Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ ,досаден кокоши трън!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ ,досаден кокоши трън!

    Не знам за кой раздел е ,но ми къса нервите вече!Изпробвано,компреси с картоф,с домат,в последно време слагам лепенки за кокоши трън и отвреме на време режа твърдата част,малко облекчава ,но обуя ли работните чепици с металните орнаменти става кофти,въпреки че си купувам що -годе качествени от 50 лв. нагоре ,с меки подметки ,ноооо,пак е проблем!Кой каквото знае да казва !
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

  • #2
    От: Помощ ,досаден кокоши трън!

    Течен азот. Помага в повечето случаи.

    Коментар


    • #3
      Re: Помощ ,досаден кокоши трън!

      Ако е кокоши трън. Чесън и оцет заедно за 24 часа. Налагаш с чесъна и на другия ден се изронва. Ако е брадавица чупиш листо от смокина и мажеш с млякото, изгаря за няколко дни. Няй лесно е в някоя болница да го изгорят с азот.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ ,досаден кокоши трън!

        Освен азот можеш да пробваш със Сребърен нитрат /използва се при направата на огледала/. Със стерилизирана игла се разчепква мястото на тръна и се слага от нитрата с лепенка или превръзка.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ ,досаден кокоши трън!

          Аз имах такъв като бях малък на пръста, изчезна след като започнах да капвам по една бяла капка от листо на смокиня, изчезна за едно лято и години наред и до днес нямам и помен.

          Коментар


          • #6
            От: Помощ ,досаден кокоши трън!

            Пробвах 2 пъти със сребърен нитрат. Веднъж с течен азот. Не помогна.
            Малко преди евентуалната операция го уморих с чесън и оцет, максимално концентрирани. Четох го нейде из форумите, не вярвах в началото, че нищо и никакъв чесън ще сбори горните страхотии.

            Коментар


            • #7
              От: Помощ ,досаден кокоши трън!

              Ако имаш някой познат в Гърция го помоли да ти изпрати това лекарство .Мисля ,че ще останеш доволен .





              Напред и нагоре
              Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
              0886769809-Юлиян
              kiko00@abv.bg

              Коментар


              • #8
                От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                Тва с чесъна нещо като паста ли се прави,че не виждам как да го закрепя на палеца и да го напоявам с оцет.

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                  Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                  Тва с чесъна нещо като паста ли се прави,че не виждам как да го закрепя на палеца и да го напоявам с оцет.
                  Да, ситно счукана, с малко оцет. Прикрепва се с лепенка, и отгоре се връзва с някакъв найлон. Целия ще се осмърдиш на мезе. На мен ми мина за 3 дни. Кокошия трън става зелен, тъканта около него остава незасегната.
                  Дребните ги моря с чиста салицилова киселина и вазелин. Смесва се на паста. Една лепенка с дупка върху засегнатото място, и втора върху всичко.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                    Опита ли да те види доФтор
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #11
                      Re: От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      Да, ситно счукана, с малко оцет. Прикрепва се с лепенка, и отгоре се връзва с някакъв найлон. Целия ще се осмърдиш на мезе. На мен ми мина за 3 дни. Кокошия трън става зелен, тъканта около него остава незасегната.
                      Дребните ги моря с чиста салицилова киселина и вазелин. Смесва се на паста. Една лепенка с дупка върху засегнатото място, и втора върху всичко.
                      Точно така. Накисва се счукан чесън с оцет за 24 часа. Взимаш от чесъна и налага. Слагаш лепенка или бинт. Сменяш на 24 часа. На мен ми изчезна на първия път. Изрони се и край.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                        Човек, не се занимавай с глупости, иди в център по естетична хирургия и срещу 30 лева ще ти го изгорят с лазер. Не боли, само мирише на пърлено. След няколко седмици ще си забравил. Колкото по-рано, толкова по-добре.
                        После може да минеш през тия рибки дето ядат мъртва кожа, вършат чудеса

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                          Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                          Опита ли да те види доФтор
                          Трима дофтора ме гледаха мене, накрая ходих и операция в частна клиника да правя. Чесънчето ме отърва!
                          Първоначално публикуван от кокчо1
                          Човек, не се занимавай с глупости, иди в център по естетична хирургия и срещу 30 лева ще ти го изгорят с лазер.
                          На мене за лазера ми се смяха, че беше задълбал почти на 8 милиметра в тъканта. Само скалпел ми предложиха, и упойка в гръбначния стълб.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                            Става въпрос за автора на темата.
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                              Трима дофтора ме гледаха мене, накрая ходих и операция в частна клиника да правя. Чесънчето ме отърва!
                              На мене за лазера ми се смяха, че беше задълбал почти на 8 милиметра в тъканта. Само скалпел ми предложиха, и упойка в гръбначния стълб.

                              На мен един сантиметър ми беше влязъл навътре, просто дълбаха 15 минути и това. Клиниката е на Черни връх в София, по-близо до коловръстното, след светофара на мола и нагоре в ляво

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X