Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яйца по....абе нещо си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Яйца по....абе нещо си

    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
    Ех маа му ич не ми се пишеама яйцето си е убаво нещо


    Като бех ТИРаджия и ядехме на сандъка и нали съм ранобуден ставам сабале обирам салатите от вечерта остатъци от манджи и всьо и отгоре три четири яйца и на котлона ...и после другарите лапат и викат --..абе кво е това А аз им викам Яж бре това са ЯЙЦА ПО ГРАНИЧАРСКИ
    Беше една зима като тая някъде 1991 - 92 . Спряха ни в нищото някъде преди Карнобат пътя яко навят . Седим с един колега в моя камион да не харчат нафта и двата да се греем . Па някое време на свечеряване смятаме че имаме русенско варено и яйца решаваме да ги опържим . Вадим тигана и котлона и почваме по някое време дали газта свърши дали от студа не искаше да излиза от бутилката котлона угасна и яйцата до никъде . Викам си тая няма да я бъде да хвърля две русенски и 6 яйца . Извадих един мазен парцал натопих го в резервоара запалих го и на него Тигана се опуши яйцата също добиха един приятен аромат на неизгоряла нафта ама глад кой ти гледа такива дреболии . По вкусни яйца през живота си не съм ял .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Яйца по....абе нещо си

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Беше една зима като тая някъде 1991 - 92 . Спряха ни в нищото някъде преди Карнобат пътя яко навят . Седим с един колега в моя камион да не харчат нафта и двата да се греем . Па някое време на свечеряване смятаме че имаме русенско варено и яйца решаваме да ги опържим . Вадим тигана и котлона и почваме по някое време дали газта свърши дали от студа не искаше да излиза от бутилката котлона угасна и яйцата до никъде . Викам си тая няма да я бъде да хвърля две русенски и 6 яйца . Извадих един мазен парцал натопих го в резервоара запалих го и на него Тигана се опуши яйцата също добиха един приятен аромат на неизгоряла нафта ама глад кой ти гледа такива дреболии . По вкусни яйца през живота си не съм ял .
      Нали знаеш глада е по силен и от тока.
      SUZUKI VITARA V6
      HONDA CBR 919RR
      MERCEDES ML
      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X