Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми голям, здрав и дълбок грил тиган

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте ми голям, здрав и дълбок грил тиган

    Привет колеги, препоръчайте ми от ваш личен опит, голям около 25 см, с квадратна форма, с по-висока оребреност на дъното, да е по-висок самия тиган за да не пръска много отстрани и да става за миене в миялната без никаква опасност от похабяване с времето, тигана ще се ползва на стъклокерамичен котлон?


    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:2_7_69.jpg Прегледи:0 Размер:69.3 КБ ID:6741791


    Нещо такова като на снимката търся, но да не е чугунена че не ставало за миене в съдомиялна машина?
    Последно редактирано от Еделвайс; 17-05-21, 16:37.

  • #2
    високия борд не спасява от пръските и затова си взех тиган с капак

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tigan.JPG
Прегледи:891
Размер:79.7 КБ
ID:6741798


    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Гриловане с капак не става.

  • #3
    Преди 2 - 3 години си взех от Метро един Тефал. За сега това е най-сполучливия тиган който съм имал, ама беше 130 лв. Май тигана е чугунен, че доста тежи. Не е толкова дълбок като тоя дето си показал, но по-горе са ти писали, че дълбочината не спасява от пръските.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #4
      Пиши съдове SKK. Немски, много лесно се почистват и не трябва миялна, стълкените капаци се продават отделно. Не са много евтини, но не помня от кога се ползват из родАта и са без забележкищ. Дори старите бяха с препоръка до 220°С, заради дръжките. В технополис имат щанд, вероятно и другаде могат да се видят и пипнат.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #5
        В крайна сметка, разбрах че какъвто и грил тиган да взема, не се препоръчва миенето му в съдомиялна, така че избрах грил тиган Brio, с истинска дървена дръжка и е доволно голям 30 см, пробвах да пека ребра, стана супер и имат коричка като при ел. скара, засега съм доволен.

        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:tigan-gril-brio-grill-28h28sm-104202.jpg Прегледи:0 Размер:73.5 КБ ID:6742291

        Коментар


        • rosen_offroad
          rosen_offroad коментира
          Редактиране на коментар
          Нали си знаеш че в такъв тиган вкуса е коренно различен от ел. скара?

          Не точно се пекат а по скоро се пържат месата а ако има капак се задушават.

        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          На ел. тръбна скара месата стават супер, но при ползване при домашни условия, ми писна да чистя скарата, филтрите на аспиратора на всяко едно печене, не е истина каква гняс се събира при филтрите особено, докато при грил тигана по-лесно става чистенето и по-малко омазнява филтрите, няма пълно щастие, най-хубаво е на село и скара на жар, това е истината.

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X