Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Манджа с грозде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Манджа с грозде

    Още от дете се чудех какво е "манджа с грозде" и си мислех, че е синоним на абсурд ... Накрая реших проверя и сготвих това във фурната:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100376.jpg
Прегледи:1
Размер:120.6 КБ
ID:6121481

    Оказа се доста вкусно! Гроздето имаше вкус на конфитюр (от грозде не бях ял до сега) и пасваше добре със сиренето и мерлото!
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    Re: Манджа с грозде

    На мен ми изглежда супер вкусни. От казармата се научих да ям сладко и солено и ми допада като вкус.

    Коментар


    • #3
      От: Манджа с грозде

      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      Още от дете се чудех какво е "манджа с грозде" и си мислех, че е синоним на абсурд ... Накрая реших проверя и сготвих това във фур....:
      Е що трябва и ние да продължаваме да се чудим Не бъди егоист, нахвърляй рецептата
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #4
        От: Манджа с грозде

        Няма рецепта. Съседите на вилата ми дадоха един плик винско грозде, но не ми хареса за ядене. Бях купил 1 кутия натрошено сирене и яйца за баница, но забравих кори ... И така се роди идеята - разбърках яйца и сирене, напълних няколко зелени чушки с нея, като слагах по 1-2 зърна грозде. Сложих ги в една тава, добавих 3 цели глави лук и останалите чепки грозде, и ... право във фурната. Преди да се сетя да снимам, излапах 2-3 чепки печено грозде. Жена ми ги пробва с Шардоне, но на мене такива манджи най ми вървят с Мерло. Ако има слука на лова за фазани, ще пробвам да ги опека с пълнеж от грозде. Пробвал съм пъдпъдъци със стафиди и става много вкусно.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X