Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля, препоръчайте ми диетолог в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля, препоръчайте ми диетолог в София

    Здравейте колеги,
    Дъщеря ми има проблем с наднормено тегло и затова предпочитам да се обърна към специалист- за хранителен режим, а и смятам, че бих я мотивирал, когато има "надзор", така да се каже.Навярно ще трябва да се направят и някакви изследвания защото не употребява големи количества храна, но води заседнал начин на живот.
    Има много изписано в гугала за това ,но ако някой е минал по този път или познава някой който е доволен от диетолог ще бъда благодарен да сподели.

    Бихте ли ми препоръчали диетолог в София, от когото сте доволни и имате добри отзиви?
    Ако ме ориентирате и от към цени ще бъде добре!


    Поздрави!
    Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
    костeнурков спринт.... и в гората !!!!

  • #2
    От: Моля, препоръчайте ми диетолог в София

    Единствения диетолог, това е волята.

    При мен диетите са ми почти мания, заради кръвното. Ограничавам яденето и наблягам на течности.
    Като почувствам глад изпивам една чаша чай и това е. На ден ям по една гола пържола и малко сирене с домати.
    От нова година насам не съм ял хляб. Правя движение по 2-3 километра все ден.
    Свалянето на килограми трябва да стане бавно.
    За 7 месеца съм отметнал 14 кг., което значи по 2 кг. на месец.

    Коментар


    • #3
      От: Моля, препоръчайте ми диетолог в София

      Много добри отзиви има от колеги за д-р Байкова.
      Подходът и е строго индивидуален и при стриктно отчитане на медицински показатели.
      Изготвя се поетапен (отделни периоди) хранителен режим за всеки пациент с оглед възраст, здравословно състояние, начин на живот и пр. Същевременно, никой не гладува.
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • #4
        От: Моля, препоръчайте ми диетолог в София

        И все пак, ако искаш специалист, ползвал съм услугите на д-р Ригов Мед.Академия. Преглед, изследвания+кръвни и назначаване на програма е около 100 лева по спомен.След това всеки месец прегледи и изследвания около 15 лв. При мен работи безотказно но трябва стриктно спазване. В режима има всички храни. Не е от типа -Яж зеле и ела след месец.
        Мога да ти да координатите на ЛС, ако искаш.
        Grand Cherokee WJ 4.7 V8
        Това е положението.

        Коментар


        • #5
          От: Моля, препоръчайте ми диетолог в София

          Майкъл - позволявам си да посоча, че съвета Ви не е правилен! Течностите ги оценявате подобаващо, протеините - също, но от посочените от Вас количества резултата е да влезете в катаболични режими - да си разграждате мускулната маса казано просто.

          Редно е да се дават полезни съвети!

          Т
          Good guys drive Land Rovers!

          Коментар


          • #6
            От: Моля, препоръчайте ми диетолог в София

            Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
            Майкъл - позволявам си да посоча, че съвета Ви не е правилен! Течностите ги оценявате подобаващо, протеините - също, но от посочените от Вас количества резултата е да влезете в катаболични режими - да си разграждате мускулната маса казано просто.

            Редно е да се дават полезни съвети!

            Т
            Абсолютно си прав.
            Все пак имаме голяма разлика в годините с девойчето..
            На мен това ми помага, това правя.

            Коментар


            • #7
              От: Моля, препоръчайте ми диетолог в София

              Благодаря колеги за отзивите!
              Karlos ако не Ви притеснявам моля дайте координати на д-р Ригов Мед.Академия.
              Идеята ми е да се направят изследвания за да се даде най- правилната диета за да се постигне максимален ефект, и ако има някакви проблеми с точно определена храна или нещо такова да се избегне.
              Не сам специалист, търся такъв!
              Както съм писал в първия пост дъщеря ми не употребява големи количества храна ие студентка което не е чак толкова заседнал начин на живот но според мен и трябва още движение.

              Поздрави!
              Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
              костeнурков спринт.... и в гората !!!!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X