Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сьомга на тиган

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сьомга на тиган

    До преди няколко години си замразявах за зимата по 100 л (1 фризер Мраз) филета от дива речна риба, уловена от мен. Беше предимно кефал, малко шаран, скобар, ч. мрена и няколко бурканчета осолен хайвер за разбиване. През ловния сезон - пъдпъдъци, фазани, някой заек, диво прасе, колкото да не е постно... Но от две години няма слука и затова все по-често минавам през ... рибните щандове.
    пп. Да не би дивечът и рибата да са хванали пътя на "обетования" запад?
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #17
      От: Сьомга на тиган

      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      До преди няколко години си замразявах за зимата по 100 л (1 фризер Мраз) филета от дива речна риба, уловена от мен. Беше предимно кефал, малко шаран, скобар, ч. мрена и няколко бурканчета осолен хайвер за разбиване. През ловния сезон - пъдпъдъци, фазани, някой заек, диво прасе, колкото да не е постно... Но от две години няма слука и затова все по-често минавам през ... рибните щандове.
      пп. Да не би дивечът и рибата да са хванали пътя на "обетования" запад?
      На лов и риболов не се ходи да се пълни фризер......

      Коментар


      • #18
        От: Сьомга на тиган

        И какво като е вредна, нали е вкусна Свинското от магазина гаранция е по-вредно... Бирата не знам ква била и тя. Така му е кеф на човека и вероятно не е 5 годишен да му давате наклон на сьомгата. Ешти, пийти, и*бети и бъдете велики щото нема да е за дълго
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X