Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Много добре изглежда това, малко трудно ще стигне до гората.........ама това да му е дерта

    А това е и новата ни придобивкаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0160.jpg
Прегледи:1
Размер:144.7 КБ
ID:5361471Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0156.jpg
Прегледи:1
Размер:139.8 КБ
ID:5361472Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0157.jpg
Прегледи:1
Размер:117.5 КБ
ID:5361473
    Последно редактирано от mitko punev; 01-04-12, 12:20.

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
      Много добре изглежда това, малко трудно ще стигне до гората.........ама това да му е дерта

      А това е и новата ни придобивка[ATTACH=CONFIG]435194[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]435195[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]435196[/ATTACH]
      ...трудно,но силата на желанието е нестихваща,хахахаха!А иначе дръжките на новата ви придобивка заслужават комплименти,много са фИешън...Браво за въображението,и да неспирате да го използвате!
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Благодаря колега

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Евала .Това си е истински offroad!Поздравления!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Не съм пробвал даденото "нещо" приличащо на "дънергнище"
            Стори ми се интересно,Ако някой пробва да казва как е?
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:дънер.jpg
Прегледи:1
Размер:30.4 КБ
ID:5363498
            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
            Dacia Duster 4WD

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Най-накрая и аз се сдобих с един такъв диск,но се оказа че е спукан от квадрата до края на диска,та питам ако се завари,дали няма да се пука после на заварката.Понеже диска е доста ръждясал се чудя дали дасе занимавам да го чистя,че ако после ми дава ядове заварката,да не се хабя излишно,или направо да почна да търся друг,по читав екземпляр?

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Първоначално публикуван от Константин (stankovich) Преглед на мнение
                Не съм пробвал даденото "нещо" приличащо на "дънергнище"
                Стори ми се интересно,Ако някой пробва да казва как е?
                [ATTACH=CONFIG]438682[/ATTACH]
                Ауу, туй много ми хареса, лятото ще го пробваме при експедициите
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                  Най-накрая и аз се сдобих с един такъв диск,но се оказа че е спукан от квадрата до края на диска,та питам ако се завари,дали няма да се пука после на заварката.Понеже диска е доста ръждясал се чудя дали дасе занимавам да го чистя,че ако после ми дава ядове заварката,да не се хабя излишно,или направо да почна да търся друг,по читав екземпляр?
                  Ако ще го хвърляш го метни накъм мен
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                    Най-накрая и аз се сдобих с един такъв диск,но се оказа че е спукан от квадрата до края на диска,та питам ако се завари,дали няма да се пука после на заварката.Понеже диска е доста ръждясал се чудя дали дасе занимавам да го чистя,че ако после ми дава ядове заварката,да не се хабя излишно,или направо да почна да търся друг,по читав екземпляр?
                    Ти искаш да го завариш и да го ползваш отново по предназначение или да печеш пържоли отгоре му. Заварката ако не издържи можеш ли да си представиш надениците на какво дередже ще са?
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Разбрах,питам щото по напред четох че пукали при заварките,затова питах да не се прекарам ,че диска дето едвам намерих е с 1см ръжда по него и като гледам ще го чистя най малко един ден,но ясно е-почвам го!

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                        Разбрах,питам щото по напред четох че пукали при заварките,затова питах да не се прекарам ,че диска дето едвам намерих е с 1см ръжда по него и като гледам ще го чистя най малко един ден,но ясно е-почвам го!
                        Никакво чистене Той като се нагрее и всичката ръжда пада като сипеш малко вода.Ако се пука заварката нагрейго и после заваряй.

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          На Трявна в събота едни момчета извадиха валандър и го пробваха но какво стана по-нататък незнам. Аз само им услужих със шансова лопатка да направят малка дупка за да влезе туристическата бутилка с котлона под него. Незнам само дали топлината не се отразява и да нагрява бутилката прекалено но това ще кажат потребителите.
                          Honda CR-V I 2000 г.
                          0 осем 96 осем три 3 сто и 10

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Да ви кажа колеги, че от няколко месеца съм горд собственик на валандър. Диска го получих в окаяно състояние. По целия диск имаше лъчи от центъра към периферията. Бил е напукан и са го заварявали. Естествено заварките също напукани и повтаряни по няколко пъти. С цел заздравяване, от долната страна беше и заварен обръч от арматурно желязо Ф6. явно и така е ползван известно време докато не се беше отчупило голямо парче от квадрата по средата. Там самия диск има допълнителна вдлъбнатина като купичка надолу и част от нея липсваше въобще.
                            С много труд, дискове и електроди диска беше доведен до годен за употреба валандър. Заварките стават със стоманени електроди и нагрят с газовата горелка диск. Моето произведение е добавка към барбекюто. Мога да пусна снимки чак утре.
                            Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              И аз вече съм с валандър. Диска ми го даде един колега в понеделник вечер и днес го опалих за първи път но само го почистих и намазах с олио. Интересно, че като се загрее и го полея с вода тя става веднага кафява. За по-сигурно го поизчетках с телената четка и чак тогава го намазах. Прибрах се в къщи и жената приготвила пържоли за скарата, и направо пощурях ама си трая. Вилата където ми е специялния уред не ми е най близо, пък и уикенда не е далеч.Ще го снимам и ще кача снимки та ще очаквам и по-вещите в занаята да се изкажат.
                              Honda CR-V I 2000 г.
                              0 осем 96 осем три 3 сто и 10

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Моя Валандър не почерняваше добре само от огъня , затова го обгорих с газовата горелка до синьо , намазах го с олио и стана черен тефлон .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X