Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Нека спрем цигарите

    Първоначално публикуван от piper Преглед на мнение
    Пишете ме и мен-ОТКАЗАЛ!Вече 5 дни.
    Току що проверих кога съм ги отказал. Ми то минали 6 години.Страхотно!!!Горд съм със себе си!

    Коментар


    • От: До: Нека спрем цигарите

      Първоначално публикуван от piper Преглед на мнение
      Току що проверих кога съм ги отказал. Ми то минали 6 години.Страхотно!!!Горд съм със себе си!
      Браво! Аз ги отказах от раз на 13.02.2009 година, т.е. преди 6 години, 8 месеца и нещо... И нито за момент не ми се е допушвало...

      Коментар


      • От: Нека спрем цигарите

        Почти 2 години...
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • От: Нека спрем цигарите

          От раз вече 10 г Преди пушех по две кут. на ден ставах нощем за цигара Направете всичко възможно да ги спрете заслужава си ако не за вас то поне за тези около вас.

          Коментар


          • От: Нека спрем цигарите

            Мамка му!!!!Отдавна не е писано ама ще ревна!Начи.от 16 годишен до 32 пушех!И после ги спрях за 15 години!!!!!!И ся от близо 2 години пак зачадих!!!!Останах без работа тогаз,нерви,напрежение и си иба маматЪ!
            Сега съм се закрепил ама пусто пушене......всяка сутрин се будя с идеята да не пуша повече и после .......... абе дивотия!
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • От: Нека спрем цигарите

              Голяма глупост е тютюнопушенето.Това го разбрах след 22 годишно пушене и след над десет годишно отказване.

              Коментар


              • От: Нека спрем цигарите

                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                Мамка му!!!!Отдавна не е писано ама ще ревна!Начи.от 16 годишен до 32 пушех!И после ги спрях за 15 години!!!!!!И ся от близо 2 години пак зачадих!!!!Останах без работа тогаз,нерви,напрежение и си иба маматЪ!
                Сега съм се закрепил ама пусто пушене......всяка сутрин се будя с идеята да не пуша повече и после .......... абе дивотия!
                Спирането си е стрес за организма, но щом веднъж си го правил, пак ще можеш. Искаш ли да спреш?
                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                Коментар


                • От: Нека спрем цигарите

                  Срес, та стрес! След 24 години пушене от които последните 10 г по 2 кутии на ден, и едно отказване за около 2 години, най после успях да ги откажа и вече 6 години "съм чист"! Но все още ми се припушва понякога! Страшна гнусутия!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • От: Нека спрем цигарите

                    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                    Спирането си е стрес за организма, но щом веднъж си го правил, пак ще можеш. Искаш ли да спреш?

                    Абе искам ама се нещо за момента ме кара да запаля!!!
                    Направо си се чудя на акъла как ги почнАх пак!
                    Ама в кризата приятели ме подкокоросаха с уж качествени цигари (!!!!!!)!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Нека спрем цигарите

                      Аз ги спрях преди 7-8 години, защото един приятел, жена му и двете му деца решили да не си купуват цигари и да не пушат. Ба си, те всички могат, а аз не! Айди де!
                      За да не пуша много ми е помагала чаша вода и гимнастика. Замениш "командата" 'пуши ми' се с 'правят ми се лицеви опори'....например
                      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                      Коментар


                      • От: Нека спрем цигарите

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        Абе искам ама се нещо за момента ме кара да запаля!!!
                        Направо си се чудя на акъла как ги почнАх пак!
                        Ама в кризата приятели ме подкокоросаха с уж качествени цигари (!!!!!!)!
                        Бахти приятелите

                        Коментар


                        • От: Нека спрем цигарите

                          И аз като пушач ще се включа със съвет:
                          Открийте изпаряването /вейпинга/.
                          Всички позитиви от цигарата без вредните последствия........
                          Аз имам максима и никога не съм се пробвал да я оспоря - веднъж пропушил човек може само временно да ги спира.
                          Рано или късно запалва първата.
                          Аз съм вейпър щот ми харесва да пуша.....
                          Поздрави!
                          VITARA, SAMURAI
                          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                          RENAULT ESPACE QUADRA
                          ...и едно сивикче за града...

                          Коментар


                          • От: Нека спрем цигарите

                            На човек му трябва положителен пример:
                            Първо ги спря жената, а пушеше повече от мене - още не пуши.
                            На мен една кутия не ми стигаше за деня. Не пуша от 12 години. Само се каня, но не съм опитвал. Имам запалки, лула. Години държах и цигари подръка - нарочно.
                            Та възможно е. И е хубаво - след месец започваш да усещаш, че светът наоколо има миризми, които си позабравил. Отпадат ограниченията, не търсиш място за пушене на всеки час, колата не мерише на кочина ...
                            Подходът с намаляването и заместителите определено не работи. Пробвал съм няколко пъти лично, а имам и приятели, които се опитват отвреме на време с променлив успех, но пак пропушват.
                            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                            Коментар


                            • От: Нека спрем цигарите

                              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                              Мамка му!!!!Отдавна не е писано ама ще ревна!Начи.от 16 годишен до 32 пушех!И после ги спрях за 15 години!!!!!!И ся от близо 2 години пак зачадих!!!!Останах без работа тогаз,нерви,напрежение и си иба маматЪ!
                              Сега съм се закрепил ама пусто пушене......всяка сутрин се будя с идеята да не пуша повече и после .......... абе дивотия!

                              Бъди честен. С какво ти помогнаха цигарите в трудния момент?

                              Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                              На човек му трябва положителен пример:
                              Първо ги спря жената, а пушеше повече от мене - още не пуши.
                              На мен една кутия не ми стигаше за деня. Не пуша от 12 години. Само се каня, но не съм опитвал. Имам запалки, лула. Години държах и цигари подръка - нарочно.
                              Та възможно е. И е хубаво - след месец започваш да усещаш, че светът наоколо има миризми, които си позабравил. Отпадат ограниченията, не търсиш място за пушене на всеки час, колата не мерише на кочина ...
                              Подходът с намаляването и заместителите определено не работи. Пробвал съм няколко пъти лично, а имам и приятели, които се опитват отвреме на време с променлив успех, но пак пропушват.
                              Аз имах проблем в началото с храната , защото всичко стана вкусно, стигнах 100 килца и си рекох ... ба аз съм 100 кила , ся мога да се хваля После айде 3 години зор и това преборих. За мен цигарите са минало , но в момента много ме дразнят, когато се пусхи на затворено
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Нека спрем цигарите

                                Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                                Бахти приятелите
                                Е тъй де!!!!
                                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                                0888854582
                                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X