Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поляризирана светлина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поляризирана светлина

    Рекламират по ТВ-то някаква глупост - лампа с поляризирана светлина която уж премахвала белези и мойта се е навила за такава.

    Според вас вършат ли работа или са измама?

    На мен ми се струва че е лъжа и измама.
    Ники

  • #2
    От: Поляризирана светлина

    премахва белези в портфейла

    Коментар


    • #3
      От: Поляризирана светлина

      Първоначално публикуван от i208 Преглед на мнение
      премахва белези в портфейла
      Както АБСОЛЮТНО всички супер мега ТВ неща ...
      Ама дано успееш да я разубедиш ///

      Коментар


      • #4
        От: Поляризирана светлина

        Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
        Рекламират по ТВ-то някаква глупост - лампа с поляризирана светлина която уж премахвала белези и мойта се е навила за такава.

        Според вас вършат ли работа или са измама?

        На мен ми се струва че е лъжа и измама.
        Това е като оная джаджа дето се бута в контакта и енергото започват да ти връщат пари при ползването на ток.

        Коментар


        • #5
          От: Поляризирана светлина

          Как премахва белезите?
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #6
            От: Поляризирана светлина

            Някога някъде Маркс беше написал - народите не можело дълго да бъдат лъгани ..... Откак съм го прочел все префразирам - народа просто плаче да бъде излъган.
            Поляризираната светлина (електромагнитно излъчване във видимия спектър, чиято амплитуда е в една равнина) се използва за много неща - много от тях не знам но .... в минералогията за микроскопско определяне на микроминерали, в стереоизображенията ...... и тнт.
            Ако лампата излъчва не само във видимия спектър ами и в спектъра на на микровълните или не дай боже в рентгеновия участък (първите зелени компютърни монитори го правеха макар и с малък интензитет) не само, че няма да премахне белезите ами може да отвори и живи рани. И то без значение дали е поляризирана или не.
            Като цяло интензитета на светлината, преминала през поляризатор е много по малък от неполяризираната такава. А интензитетът е мерилото на въздействието. В най-добрия случай 99% просто ще се разделите с едни пари.
            Последно редактирано от bogilloff; 04-09-14, 22:06.
            ОФБ ДБ X22SE
            Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

            Коментар


            • #7
              От: Поляризирана светлина

              [QUOTE=bogilloff;2582010]
              Ако лампата излъчва не само във видимия спектър ами и в спектъра на на микровълните или не дай боже в рентгеновия участък (първите зелени компютърни монитори го правеха макар и с малък интензитет) не само, че няма да премахне белезите ами може да отвори и живи рани. И то без значение дали е поляризирана или не.[/QUOTE

              По-голяма глупост за ламБите не съм срещал в съзнателния си живот! А той не е малък.

              Коментар


              • #8
                От: Поляризирана светлина

                Явно не е бил достатъчно съзнателен (животът ти имам предвид).
                За съзнателния Пенчо става дума.
                ОФБ ДБ X22SE
                Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

                Коментар


                • #9
                  От: Поляризирана светлина

                  Първоначално публикуван от bogilloff Преглед на мнение
                  Явно не е бил достатъчно съзнателен (животът ти имам предвид).
                  За съзнателния Пенчо става дума.
                  И аз винаги съм го подозирал, че не съзнава значението на поляризираната светлина.
                  А по темата - едни поляризирани очила за 25 лв и едно фенерче за 5 лв. и пробвайте, но поне и двете вършат и друга, със сигурност полезна, работа.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Поляризирана светлина

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    И аз винаги съм го подозирал, че не съзнава значението на поляризираната светлина.
                    А по темата - едни поляризирани очила за 25 лв и едно фенерче за 5 лв. и пробвайте, но поне и двете вършат и друга, със сигурност полезна, работа.
                    О, далеч съм от намерението да "изчерпя" приложенията на поляризиранатата светлина. Мисля, че го казах. За последен път съм гледал дюншлиф през поляризиран микроскоп преди 30 г. Ние изоставаме а техниката върви напред. Но като се има предвид естеството на поляризираната светлина (пак повтарям има занчение и честотната лента откъм отрицателни ефекти)- малко вероятно е да "изтрива белези". Белегът е невъзможност на кожните клетки да възстановят нормалното състояние на участък от кожата. Облъчването с електроматнитни източници (било то и във видимия спектър) не води до възстановяване на тази възможност - напротив опитът сочи обратното. Виждал съм струпеи по ръцете на човек който ги е подложил на рентгеново излъчване с висок интензитет. Ултравиолетовите и микровълните увеличиха драстично рака на кожата в южното порукълбо (Австралия) заради разрушаването на озоновия слой още преди 20-тина години. Още не мога да възприема милионите идиоти дето се излагат на слънце по няколко часа на ден на морския бряг. Откато това е на мода - от 20-те години на 20-ти век - всеки втори американец (от бялата раса) над 80 г. има рак на кожата. Вместо да забраняват цигарите, къде по ефективно ще е да забранят лежането гол на пясъка на слънце ама ........ .
                    ОФБ ДБ X22SE
                    Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Поляризирана светлина

