Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С четка и бръснач

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: С четка и бръснач

    А какво ще рече, че Иво го е събрал?
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #92
      От: С четка и бръснач

      До колкото разбрах, първо го е разглобил, почистил е самия бръснач, полирал го е, полирал е дръжката, наострил е пущината и го нитовал обратно. Иво поправи ме ако нещо пропускам в описанието на процеса.
      42

      Коментар


      • #93
        От: С четка и бръснач

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        А какво ще рече, че Иво го е събрал?
        Разглобен ,почистен ,полиран и презанитен отново.Изпратен единствено с моите отпечатаци по него.Заличени всякакви следи от предишни ползватели.
        Ясно?

        Коментар


        • #94
          От: С четка и бръснач

          Уф, на мен с бръснач ми изглежда опасно.Славчо, сподели впечатления след първото мнение, а може и снимка с порязванията.В някои магазини продават и стипца за бръснене, предполагам че си си купил

          Коментар


          • #95
            От: С четка и бръснач

            Честито и от мен! Много добре изглежда бръснача!
            Само да вметна - порязването изобщо не е задължително...
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • #96
              От: С четка и бръснач

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              До колкото разбрах, първо го е разглобил, почистил е самия бръснач, полирал го е, полирал е дръжката, наострил е пущината и го нитовал обратно. Иво поправи ме ако нещо пропускам в описанието на процеса.
              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
              Разглобен ,почистен ,полиран и презанитен отново.Изпратен единствено с моите отпечатаци по него.Заличени всякакви следи от предишни ползватели.
              Ясно?
              Ясно.
              Абе Иво, като се занимаваш с такива работи, искаш ли да ти подаря и разни "клечки" от разни дървесини - махагон, орех, акация, дъб, череша, тик, ясен, круша, слива. Изрезки са (от разни мои заглавичквания), но като за чирени на бръсначи, са напълно годни.

              На ползу роду, ей - да не си помислиш, че щот ти е много хубава ракията...
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #97
                От: С четка и бръснач

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Ясно.
                Абе Иво, като се занимаваш с такива работи, искаш ли да ти подаря и разни "клечки" от разни дървесини - махагон, орех, акация, дъб, череша, тик, ясен, круша, слива. Изрезки са (от разни мои заглавичквания), но като за чирени на бръсначи, са напълно годни.

                На ползу роду, ей - да не си помислиш, че щот ти е много хубава ракията...
                Искам.По телефона ще се разберем.

                Коментар


                • #98
                  От: С четка и бръснач

                  Днес провах бръснача. Като за първи път се ограничих само до бузите и под долната челюст. Козината по врата ми расте в посока на горе и не се усещам сигурен все още да я сека с бръснача. Мисля, че допуснах тактическа грешка като оставих брадата да порастне доста. Реално беше около 3-4мм. Ползвах зелено Proraso, бях подготвен и със стипца, но не се наложи за късмет. Следващия път ще бъде на по-къс косъм.
                  42

                  Коментар


                  • #99
                    От: С четка и бръснач

                    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                    Днес провах бръснача.....
                    От мен имаш /браво/.Няма за къде да бързаш ...карай плавно и нещата ще станат.Все пак нищо ново не откриваме това са го ползвали нашите деди.

                    Коментар


                    • От: С четка и бръснач

                      https://trafficnews.bg/traffic-tv/tr...-video-133329/

                      Коментар


                      • От: С четка и бръснач

                        След бръсненето в центъра на планина Олимп, в нозете на Зевс, едно бръснене и на родна земя.

                        https://youtu.be/wGKJwx1KYPA

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X