ЛС.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X