                      Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
                      лампа с поляризирана светлина която уж премахвала белези
                      Тцъ. Не премахва белези. Пластичната хирургия действително има интерес към ефекта на поляризираната светлина ( специфична дължина на вълната, наситеността на енергията която пренася и подобни ) но става дума за времето докато се образуват белезите, след присаждане на кожа например. Имало някакъв ефект за по-бързото формиране на епителни клетки и за начина натрупването им така че да се получи по-малък белег. Но това е по време на заздравяването, от самото начало.
                      След като се е формирал белега, никви ламБи не могат да го намалят.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Поляризирана светлина

                        Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
                        Рекламират по ТВ-то някаква глупост - лампа с поляризирана светлина която уж премахвала белези и мойта се е навила за такава.

                        Според вас вършат ли работа или са измама?

                        На мен ми се струва че е лъжа и измама.
                        Може и да е малко късно да пиша в тази тема, но искам да съм полезен.
                        Относно поляризираната светлина..... Единственото, за което помага поляризацията при светлината, е това, че клетките от кожата и тялото я възприемат по-добре. Казвам тялото, понеже светлината може да проникне до известна дълбочина под кожата. Поляризацията не е характеристиката на светлината, която помага при белезите.
                        Понеже две години се занимавах с това, мога да дам съвет да се вземе подобен уред, но не и точно този, понеже не се знае, какви са другите му характеристики. А те са доста важни.
                        Ако жена ви не е взела още рекламирания уред, мога да ви посъветвам, какъв точно да вземете. Както казах, работих две години с такива уреди и зная достатъчно за тях. По-конкретно с тези на Цептер. Обур личението там беше на изключително високо ниво. Щом лично мен са ме питали лекар ли съм, въпреки че нямам медицинско образование, мисля, че говори достатъчно. Та те имат лечебен уред, който излъчва поляризирана, полихроматична и некохерентна светлина. Защо споменавам тези характеристики. И защо са важни.
                        Вече казах, за какво е важна поляризацията. Относно монохроматичостта. Важна е. Различните клетки в тялото ни реагират на различната дължина на вълната по различен начин. Уредите за които говоря излъчват целия спектър на видимата светлина и една много малка част, най-полезната, от инфрачервената. Няма ултравиолетова, а всички знаем, че може да бъде вредна.у
                        Некохерентността пък води до това, че светлината на тези уреди е със достатъчно нисък интензитет, за да е абсолютно безопасна. Няма затопляне. Може да се усети нещо подобно, но реалния ефект е около градус над телесната температура.
                        Ефекта от тези характеристики е изключително добър. Подобрява се клетъчната регенерация, регулира се обмяната на веществата, подобрява се микроциркулацията и се регулира работата на имунната система. За това на какво помага не ми се говори, защото е дълга и широка. Много области, много здравословни проблеми. Лично съм изпитал как помага при болка. Буквално все едно ти бият инжекция. И говоря за много силна болка. Такава, каквато се усеща при пренатоварване на кръста. Точно такъв беше случаят при мен.
                        Относно белезите. Уредите на Цептер могат да помогнат за заличаването или намаляването на белези които са на възраст до 6 месеца. Ако раната започне да се третира веднага, не само, че ще зарастне по-бързо, но и шансът да остане белег са наистина много малки. Не съм конкретен, защото точно за това нямам сериозни наблюдения лично аз. Но това е в официалната им презентация, това е и във сертификатите, които са издадени за тези уреди от "Декра". Иначе казано, това е доказаното след изследванията и изпитанията. Има и сериозен козметичен ефект, тъй като синтеза на колаген в организма ни може да се увеличи до 5 пъти, благодарение на редовното ползване на уредите. Това обаче не добре само за кожата ни. Ние буквално сме направени от колаген. Сами можете да се досетите какъв е ефекта върху кръвоносните ни съдове. Ако се ползва редовно разбира се.
                        Едно последно уточнение. Това е медицински уред. Той обаче е напълно безопасен и затова може да се използва от неспециалисти и в домашни условия. Затова и ние имахме правото да говорим за него и да го разпространяваме. Може да си прилага дори върху новородени и то от първия ден на детенцето.
                        Ако някой иска да пита нещо повече ще си напиша имейла тук. Ако някой иска да го свържа с бивши колеги, нека пише. Препоръчвам този уред за всяко едно семейство. Съхранява здравето. Имах възможност да го ползвам непрекъснато две години и видях, за какво наистина става въпрос. Можем да сме много по-независими от здравната система. И да намалим употребата на лекарства. Затова си правя и труда да пиша толкова тук.
                        Впрочем баща ми го има, че човека има проблеми с кръвно, сърце и диабет. От време на време го ползвам, като му ходя на гости.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X