Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чушки, нахапани от мишки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чушки, нахапани от мишки

    На пазара на бул. "Димитър Петков" на павилион №50 се продават чушки, нахапани от мишки. Не се усетих да ги снимам, продавачът е върнал парите на жена ми, с което е признал горното написано от мен. На въпроса на жена ми няма ли да махне стоката е отговорил отрицателно. Постигнали са съгласие жена ми да направи необходимото. Цитат на думите му - "ами направете". Понеже нямаме касова бележка от сделката /обадихме се на институциите/, пиша тук, защото подозирам, че и на други места ще са същите чушки /все пак идват от борсата/. Та - оглеждайте се, особено на въпросния пазар. Само не схващам, след като думи на човек могат да бъдат доказателство в съда, защо е нужна касова бележка, за да бъде доказано такова деяние. Туйто.

  • #2
    До: Чушки, нахапани от мишки

    Ти па Вельо мишките и те са Божи животинки яло им се сгризали ги зачисти ги там и у фурнатаот това се не умира
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #3
      До: Чушки, нахапани от мишки

      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
      Ти па Вельо мишките и те са Божи животинки яло им се сгризали ги зачисти ги там и у фурнатаот това се не умира
      Въпросът е, че целта на купуването им е да ги яде /сурови/ малкия, който е на 1г. и 2м. Аз по това време ям трушия. А и нищо против нямам и мишоците да ядат, ама да им оставят започнатото.

      Коментар


      • #4
        До: Чушки, нахапани от мишки

        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
        Въпросът е, че целта на купуването им е да ги яде /сурови/ малкия, който е на 1г. и 2м. Аз по това време ям трушия. А и нищо против нямам и мишоците да ядат, ама да им оставят започнатото.
        Да не ме нарочиш в заяждане-като ти подкарат молците вълнените дрехи,хвърляш ли ги?
        А за наследника-дали прясни или сушени,целулозната обвивка си стои,респективно ако не е обелена му вреди на стомаха.
        Апропо-хляб не купувам трета година/правя си го с хлебопекарна/,след третия месец,брашно купено на едро,имаш ли идея какво хвърчи като разопаковаш пакета.
        Лично мнение-полечка привиквай хранителните навици и възприятия на малкия към лошо/в малки количества/-в противен случай ми посочи един редовен продукт,аз ще си направя труда да те оборя.Говорим за цялостна и пълноценна хранителна програма,на за единици,без които можем и целогодишно,дори големите...

        Коментар


        • #5
          До: Чушки, нахапани от мишки

          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
          Да не ме нарочиш в заяждане-като ти подкарат молците вълнените дрехи,хвърляш ли ги?
          А за наследника-дали прясни или сушени,целулозната обвивка си стои,респективно ако не е обелена му вреди на стомаха.
          Апропо-хляб не купувам трета година/правя си го с хлебопекарна/,след третия месец,брашно купено на едро,имаш ли идея какво хвърчи като разопаковаш пакета.
          Лично мнение-полечка привиквай хранителните навици и възприятия на малкия към лошо/в малки количества/-в противен случай ми посочи един редовен продукт,аз ще си направя труда да те оборя.Говорим за цялостна и пълноценна хранителна програма,на за единици,без които можем и целогодишно,дори големите...
          Явно не съм се изразил като хората, въпреки, че друго ми се чини.
          Това, че са нахапани не дразни евентуалната ми претенциозна естетика. Проблемът е, че както някои хора са чували - мишките разнасят болести. Имунната система на едногодишно дете е доста крехка в смисъл, че не е запозната с доста от бактериите и вирусите, с които са запознати нашите имунни системи. За следствията от това няма да пиша, защото предполагам, че са ясни, макар да предполагах така и за поста, с който започнах темата.
          И моментът на голямата истина - идеята беше, ако наш съфорумник живее тъдява и жена му е купила чушки, за да ги даде сурови на детето им /пак повтарям - живее тъдява, че отдавна го написах/ - та същия този евентуален съфорумник да й каже и тя да провери, за да не хукнат я към Пирогов, я към инфекциозна болница по никое време.

          _______
          Р.S. Чувствам се идиот, а никой от тестовете, които са ми правени през живота ми не го е показал. Д--ба тестовете!
          Последно редактирано от velio; 11-01-10, 20:59.

          Коментар


          • #6
            До: Чушки, нахапани от мишки

            Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
            Явно не съм се изразил като хората, въпреки, че друго ми се чини.
            Това, че са нахапани не дразни евентуалната ми претенциозна естетика. Проблемът е, че както някои хора са чували - мишките разнасят болести. Имунната система на едногодишно дете е доста крехка в смисъл, че не е запозната с доста от бактериите и вирусите, с които са запознати нашите имунни системи. За следствията от това няма да пиша, защото предполагам, че са ясни, макар да предполагах така и за поста, с който започнах темата.
            Сигурно и аз съм допуснал грешка,но нашето гардже,докато навърши 3 години,беше на отделно хранене/по аналогични причини/.
            По-скъпо и по-здравословно за крехкия организъм.
            Апропо-това беше '95-'97,не знам дали ти говори нещо,сега определено не е така.
            Да е жив и здрав!

