Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Артроскопия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Артроскопия

    Колеги на 5 март 2009 г ми направиха артроскопия на дясното коляно. След 15 дена започна да събира течност. Правиха ми 6 пункции, но коляното пак събира течност Дайте съвет.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

  • #2
    До: Артроскопия

    Допитай се и до други доктори

    Разгледай и този сайт :

    http://www.orthopaedics.bg

    Има описани добре повечето манипулации и информация за лечението.
    Може да опишеш проблема си, и ще ти отговорят.

    Коментар


    • #3
      До: Артроскопия

      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
      Колеги на 5 март 2009 г ми направиха артроскопия на дясното коляно. След 15 дена започна да събира течност. Правиха ми 6 пункции, но коляното пак събира течност Дайте съвет.
      Без да се ангажирам с максимално компетентно мнение смятам, че е възможно да става въпрос за клапен механизъм посредством който се нагнетява ставна течност извън ставната капсула. Вероятно движението в колянната става допринася основно за това. Предполагам са те посъветвали да ограничиш двигателната си активност в максимална степен. Възможно е да става въпрос и за възпалителен процес - синовеалната тъкан (изграждаща ставната повърхност и капсула) е една от най-незащитените в това отношение области на човешкото тяло. Пункциите са временно решение на проблема ако основната причина за набирането на течността не се ликвидира (самоликвидира). При всички случай допълнителна консултация с аналогичен специалист (ортопед) не е излишна (да потърсиш второ мнение по въпроса). Ако желаеш пиши на лична за да ти дам координати.
      Успех
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #4
        До: Артроскопия

        Здравей,моята артроскопия я направиха на 10 май и премахнаха мениска блокирал ставата в момента въстановявам загубената мускулна маса, болка и оток нямам, операцията я направи проф.Аспарухов от гр. Плевен,мисля че човека си разбира от работата и няма да лошо да се консултираш с него.Успех и скорашно въстановявъне.
        _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
        Disco 200 TDI

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X