Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествени хранителни продукти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да не пускам отделна тема . Кажете някоя марка хляб която да не мухлясва за 2-3 дена .
    Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
    магазин МЛЕКАРЯ - имат наистина истинско кисело и прясно мляко,разбира се и кашкавали и сирена.Намира се в покритата зона на пазара от към бул.Гоце Делчев.
    Магазин на тази фирма има и преди хотел "Плиска" срещу спирката на автобусна линия 72 . От доста години млечни продукти пазарувам само от тях . Кашкавала им е със стария вкус топи като го нагрееш на сандвич и пуска доста масло . Имат много хубаво прясно сирене с олио и чирвен пипер е чудно мезе за ракийката
    Последно редактирано от sek.1; 28-10-19, 04:51.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • Има ли някакъв стандарт за съдържанието на яйцата от свободни кокошки, по какво се различават от другите? По цена естествено, но следващото обяснение нещо...
      https://www.google.com/amp/s/www.24chasa.bg/amp/6172503
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • Понеже съм фитнесджия ще цитирам мненията на масово приетото от гурутата на спортното хранене.Понеже е ясно че яйцата са основна съставка от храненията на спортистите.

        В идеалния случай яйцата трябва да са "био" - ама това е трудно доказуемо и реализируемо на практика.Затова в общи линии е прието просто домашни яйца да консумираме(спортистите). Онези с жълто-оранжените черупки и да избягваме белите..

        Масова практика при нас е че купуваме яйца от семейните ферми - идеята е че са полу био да речем.В смисъл че кокошките не са претъпкани с хормони яйцата имат наистина различен вид(понеже аз купувам цели кори и ги знам)
        То между другото от семейните ферми и са по евтини...Има около мен спортисти които купуват по 100 яйца седмично и долу горе имаме някаква представа...
        Приятелите ми от залата твърдят че белтъците са различни ама аз лично не съм убеден.А и не консумирам само белтъци като тях естетвено...

        Почти не купуваме такива продукти от случайни магазини или хипермаркети...Ама то не само яйцата и млякото и сиренето и месото сме така...

        Коментар


        • s_s1
          s_s1 коментира
          Редактиране на коментар
          Купуваме си от един приятел от нашето село яйца. И като няма, че има десетина кокошки, които щъкат по двора, купуваме от друга съседка. През зимата сме купували и от магазина, но не ги предпочитаме.

        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Белите яйца са от бели кокошки.

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X