Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Първоначално публикуван от akraba1 Преглед на мнение
    Това е интересно!
    Далеч е от преносимите BBQ-та или Грилове но изглезда адски вкусно.
    http://www.youtube.com/watch?v=gsYDIVMUmfI
    Това си е направо "мобилна" пещ
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Това е традиционен уред за готвене, в източната част на планетата!
      Ако сте си поръчвали "пиле тандури" в индийския ресторант...
      0885600006 - Чичо Коце

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
        Както е ясно и от темата "уреда" има много фенове.
        Почти всеки си е направил най различни аксесоари към него.
        Въпроса (молбата) ми е - покажете как закрепвате валандъра за джипките (на багажника или на резервната гума или вътре в колата).
        Иска да си направя специална стойка (скоби) на багажника така че да мога да го слагам / свалям по-лесно и по-бързо, та затова питам - търся идеи.
        Защо не си помислиш за 3 куки с пружинни обтегачи, закачени на кръгъл тел като вътрешната част от зимните вериги (или пък в дупките на джантата).
        А на валандъра- съответно 3 закачалки от към "огнената" страна. Така би станало като капак за резервната гума.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ukrepwane.png
Прегледи:1
Размер:1.9 КБ
ID:5513841
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Колеги обещаха ми няколко диска които мога да донеса на Прморско. Нека който има нужда да пише засега мисля, че поне 3-4 са сигурни. А ако се намери кой да ми направи и на мен един, че все не остава време
          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
          Калоян Кирилов
          LZ2ZGT

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Ще помоля ако има хора които искат да ми пишат за да знам има ли смисъл да ги нося до Приморско, че и си е свързано с отклонение по пътя....
            Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
            Калоян Кирилов
            LZ2ZGT

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Еми тръгвам никой не е проявил желание, има само един за изпращане по куриер другата седмица. Моля някой да ми изтрие последните постове да поразчистим малко
              Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
              Калоян Кирилов
              LZ2ZGT

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Здравейте! Запалих се и аз по този Валандар,обаче немога да си намеря диск,моля колегите да ми помогнат,някой ако има в повече.

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Обичам хора, които питат без да се интересуват от отговорите. Па, макар и дадени преди въпросите.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                    Еми тръгвам никой не е проявил желание, има само един за изпращане по куриер другата седмица. Моля някой да ми изтрие последните постове да поразчистим малко
                    Здравей колега! Моля те,изпрати ми един диск,когато ти е удобно,на адрес София,новия офис на Еконт в Люлин,срещу Булгаргаз, Марио Тасков тел. 0889 488 486 Благодаря предварително!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Voala, брей... имало кой и да чете.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Като се върна ще се заема има двама които ми искат от София...
                        Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                        Калоян Кирилов
                        LZ2ZGT

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Здравей, колега. Ако може и аз да се наредя на опашката за един диск, че от доста време се каня да си направя такова пособие за готвене ама все не ми остава време да потърся диск. Не че и много време имам да ползвам такива пособия ама това е друга тема. Ако имаш още излишни драсни ми едно ЛС да ти дам данни за изпращане, когато ти е удобно. Ако пък не са останали здраве да е.
                          Поздрави.
                          Subaru Legacy 2.5
                          Suzuki GS500 E

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Съдът в който готви този руснак много прилича на диск от брана/Валандар.
                            Мен ме впечатли рецептата и начина на приготвяне/задушаване на месото.

                            Хобито ми https://www.facebook.com/bgengraving

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Първоначално публикуван от akraba1 Преглед на мнение
                              Съдът в който готви този руснак много прилича на диск от брана/Валандар.
                              Мен ме впечатли рецептата и начина на приготвяне/задушаване на месото.
                              Не намерих бутон за редактиране на предходен пост и за това пускам втори пореден.
                              Изгледах цялата поредица с рецепти на този руснак (от републиките).
                              90% от тях се оказаха приготвени в съдове подобни на дискове от брана и всичко изглеждаше адски вкусно.
                              Заслужава си вниманието и отделеното време. Дори и да не разбирате руски език клиповете показват много добре какво и как се прави.
                              Тук може да видите и другите рецепти:
                              http://www.youtube.com/results?searc...be.EFrks9rvLCk
                              Хобито ми https://www.facebook.com/bgengraving

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Е как няма да е вкусно, агнешко с зеленийка и една

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X