Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте добър личен лекар в София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Препоръчайте добър личен лекар в София.

    Веднъж Исус Христос слязъл на Земята и отишъл в един лекарски кабинет в България да види как върви Здравната реформа.Облякъл една бяла манта и поканил първия пациент-бабичка с тежки артрозни проблеми по долните крайници и гръбнака.Тя почти не можела да се движи самостоятелно.Исус Христос я видял...казал стани и ходи....и бабата припнала.Излизайки от кабинета на вратата друга бабичка я пита -Как е новия доктор?Хм..даже и едно кръвно не ми премери.
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #17
      От: Препоръчайте добър личен лекар в София.

      Първоначално публикуван от Александър Белов Преглед на мнение
      Еми, хора, за моя радост- чувствам се добре. Надявам се всичко да е минало и да започне правилната ваканция.
      Имаш предвид, учене за поправителна сесия и бачкане за семестриални такси?

      Аз пък си нямам жипи. Никога не си завъдих. Навярно трябва.

      Коментар


      • #18
        От: Препоръчайте добър личен лекар в София.

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Имаш предвид, учене за поправителна сесия и бачкане за семестриални такси?

        Аз пък си нямам жипи. Никога не си завъдих. Навярно трябва.
        Преди години слушах за такава схема - човек от здравната каса дава срещу комисонна личните данни на 2-3 хиляди пациента като теб - осигурени, без личен лекар. И те се сдобиват с такъв, без да знаят и да искат. След няколко месеца източване друг ги приобщава фиктивно. И така...
        Провери, може и да имаш!
        Някои питаше преди време за корупционни схеми?

        Коментар


        • #19
          От: Препоръчайте добър личен лекар в София.

          Не бих се изненадал, но даже и не знам как да проверя. Пределно ми е ясно, че тези пари, които Касата е заделила за мен, не могат да останат в нея. Възможно е в момента да боледувам от тежки и скъпи болести, поне според циркулиращата до Касата кореспонденция.

          Ако някой знае жипи, което иска да ме вземе, да каже. Обещавам да ходя 1-2 пъти годишно за медицински удостоверения.

          Коментар


          • #20
            От: Препоръчайте добър личен лекар в София.

            http://services.nhif.bg/NZOK_Referen...p/gpSearch.jsp
            Пробвай тук с твоето ЕГН.

            Коментар


            • #21
              От: Препоръчайте добър личен лекар в София.

              Ясно. Само да рестартира някой сървъра.

              Коментар


              • #22
                От: Препоръчайте добър личен лекар в София.

                Препоръчайте ми личен лекар в Овча Купел (Доверие например) или в района.

                Срока е още 1-2дни

                Коментар


                • #23
                  От: Препоръчайте добър личен лекар в София.

                  Моят личен лекар е доста добър. От повече от 15 години съм при него. Работи в Студентска поликлиника и работи постоянно с млади хора. Казва се д-р Иван Вълчев.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Препоръчайте добър личен лекар в София.

                    Моят личен лекар е доста добър. От повече от 15 години съм при него. Работи в Студентска поликлиника и работи постоянно с млади хора. Казва се д-р Иван Вълчев.

                    Колега с едно мнение. От сайт на д-р Иван Вълчев изваждам следния цитат. http://valchev.byethost5.com/for_me.php
                    "
                    От 2000 година съм GP (личен лекар) в Студентска поликлиника", което доказва, че твърдението ти е лъжа.
                    Не препоръчвам този лекар. Имал съм поглед над работата му.
                    Последно редактирано от Drajeto; 15-01-14, 19:29. Причина: шрифт

                    Коментар


                    • #25
                      От: Препоръчайте добър личен лекар в София.

                      Първоначално публикуван от Drajeto Преглед на мнение

                      Колега с едно мнение. От сайт на д-р Иван Вълчев изваждам следния цитат. http://valchev.byethost5.com/for_me.php
                      "
                      От 2000 година съм GP (личен лекар) в Студентска поликлиника", което доказва, че твърдението ти е лъжа.
                      Не препоръчвам този лекар. Имал съм поглед над работата му.
                      Иван Вълчев е пълен некадърник, лекува неправилно за което и си патих, не препоръчвам този "специалист" не дава болничен и се стиска за направления.

                      сега се подвизава в софия мед и като гледам колко малко хора има за пациенти имало е защо. при предишната ми джи пи чаках поне час, но знаех, че е добра и внимателна, само че заради бебета и многото време чакане я смених. Сега пак при нея, че май мн. рядко са компетентните лекари.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X