Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Могат ли да се намерят тези лекарства...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Могат ли да се намерят тези лекарства...

    Става въпрос за химиотерапия на кучето, разболя се от рак горкото, едни гадни бучки. Мина една операция, после химотерапия, сега втора операция и евентуално една по-сложна химиотерапия. Но лекарствата били трудни за намиране. Не са ветеринарни, а от човешката медицина:

    Endoxan inj 200 mg
    Farmorubicin 50 mg
    Vincristine 1 mg или Vinblostine 10 mg

    Могат ли да се намерят, а и също така, колко може да струват? Защото за съжаление май в тази област са си скъпи, а от всичките ще трябват по 4 броя!
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

  • #2
    От: Могат ли да се намерят тези лекарства...

    Не е много по темата, но моето си замина по същият начин. Не прави моята грешка да мъчиш животинката. Надеждата е хубаво нещо, но когато дойде момента го отърви от мъките. Мен още ме е яд, че се борих до последно....

    Желая успех от сърце!
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Могат ли да се намерят тези лекарства...

      Тук има информация с цените -
      http://www.medicine.bg/lekarstva/farmorubicin-rd

      Успех.

      Коментар


      • #4
        От: Могат ли да се намерят тези лекарства...

        Благодаря ви много за отговорите! Да, аз също си мисля, че не бива много да го мъча, но за момента не страда особено. Не усеща туморите, операциите са само до подкожието, химиотерапията пък при тях не се усеща, за разлика от при хората! Е, не е приятно като цяло, но за момента живее добре... Но ще има още борба...
        Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

        Коментар


        • #5
          От: Могат ли да се намерят тези лекарства...

          Това успях да изнамеря. Вероятно ще ти поискат капаро.
          Endoxan inj 200 mg - Baxter - 63 BGN за 10 фл./по-малко може и да няма/ - 980 84 82 представителство - питай за дистрибутора;
          Farmorubicin 50 mg - 143 BGN - Софарма Трейдинг АД/81-33-661 - но само през аптека;
          Vincristine 1 mg или Vinblostine 10 m = Cytocristin 10,14 BGN/Cytoblastin 19.14 - Либра АД - пак през аптека;
          Надявам се да е наред всичко с кучето!

          Коментар


          • #6
            От: Могат ли да се намерят тези лекарства...

            Благодаря много! Първото се намери, сега действам и за другите, ще видя и чрез тези фирми
            Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X