Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

    Здравейте на всички -знам че не е тук мястото, за което се извинявам , но можете да направите нещо добро- ако решите ,разбира се! За всички тези семейства може пък на Коледа да стане чудо
    http://www.bgpetition.com/fond-asist...cia/index.html

    Весели празници!

  • #2
    До: Какъв подарък ще купите на близките си?

    Подписах писмото, направете го и вие.
    Последно редактирано от cveti; 18-12-08, 18:32.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

      +1
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • #4
        До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

        +2

        Коментар


        • #5
          До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

          един подпис и от мен

          Коментар


          • #6
            До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

            И от мен подпис. Да се надяваме поне, че алтернативното решение на парламента ще бъде по-добро.

            Коментар


            • #7
              До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

              И от мен един параф!
              Ferrum dum ignis candet cudendum est.

              Коментар


              • #8
                До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

                Искам да призова всички съфорумци да подпишат петицията. Така освен, че даваме шанс на бездетните семейства да имат дете(който няма не знае какво щастие е да имаш дете), Показваме на "господа управляващите", че не сме стадо,

                Моля подпишете!
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

                  И от мен!
                  +2

                  Коментар


                  • #10
                    До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

                    + 1

                    Коментар


                    • #11
                      До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

                      Eдин глас и от мен.
                      Успех!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

                        Още един подпис се присъедини.
                        Успех!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

                          Първоначално публикуван от POISONN Преглед на мнение
                          Здравейте на всички -знам че не е тук мястото, за което се извинявам , но можете да направите нещо добро- ако решите ,разбира се! За всички тези семейства може пък на Коледа да стане чудо
                          http://www.bgpetition.com/fond-asist...cia/index.html

                          Весели празници!
                          Аз също ще подпиша петицията - заради съчуствието към всички с такъв проблем !!!
                          Но нека всички с ръка на сърцето да признаят ( на себе си ) каква е причината за този проблем на всяка една двойка !!!???
                          За тези които отговора е - ранен аборт , венерическо заболяване - нека да " ОТСТЪПЯТ " предните редици на онези които имат " моралното " право да искат дете !!! Не съдя никой !!! Говоря за справедливост !!!
                          Просто когато някой са ПЛАЩАЛИ за аборт (те са подписали " отказ " от дете ..... какво се е променило сега при тях ???
                          Когато някой са плащали за лечение от венерическа - какво са " мислили "докато са я хващали ???
                          За всеки проблем си има причина !!!! Отстранете причината и ще изчезне проблема !!!
                          Ако на всички които се борят за 'Каузата " им поискат подписа (подкрепата) за регистриране на " ранните " аборти - дали ще се съгласят !!!???
                          Това е МОРАЛЕН въпрос ,защото както вървят нещата (с" младите" аборти ) - след 20 години колко още двойки ще са бездетни??? Днешните младежи ще имат ли моралното право да искат пари и подкрепа след 20 год ?!?
                          А някой помисли ли за всички " сирачета " ??? Колко от НУЖДАЕЩИТЕ се двойки осиновиха сираче и да продължат с опитите за свое ??? Твърде МАЛКО......
                          1. Морално право да искат подкрепа от Държавата имат САМО онези двойки , които са истински нуждаещи се ( нямат аборт на младини , не са лекувани от венер. б-ти ). Те сами ще се определят !!!
                          2 . Морално право на подкрепа имат и онези двойки , които ВЕЧЕ са осиновили дете .
                          Заради двойките от т.1 и т. 2 се подписвам в подкрепа на Каузата !!!
                          Младите --- след 20 години в коя категория ще бъдете ??? Помислете сега !!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

                            И един от мен.Успех.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Петиция от сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

                              Добре, а някой може ли да даде линк към този законопроект, щото аз нещо не успях да го намеря? По принцип нашите "народни представители" никога не са били за пример, но все пак искам да го видя с очите си . Също искам да попитам, от чисто любопитсво, а други такива фондове няма ли? И какво ще му бъде различното на този?

                              Относно моралното право, засегнато от колегата bgbul...
                              Наистина много неприятна тема . Но ако в този законопроект е заложена такава дилема, каквато колегата bgbu пише в последните две точки на коментара си, аз ще се поколебая дали да гласувам! Не ме разбирайте погрешно и аз мисля, че каузата е добра. Но не мисля, че е редно такъв тип разделяне на хората заслужаващи помощ от държавата. Все пак всички грешим в живота си, но този критерий не ми харесва.

                              П.П.: Ако засягам някого с този коментар, моля да бъде изтрит!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X