Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шип в петата . Има ли лечение или....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Диагноза на болежката на майка ми поставиха след рентгенова снимка.Може да отвориш Гугъл изображенията и ще видиш ,че това расте на едно и също място!Ще да е някакво съвпадение да е отшумяла болката от самосебе си.Не мога да бъда сигурен и в рецептите която тя прилагаше.
    Факт е ,че вече не боли.Стелката която тя взе е силиконова,която е само в областта на петата.Четох някъде ,че имало стелка с обособено "кладенче" в областта на шипа.Така и не се наложи да я издирвам!

    Коментар


    • #47
      Първият съвет е. . ..:
      Ами... Е ... :
      Намалете теглото.
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от SLAVIKA1980 Преглед на мнение
        Здравейте,ще си позволя да повдигна доста стара тема вместо да пускам нова.
        Заглавието отговаря,болките също-става въпрос за майка ми.
        Пробва с физиотерапия -някаква ударна терапия ,но за жалост не помогна.Налагала е бабини илачи всякакви.
        Сега в момента е на рецепта от темата със синия домат.
        Чета ,че ортопедични стелки(правилните) биха дали резултат.Чета Майстора който се е включил също е доволен.
        Приемам насока за правилния ортопед който да започне лечението.
        Ще съм благодарен за съдействие от хора изминали през този ужас.
        Sockwawe терапията, която степравили има ефект само ако точно преди терапията се направи ехограф за да се прецизира точно мястото.
        Ако не са направили ехограф - само са ви взимали парите.
        Освен това сама по себе си тази терапия не е достатъчна - тя разбива шипа, но трябва да се комбинира с мерки против възпалението.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X