            Коментар


            • #7
              До: Чушки, нахапани от мишки

              Немаш престава колко издръжлив е човешкия организъм.Аз съм виждал циганетата как разбутат кутретата от кучката и си цицат от неяАйде тия циганета ама съм виждал и българчета с бая мръсотия се бориха па не са умрели па и минаха 40десетакаЧовек е по издръжлив от много други съществаПоздравиМишките не разнасят повече болести от хората
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • #8
                До: Чушки, нахапани от мишки

                Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                Немаш престава колко издръжлив е човешкия организъм.Аз съм виждал циганетата как разбутат кутретата от кучката и си цицат от неяАйде тия циганета ама съм виждал и българчета с бая мръсотия се бориха па не са умрели па и минаха 40десетакаЧовек е по издръжлив от много други съществаПоздравиМишките не разнасят повече болести от хората
                В грешка си, Стари! Кучетата боледуват от болести, които не ловят хората. А мишките не боледуват от болести, от които боледуват хората, но ги разнасят. Нещо като шапа, но съотнесено по друг начин.

                Коментар


                • #9
                  До: Чушки, нахапани от мишки

                  Вельо и аз моите деца ги пазех а те ме дебнат и дават мачката да им яде от филиятаИначе съм съгласен с тебе че трябва да ги пазиме нали са ни децаПоздрави
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • #10
                    До: Чушки, нахапани от мишки

                    Аз като зеленчукопроизводител и съответно търговец мога да кажа че ТЪРГОВЦИТЕ от този пазар са най-големите мизерници,купуват само боклуците от борсата.
                    Познавам ги толкова добре,че мога да ви препоръчам никога нищо да не купувате от там.
                    ТЛК 80 4,2ТД-95г

                    Коментар


                    • #11
                      До: Чушки, нахапани от мишки

                      Знам, че ти е много гадно, ама нахапаната и налазената (напикана) от мишка чушка е почти еднакво мръсна, само дето втората не и личи, та като и колегите по-горе казаха, прави си му хранителен режим на детено с по-проверени храни или другото е нормална хигиена, топла вода, сапун (в казармата дори киснене в белина) ...битовизми
                      Иначе ако някага се засечеш с моя доктор патолог (човешкия) при мен, да не забравиш да го питаш колко патогенни оргонизми има в човешката уста....ще се учудиш, че е подобна на изходящото отверстие на същата система, но както и колегите по-горе казаха, живеем си с тях и се разбираме
                      Нама да се пУашиш и да се нервиш, че шЪ се състариш, и няма кой после да ти гледа децата
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        До: Чушки, нахапани от мишки

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        Вельо и аз моите деца ги пазех а те ме дебнат и дават мачката да им яде от филиятаИначе съм съгласен с тебе че трябва да ги пазиме нали са ни децаПоздрави
                        Ейй, Старий аз мислех че котката е мачка само в нашия край, ато се оказва че не е точно така.
                        Ние пък с мойте кучки понякога си ядем от една чиния и доста често от една вилица /по-рядко/ лъжица, че те не си падат много по чорбите. Обичам ги тези кучки и мисля че е взаимно.
                        А Вельо е абсолютно прав. Въпроса тука е принципен. Не може в сред зима когато зеленчука не е ефтин ти да си плащаш кат поп /баси поговорката, аз до сега не съм видял поп да си плаща/, а той тиквеника на пазара да ти набутва гризани чушки. Аре сиктир ! Мамка му и търговец ! Аз на една снимка петънце като видя я бракувам, той с храната ще се ебава.
                        П.С. Да не си помислите нещо. Кучките са ми бретонка и американска кокерка.
                        Последно редактирано от vladstudio; 15-01-10, 16:33.
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Чушки, нахапани от мишки

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Знам, че ти е много гадно, ама нахапаната и налазената (напикана) от мишка чушка е почти еднакво мръсна, само дето втората не и личи, та като и колегите по-горе казаха, прави си му хранителен режим на детено с по-проверени храни или другото е нормална хигиена, топла вода, сапун (в казармата дори киснене в белина) ...битовизми
                          Иначе ако някага се засечеш с моя доктор патолог (човешкия) при мен, да не забравиш да го питаш колко патогенни оргонизми има в човешката уста....ще се учудиш, че е подобна на изходящото отверстие на същата система, но както и колегите по-горе казаха, живеем си с тях и се разбираме
                          Нама да се пУашиш и да се нервиш, че шЪ се състариш, и няма кой после да ти гледа децата
                          Не случайно раните от ухапване от човек са едни от най-инфектираните/е не колкото на варана/ и се срещат доста трудности при лечението им.
                          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Чушки, нахапани от мишки

                            Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                            Ейй, Старий аз мислех че котката е мачка само в нашия край, ато се оказва че не е точно така..
                            Целия лаф у шопско е "мачката руча поганци".
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X