Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся инхалатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся инхалатор

    Нас също често ни карат да правим инхалации, а Явор (на две годинки) не можеш по смърт да го накараш да стои с кърпа на главата в продължение на петдесет минути... Та темата ще е интересна за много хора.

    Коментар


    • #17
      От: Търся инхалатор

      Обадете ми се на нула888/255643. Иво.

      Коментар


      • #18
        От: Търся инхалатор

        Инхалаторите се казват Mr.Pinguin и Mr.Panda. купуват се от италианския e-bay.Ако имаш познати които живеят в Италия може да го купиш от и-бей и да посочиш техния адрес.Така ще ти излезе най-евтино.Аз съм купил Mr.Panda (разлика между двата няма) и е супер.
        Успех

        Коментар


        • #19
          От: Търся инхалатор

          Питайте мен за инхалаторите. Имаме от март 2010, марка Омрон, има го във всеки Технополис за 130 лв. Много здрав, надежден, изключително полезен. С различни накрайници, ползваме го и възрастните.
          Накратко преди да започнем да правим инхалации на двете ми момчета на 2 и 4 г. само редувахме антибиотици, сиропи за кашлици и какво ли не. От както започнахме инхалациите 2 пъти съм купувал сироп за кашлица. Дори когато градините и яслите се празнят от болни деца момчетата са добре и си ходят редовно.
          Препоръчвам го на всеки с малки деца по няколко причини:
          1. Напълно безопасно за здравето.
          2. За течност се ползва само физиологичен разтвор от аптеката за 1.30 лв. 0,5 литра. стигащ за 2 месеца.
          3. Спестявате стотици левове от лекарства.
          4. Щадите здравето на децата от антибиотици и всякакви други боклуци.
          5. Засилвате много имунната система на децата, защото не я прецаквате с лекарства.

          На много хора съм препоръчал и всички са били много доволни.
          Препоръчвам да се правят инхалации всеки ден сутрин и вечер когато е сезона на настинките и гриповете с 3-5 мл. физиологичен разтвор.
          През останалото време може всеки ден по 1 път.

          Хора, ако нямате 130 лв. вземете назаем и купете инхалатор на децата. Ще спестите тези пари от 2 настинки, а здравето на децата Ви няма цена.............
          sigpic

          Коментар


          • #20
            От: Търся инхалатор

            Още един глас за Omron...много са добри!!!
            Oculi avidiores sunt quam venter...

            Коментар


            • #21
              От: Търся инхалатор

              В момента ги видях в Метро ги има на промоция за 99 лв.
              sigpic

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X