Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайвер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Хайвер

    Първоначално публикуван от bgrali Преглед на мнение
    И малко информация за цена на червен хайвер у нашенско - не знам след като видите цената, дали ще продължите да настоявате да го смятате за тарама и да го разбивате

    http://www.caviarbg.com/%D0%A5%D0%B0...BC%D0%B3%D0%B0
    Явно не си ходил в Москва, за да се впечатлип от цени...

    Коментар


    • #47
      От: Хайвер

      Първоначално публикуван от bgrali Преглед на мнение
      ... не знам след като видите цената, дали ще продължите да настоявате да го смятате за тарама и да го разбивате
      Оказа се 1570 грама и вече е осолен Хайвер с цели зърна понасям само ако е много ситен. Не съм гнуслив но тия тлъсти, сьомгешки яйца, като започнат да ми се пукат между зъбите и ми се отяжда. Опитвал съм много видове хайвер - единствено тарама или паниран ми харесва. Какво значение има колко струва?
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #48
        От: Хайвер

        Ако някой не знае: хайверът на бялата мрена е отровен! Да не го научите по „трудния начин“...
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #49
          От: Хайвер

          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          Ако някой не знае: хайверът на бялата мрена е отровен! Да не го научите по „трудния начин“...
          Мре ли се от него бре??
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • #50
            От: Хайвер

            Нищо подобно и силно не съм съгласен - за наложителното узряване на хайвера - вярно осолен може да е по-убаф... но от пастървов и сьомга пресен (стоял си е в ципата по 3-4 дни) преди да го обработя и да стане тарама от него, пък нито аз или жената или разните му там гости са се отровили ..

            Коментар


            • #51
              Някой да знае къде във Варна мога да намеря натурален хайвер на зърна? Пробвани места където няма: Рибната борса на Колхозния пазар, рибните магазинчета на Чаталджа, Кауфланд, Берьозка.

              Коментар


              • Stbd
                Stbd коментира
                Редактиране на коментар
                В таранките сега има. С дребни зърна е, сравнително мек и среднотруден за осоляване и сушене.

            • #52
              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
              От: Хайвер
              ... Хайвер с цели зърна понасям само ако е много ситен. Не съм гнуслив но тия тлъсти, сьомгешки яйца, като започнат да ми се пукат между зъбите и ми се отяжда. Опитвал съм много видове хайвер - единствено тарама или паниран ми харесва. Какво значение има колко струва?
              Значи не си опитвал истински!
              И аз така мислех, ама една колежка донесе от Магадан. Там е родена, директно от самолета.
              Само масло му трябва и малко черен хляб за подложка. Натюр без никакви подготовки ... и водка де.
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • Skorpion_BG
                Skorpion_BG коментира
                Редактиране на коментар
                Много трудно се съхранява това "натюр". И да, ако успееш да намериш такъв е трепач!

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X