Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ми специалист за консултация във връзка с плеврален излив на десен бял дроб.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябва ми специалист за консултация във връзка с плеврален излив на десен бял дроб.

    Както съм писал в заглавието търся специалист за консултация. Имам лекуващ лекар на когото имам доверие, но пък от друг доктор чувам различни неща. Със здравето шега не бива. Мисля си, че трето мнение ще изясни гледната точка. Ще съм благодарен ако има такъв специалист от форума да ми драсне, или пък да ми препоръчате някой към когото да се обърна.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

  • #2
    От: Трябва ми специалист за консултация във връзка с плеврален излив на десен бял дро

    Здравей те, синът ми претърпя операция на плевра преди година в Токуда. Мисля че се справиха добре,
    мога да ти дам тел. на лекаря който го оперира.

    Коментар


    • #3
      От: Трябва ми специалист за консултация във връзка с плеврален излив на десен бял дро

      И тук има кой да ми направи чудесна операция, но точно това се опитвам да избегна. Искам да знам дали е наложително и как да постъпя - мога да отлагам във времето или не.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #4
        От: Трябва ми специалист за консултация във връзка с плеврален излив на десен бял дро

        Консултацията извършена. Почест на майора!
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X