Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся домашно червено вино

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся домашно червено вино

    Здравейте колеги, тази година нещо го закъсах с покупката на вино за Коледа. Та да попитам тук, ако някой колега има в повече и може да ми продаде да речем 5л от домашното червено вино, ще съм благодарен. Не държа на сорт грозде , само да не киселее. За съжаление човека от който си купувах се спомина и още не съм си намерил от къде мога да си купувам, пък не ми допадат тия в магазина. Не сме големи пиячи с жената, затова едни 5л ще ми стигнат за празниците, да се отсрамим пред децата.
    Благодаря предварително.

  • #2
    Имам един познат производител дето прави хубаво червено вино ...само как да стигне от Благоевград до Самоков ...
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Имам един познат производител дето прави хубаво червено вино ...само как да стигне от Благоевград до Самоков ...
      Ами или с куриер или да си го взема лично, няма да ми е проблем ако е събота или неделя.

      Коментар


      • #4
        Както решиш...087 8800 847 Сашо
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Както решиш...087 8800 847 Сашо
          Ок, благодаря. Утре след 10.00 ще звънна да се уточним за време и място. Мога да тръгна около 13.00-13.30ч и ще ми трябва към час и нещо до Благоевград. Лека вечер.

          Коментар


          • #6
            Вино колкото искаш колега обаче съм ти доста далеч
            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • piron45
              piron45 коментира
              Редактиране на коментар
              Благодаря колега, но за сега се уговорихме със Сашо и днес ще прескоча до Благоевград. Но това не пречи ако ти се занимава с куриери да ми пратиш да пробваме и от твоето, да речем 2-3 литра с наложен платеж.

          • #7
            Благодарско на Сашо за съдействието, вече имам 4 бутилки по 3л чудесно червено вино. Зимните празници са подсигурени.

            Коментар


            • chrichri
              chrichri коментира
              Редактиране на коментар
              С тия бутилки изкарвам близо седмица и то, ако нямам гости! Поздрави на Сашо!

          • #8
            Наздраве колеги
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #9
              Наздраве!
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X