Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бърза помощ откара майка ми, как да разбера къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бърза помощ откара майка ми, как да разбера къде?

    Днес майка ми (87 г.) е била откарана от "Бърза помощ" извикана от Дом за възрастни хора във Владая, където я настанихме през април т.г. след като от около 2 години разви тежка деменция и накрая получи нещо като инсулт. Сега пак била получила подобна криза, извиканият от дома за възрастни лекар препоръчал "Бърза помощ", дошли, натоварили я и от въпросния дом за възрастни хора твърдят, че им отказали информация от "Бързата помощ", защото "давали такава само на роднини и то не по телефона". Че ще ходим със сестра ми до "Сточна гара" (бул. В.Левски 129) - Центъра за спешна медицинска помощ в София, ясно, но някой знае ли какво и къде там да питаме?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

  • #2
    Питайте лекаря, който я е предал на Бърза помощ или накарайте от дома да го питат.
    Като стигнете в Бърза помощ питайте с имена, ЕГН и по адреса на дома за възрастни хора. Със сигурност са записали заявката.
    Дано не е била частна линейка, защото тогава само лекарят и от дома могат да хванат тази информация. Успех!

    Коментар


    • #3
      Инсулт, Владая, 87г. -> 99% Пирогов.

      Коментар


      • Джоу (x3mrjoe)
        Джоу (x3mrjoe) коментира
        Редактиране на коментар
        Инсулта не е баш за Пирогов, при други профилирани алтернативи, а и зависи къде е имало свободни места по неврологиите към момента.

    • #4
      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      Инсулт, Владая, 87г. -> 99% Пирогов.
      Благодаря, това беше спасителна информация!
      Без нея и досега нямаше да знам.
      Щото вчера към 17 ч. научих и беше късно да ходя нагоре-надолу. Сестра ми чакала от старческия дом да ѝ се обадят, ония пък чакали от Бърза помощ да им се обадят и никой на никого не се обадил. Гледам на сайта на ЦСМП-София любезно пише "свържете се с нас чрез портала / системата за сигурно връчване на Държавна агенция "Електронно управление"." Понеже съм регистриран там, им писах вчера - отговор и до момента нямам. Отидох, разбира се, на място: "А-а-а-а-а, това е информация, която само Директорът ако резолира, може да се направи справка и да Ви дадем такава информация! Напишете писмена молба, ето тука образец" Подадох такава молба, информация от Бърза помощ нямам и до момента.

      Моя племенница по нейни си канали проверила по мой акъл, почерпен от bokomo в "Пирогов" и бинго! Там била.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #5
        Егати филма ...

        Като няма такава информация - тръгваш и обикаляш лично по неврохирургиите в най-вероятните болници и питаш секретарките на клиниките. Вярно, че е загуба на време, но ако чакаш директора да резюлира ... може и месец да му седи молбата на бюрото.

        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #6
          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          Егати филма ...

          Като няма такава информация - тръгваш и обикаляш лично по неврохирургиите в най-вероятните болници и питаш секретарките на клиниките. Вярно, че е загуба на време, но ако чакаш директора да резюлира ... може и месец да му седи молбата на бюрото.
          Щеше да става, ако нямаше Ковид и ако наистина беше в неврохирургия. Оказа се обаче, че си е счупила тазобедрена става като е паднала и е в Травматология.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #7
            Току-що благоволиха да ми се обадят от Спешна помощ: "Майка ви е закарана в Пирогов! Тряс слушалката"
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #8
              Дано да е за добро.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X