Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно търся Lasilix Special 500mg - обезводняващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешно търся Lasilix Special 500mg - обезводняващо

    Здравейте, приятели! Приди около седмица изписахме баба ми от болница с доста сериозни проблеми. Проблема е, че тялото й се налива с вода, поради причината, че черния дроб е отказал, бъбреците също, от там едната клапа на сърцето не работи и е доста сериозна работата. До сега беше на Форантрил, но вече не й действа по никакъв начин - венозно, на хапчета дори под формата на спрей през устата. Единственото хапче което й действа се казва "Ласиликс Специал 500мг" и е френско, но го няма в никоя от аптеките. Докторите са й дали няколко таблетки, защото го има само в болниците, но няма да й стигне за дълго.

    Много умолявам всеки който може да помогне, нека да ми пише или да се обади на - 0879 13 33 68 (Галя (майка ми)), като разбира се не искам даром, а сме готови да заплатим нужната сума за това важно лекарство.

    Поздрави, Данаил!
    Пази душата си, не гумите!

  • #2
    От: Спешно търся Lasilix Special 500mg - обезводняващо

    Това лекарство е Фурантрил във висока доза.Има го в аптеките.Доста притеснителни неща си описал по отношение на органите и системите й.В този случай трябва да се следи кръвно налягане,точно колко урина отделя за 24 часа и някои кръвни показатели.Успех

    Коментар


    • #3
      От: Спешно търся Lasilix Special 500mg - обезводняващо

      За сега е стабилизирана, но до кога....?! Проблема е, че самото хапче Фурантрил не й влияе. Не мога да схвана, ако Ласиликс е Фурантрил във висока доза, защо самото хапче Фурантрил не й влиае...? Пробвахме във 3x2 на ден, но ефекта не е като при Ласиликс.

      Все още продължаваме да търсим Ласиликс Специал 500мг. Ако някой може да помогне, много ще съм му благодарен.
      Поздрави, Данаил!
      Пази душата си, не гумите!

      Коментар


      • #4
        От: Спешно търся Lasilix Special 500mg - обезводняващо

        Колега, направете консултация с лекуващият лекар за следните варианти: furosemid- български препарат или за LASIX (последното е генерично на LASILIX), естественно и за дозировката.
        Ласиликса не е пускан в аптечната мрежа.
        Информацията е от жена ми.
        Последно редактирано от dedoKoko; 01-06-13, 12:40.
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • #5
          От: Спешно търся Lasilix Special 500mg - обезводняващо

          6 таблетки Фурантрил, ако са от 40 мг са 240 мг дневно.Добре е да има проследяване на натрия и калия , защото се калия намалява от фурантрила и кръвното да не е много ниско.Има наистина разлика в действието на едно и също лекарство,произведено от различни фирми.

          Коментар


          • #6
            От: Спешно търся Lasilix Special 500mg - обезводняващо

            Казаха ни, че българският препарат "фуроземид" бил доста ефикасен, за това ще видим ефекта от него и тогава ще преценяваме дали ще се налага смяна с друго лекарство. Благодаря Ви, много!

            Поздрави!
            Пази душата си, не гумите!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X