Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ползвате за сенната хрема?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво ползвате за сенната хрема?

    Кой какво ползва за сенната хрема? Какво му помага и какво не?
    LZ1ZAH

  • #2
    От: Какво ползвате за сенната хрема?

    Като малък имах изключително гадна сенна хрема и силни отоци по очите. Като поотраснах нещата се подобриха, но пак си беше гадно.
    За 3 години се подложих на инжекции с алергени. Вече 7-а година няма и помен от нея. Остана с уртикарията да се боря, ама ще видим кога.

    Коментар


    • #3
      От: Какво ползвате за сенната хрема?

      Аз съм пил Кларитин, Зиртек, Клемастин сега тази година понеже вече почнаха да летят пухчета и там подобни ми препоръчаха Аериус.
      Аз не се лекувам само намалявам до минимум симтомите сополи, кихане и сърбежи(гърло, очи, уши)
      LZ1ZAH

      Коментар


      • #4
        От: Какво ползвате за сенната хрема?

        Цетиристад/Цетиризин - на мен ми помага. Даже тази заран си мислех, че дрябва да си занеса нежното тяло до аптеката.
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • #5
          От: Какво ползвате за сенната хрема?

          Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
          Цетиристад/Цетиризин - на мен ми помага. Даже тази заран си мислех, че дрябва да си занеса нежното тяло до аптеката.
          Това не съм го пробвал, да вече пухувете почнаха да летят!
          LZ1ZAH

          Коментар


          • #6
            Как са нещата след 10 години - някакви по-ефективни методи или предложения за домашно самолечение/облекчаване на мъката
            Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
            Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
            Opel Campo 3,1 TD '99
            Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
              Как са нещата след 10 години - някакви по-ефективни методи или предложения за домашно самолечение/облекчаване на мъката
              При мен годините, стреса, натрупаните килограми и лайната, които ядем на Запад от няколко години ме направиха пациент всяка година още от късен Март и така до Октомври...

              Кое помага да се елиминират симптомите на 100% - изчистваща/елиминираща диета минимум 4 седмици, чудото при мен става с океанска риба НЕ от ферми и салата зеле с половин морков, нищо друго освен сол и зехтин + малко чесън за вкус.

              Явно като се изчисти организма и после имунната ми система се справя с алергените без да ме вкарва в "лимп моуд".

              От химиите за мен най-добра е Тавежил(Клемастин) таблетки но са редки, май ги спряха.

              Ролетра ми действа добре и не ми се спи от нея, но е слабичка и след 3-4часа и свършва ефекта, но пък може да се работи и шофира, поне аз мога, с другите силни антихистамини не ми се получава и трябва да лоча кафета за да мога да се прибера ако пътувам и т.н. а за работа забрави, труп ставам.

              Компромисен вариант е спирам джънк храните, сладките, лекия алкохол и пристъпите са по-леки, ако е много зле и не ми се вземат химии, слагам маската на лицето и след 5 секунди всички симптоми изчезват.

              Мазане на ноздрите с мазнотии помага ако няма други варианти.

              В резюме - мъка си е.
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                При мен ЕГН-то реши проблема.

                Доде бех чАве беше много тежко.
                Правиха ми тестване, изясни се от какво точно съм алергичен.
                Няколко години ми перяха инжекции с алергените по схема, накрая дори почнах да се боцкам сам.
                Имаше известно подобрение но далеч не се излекувах.

                Отшумя си с времето, в последните може би 10 години въобще не се сещам за това.
                Враг усраине

                Коментар


                • #9
                  Отивате в билковата аптека на “Поп Богомил”, казвате да ви дадат чайче и след ден сте чисто нови. Ако сте се позатлачили с кофти храна, цигари и пр. нездравословни навици- ефекта е малко по- бавен.
                  08седемшест5едно513четири

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X