Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте с Аптеката срещу "Пирогов"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внимавайте с Аптеката срещу "Пирогов"

    Днес ми се наложи да отида до "Пирогов" за една инжекция против тетанус и преглед (една макроскопична стружка реши да ми влезе в пръста и да не излиза от там). Написаха ми и антибиотик и реших да си го купя от аптеката отсреща, заедно с един разтворим витамин. Сметката я сметнах на ум - 11 лв. 07 стотинки. Аптекаря, ми заяви, сметката ми е 16 лв. и някакви си стотинки (аз му бях дал 15 лв, с идеята да ми върне).
    Аз му казах да смята пак. Той сконфузено каза, че компютъра му бил виновен.
    Казах му да не ме занимава с компоти, защото учителя ми по математика в гимназията ме е научил да смятам на ум. В това време влезе човека, който беше преди мен в аптеката и каза, че нещо не е наред в сметката - сметнал, че е дължал 16 лв, а е платил 20 лв и си носеше касовата бележка. Извод - според мен или аптекаря е много зле с математиката и касовите апарати, или се прави опит да се лъжат хората.

    Не знам какво е - може да е съвпадение, грешка, но имайте едно на ум като пазарувате от аптеките близо до здравните заведения, особено от тази.

    П.П. Не отправям обвинения - просто излагам факти, всеки може да си направи извод.
    Последно редактирано от axlastro; 19-02-11, 14:13.
    Александър

  • #2
    От: Внимавайте с Аптеката срещу "Пирогов"

    Странно ,,съвпадение" - първо при него, а после и при теб...
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X