Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
    Ужас нямам сланина
    Вземаш 2 кила трътки (стига да нямаш холестерол). Като ги почистиш слагаш първо отпадъка на тигана. Той ще пусне достатъчно мазнина да го почистиш. А за трътките после ако има и топла питка...

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
      Вземаш 2 кила трътки (стига да нямаш холестерол). Като ги почистиш слагаш първо отпадъка на тигана. Той ще пусне достатъчно мазнина да го почистиш. А за трътките после ако има и топла питка...
      ... и студена бира.... (олигавено в цял ръст човече)...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        То 'ко няма бира бива ли да се пали изобщо?

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
          Пробата ще е нейде из Странджа само да не надушат мигрантите пържолите , че ......
          Ако има няколко скари да пекат денонощно свински пържоли край границата и телената ограда ще стане излишна!
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю


            Направо да ти се разклатят зъбките, беше много добре.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            08854467O8
            LZ1YDA
            Hundai Terracan 2.9 CRDI
            Suzuki Samurai 1.1

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Не ми се получи с вграждането на видеото в поста, та ще е с линк. Някъде по-назад казвах, че съм срещал валандъра в предаване и одеве попаднах пак на него. От 30 минута нататък:
              https://www.vbox7.com/play:cd9b2a162c&start=1834

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Изгледах го с интерес, особено с прасето,говорят за вековни традиции.Тея са пълни аматьори,20 човека оправят едно прасе,че и бръснат кожата,нито пушката нито валандъра са вековни,само приказки,традиция е да увиеш прасето в слама,на по късен етап слама и вестници,към осемдесетте бензинова лампа,и след деветдесете газова горелка.
                И какво ще я правят тая сланина без да е стерилна,вероятно на сапун ако знаят как.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Ех, че съм забравила да кача снимка на най-големия рицарски валандър, в замъка над Любляна:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:44.jpg
Прегледи:1
Размер:144.2 КБ
ID:5738919
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Не им беше и много обезкосмено прасето. При нас по Плевенско прасетата само се пърлят (със слама, прахосмукачки, горелки и т.н.). А в Троян го попарват и щавят. Не знам дали думата щавят означава точно това, но не бръснат, а изскубват космите от попарената кожа (като пиле). Родителите ми са от полето, аз съм раждан в балкана и двата края са ми мили, но за табиети определено балканджиите водят яко.

                    ПП. След щавенето прасето пак се изпича с горелка.

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                      А в Троян го попарват и щавят. Не знам дали думата щавят означава точно това, но не бръснат, а изскубват космите от попарената кожа (като пиле). Родителите ми са от полето, аз съм раждан в балкана и двата края са ми мили, но за табиети определено балканджиите водят яко.

                      ПП. След щавенето прасето пак се изпича с горелка.
                      При нас в Чипровци се процедира по същия нащин - щавене, пърлене, къпане със сапун. Става като бебешко дупе. По-стария вариант си е просто дране, кожата отива във варенето на маста.
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Как по точно скубят космите?
                        16 годишен работих при Гергов охранител ,там имаше супер модерна кланица която 20 г.по късно прибра сибанк ,пак бях там,ама от на банката тоя път,незнам дали заработи официално тая кланница ...та там ги попарваха и скубеха машинно,но не си го представям в домашни условия,вчера и миналата неделя бутнахме две прасета.

                        Пърлим с горелка и с ножа белим ,после пак с горелката до черно,мием до бяло и разфасоваме,това към Асеновград дето съм зет,по нашия Карловски край,пърлят два пъти ,със стърженето общо три пъти.
                        Последно редактирано от Roninn; 26-12-16, 19:23.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Както на клипа. Слагат се черги (чували или др.) и се полива с вряла вода. Докато е горещо като стържеш с ножа, той изскубва космите. Не ги бръсне. Като поизстине не се вадят вече и пак се полива. Но тия наклипа бяха ебати мърдите. Половината косми си бяха на прасето и така го готвеха. И пърленето го нямаше при тях. Аз пуснах клипа заради валандъра, а не че правят нещо невиждано.

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Вече и аз съм в играта, ЮВаландера" с главно В е супер придобивка. Направих еди за на вилата но сега ми дават зор и един за в колата за излетите, със згаваеми крачета. Ето и малко снимки от тестовете на поляна над Софето, от борбата със заварките.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ1.jpg
Прегледи:1
Размер:64.3 КБ
ID:5739176 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ2.jpg
Прегледи:1
Размер:56.7 КБ
ID:5739177 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ t1.jpg
Прегледи:1
Размер:141.3 КБ
ID:5739178 картофките стават уникални, Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ t2.jpg
Прегледи:1
Размер:218.7 КБ
ID:5739179 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ t3.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5739180 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ t4.jpg
Прегледи:1
Размер:143.3 КБ
ID:5739181 съвместно с люти чушлета.

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Вече и аз съм в играта, "Валандера" с главно В е супер придобивка. Направих еди за на вилата но сега ми дават зор и един за в колата за излетите, със згаваеми крачета. Ето и малко снимки от тестовете на поляна над Софето, от борбата със заварките.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ1.jpg
Прегледи:1
Размер:64.3 КБ
ID:5739176 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ2.jpg
Прегледи:1
Размер:56.7 КБ
ID:5739177 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ t1.jpg
Прегледи:1
Размер:141.3 КБ
ID:5739178 картофките стават уникални, Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ t2.jpg
Прегледи:1
Размер:218.7 КБ
ID:5739179 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ t3.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5739180 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BQ t4.jpg
Прегледи:1
Размер:143.3 КБ
ID:5739181 съвместно с люти чушлета.

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                С тази бъркалка ще се опечеш преди чушлетата....
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X