Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се прави домашен суджук и луканка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

    Ами точно навреме се включвате.Сега си пускам скарата, за да пробвам едно кюфтенце как ще е на вкус и ако киселее ще му сложа още захар.От доста време се каня да си направя конски суджук и разгеле дойде момента, ако не друго поне да си начешам крастата,ама дано да стане!

    Коментар


    • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

      А суджук,кюфтета!!..Е и после оплаквания от тесни поли и панталони и промяна на талията,а тия да ги няма .
      С тия ще посрещаме Коледа.Ще има за суджук,пушено и някой пърлак сланина.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000254.jpg
Прегледи:1
Размер:117.0 КБ
ID:5427769
      За тия младоци не успях да намеря пазар,но за догодина все ще се намери какво да ги правим.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000251.jpg
Прегледи:2
Размер:147.5 КБ
ID:5427770Прасета не липсват ама лимоните са много скъпи.

      Коментар


      • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

        Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
        Прасета не липсват ама лимоните са много скъпи.
        А така, я сега да видим от кой ще си намеря хубава сланина?
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

          Я тук Стефан 55 да вземе да внесе малко яснота. Локация и цени например.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
            ........ Локация и цени например.
            +1 потенциален клиент!
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

              Колега като гледам сме доста на далеко един от други иначе може да стане работата.
              На 01.12. ще е първия касъплък.
              Ако искаш пиши на лични или на скайпа ми stefan_4akarov.

              Коментар


              • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

                И така суджуците са окачени и сега ги чака сушене и мачкане.Предпремиерата на скарата показа много добър вкус, затова и захар не съм добавял повече - слагал съм по 5грама на кило.

                Понеже имам климатик на тересата се замислям дали ще има полза, ако им измисля няк'ва закачалка на суджуците пред перката на външното тяло?Май по-бързо ще изсъхнат, а и по-нисичка е там температурата.

                Коментар


                • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

                  Първоначално публикуван от bivolan Преглед на мнение
                  И така суджуците са окачени и сега ги чака сушене и мачкане.Предпремиерата на скарата показа много добър вкус, затова и захар не съм добавял повече - слагал съм по 5грама на кило.

                  Понеже имам климатик на тересата се замислям дали ще има полза, ако им измисля няк'ва закачалка на суджуците пред перката на външното тяло?Май по-бързо ще изсъхнат, а и по-нисичка е там температурата.
                  Ще е хубаво първите 1-2 дни да са там. После по-внимателно да не ги пресушиш.
                  LZ1DWW

                  Коментар


                  • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

                    Първоначално публикуван от bivolan Преглед на мнение
                    .........
                    Понеже имам климатик на тересата се замислям дали ще има полза, ако им измисля няк'ва закачалка на суджуците пред перката на външното тяло?Май по-бързо ще изсъхнат, а и по-нисичка е там температурата.
                    И моите са там! И пастърмичката за 7-10 дена става. Само дето аз ги слагам зад климатика,там пак има течение но не като пред перката.
                    Последно редактирано от joe007; 23-11-12, 18:11.
                    Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

                    Коментар


                    • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

                      Здравейте,
                      За първи път правя суджук и имам известни притеснения,които искам да споделя.Рзточвах суджуците 5дни ,след което замръзнаха и 4 дни ги оставих без да ги точа.Днес реших да ги поразмразя и разточа и виждам,че има доста въздух,който ням как да излезе с точенето.Какво да правя?Няма никакви признци на съхнене,а стоят окачени навън повече от 10дена.Блгодаря ви предварително за отговора!

                      Коментар


                      • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

                        Първоначално публикуван от tina_1802 Преглед на мнение
                        Здравейте,
                        За първи път правя суджук и имам известни притеснения,които искам да споделя.Рзточвах суджуците 5дни ,след което замръзнаха и 4 дни ги оставих без да ги точа.Днес реших да ги поразмразя и разточа и виждам,че има доста въздух,който ням как да излезе с точенето.Какво да правя?Няма никакви признци на съхнене,а стоят окачени навън повече от 10дена.Блгодаря ви предварително за отговора!
                        Ами, слагай на скарата, премръзнали, после отпуснати, след толкова време и да дупчиш червата ще ги напукаш при мерданенето, пробвай, но няма да се получи.
                        Прочети темата и следващият път ще е успешен.

                        Коментар


                        • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

                          Остави го така, пак ще стане.
                          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                          Коментар


                          • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

                            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                            Остави го така, пак ще стане.
                            Няма да стане, Дочев, в най-добрия случай ще граняса, той е хванал вече "месна кожа" и се запечатал.

                            Коментар


                            • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

                              Колега MAXXX, сподели някоя рецепта за луканки с праз, едно време опитах такава луканка и ми е останала в главата .... Ще се радвам ако споделиш и за сатленки и карначета.
                              Последно редактирано от derhunter; 13-12-12, 19:45.

                              Коментар


                              • От: Как се прави домашен суджук и луканка?

                                Оле оле, аз веднъж набарах от Добревски бахур с праз лук! Ням ням ням!
                                0885600006 - Чичо Коце

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X