Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С четка и бръснач

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: С четка и бръснач

    Темата е с точно заглавие. Току-що стинах и до първият бръснач. По-точно шавет Даун. Отнсно самобръсначките, ножчетата и всичко останало го казвам подробно в клиповете.
    Днес ми пристигна новата самобръсначка. Клипа с разопаковането ще го кача утре. А бръснене ще снимам по-натам. Искам да направя поне още един клип с Дауна.
    Ето и линк към клипа. https://youtu.be/M4cQNJuigzw

    п.п. До края на седмицата ще гледам да отворя и тема с италианските майстори. Има доста интересни неща според мен.

    Коментар


    • #17
      От: С четка и бръснач

      Това не е бръснач!
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • #18
        От: С четка и бръснач

        Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
        Това не е бръснач!
        Е па позна.

        Първоначално публикуван от Илиян Илиев™ Преглед на мнение
        Темата е с точно заглавие. Току-що стинах и до първият бръснач. По-точно шавет Даун. Отнсно самобръсначките, ножчетата и всичко останало го казвам подробно в клиповете.
        Днес ми пристигна новата самобръсначка. Клипа с разопаковането ще го кача утре. А бръснене ще снимам по-натам. Искам да направя поне още един клип с Дауна.
        Ето и линк към клипа. https://youtu.be/M4cQNJuigzw

        п.п. До края на седмицата ще гледам да отворя и тема с италианските майстори. Има доста интересни неща според мен.
        Много плавно се движиш. Пий две,три ракии за страх и хващай нещо истинско.

        Коментар


        • #19
          От: С четка и бръснач

          Не,не, Иво,мани не го учи така момчето... За няколко клипа толкова кръв се проля,че трябва червена точка да им се слага И най-важното - човека е купил,ама МНОГО скъпи ножчета за... 4 евро!?!? За какъв бръснач го подкокоросваш..?

          П.П.
          Иляне,не влагам никакъв сарказъм,да не се обидиш?! Просто "...първият бръснач,тоест шавет-ка" звучи като "Първият Камаз,тоест тротинет-ка" И двете имат колела,и двете ги управлява (най-често)човек,но приликата свършва до тук... Та така купи си някой хубав Меркур или поне Фет Бой,например,японски ножчета и - успех с бръсненето!
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • #20
            От: С четка и бръснач

            Нищо не разбирате от фабула и развитие на темата. Ако човекът беше извадил директно едно Дово, за какво щеше да иде реч по- нататък? Почва от пластмасови и ще свърши където реши. Лично аз, следя движенията му по обработваемата повърхност. Предполагам, че и при тях ще видим някакво развитие.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #21
              От: С четка и бръснач

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181010_205710.jpg
Прегледи:1
Размер:256.6 КБ
ID:5800107

              Коментар


              • #22
                От: С четка и бръснач

                Ето това е истинска шаветка и един солинген за сравнение. Много мъка с тия снимки.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от ivo-police; 10-10-18, 20:15.

                Коментар


                • #23
                  От: С четка и бръснач

                  5 ножчетаза 4 евро наистина е скъпо. Не превъзхождат с нищо зелената астра, която струва под 1 евро.
                  А кръв наистина се проля много. Според мен причината е в неудобството от камерата,която е между мен и огледалото. Освен това следя дали съм в кадър и на фокус и не съм изцяло концентриран върху бръсненето. Преди да почна да се снимам съм се порязвал по 1-2 пъти в годината.
                  А относно истинският бръснач - ми някой ден и такова видео ще има. Просто за сега нямам такъв.
                  Днес отново Даун с друго ножче.

                  Коментар


                  • #24
                    От: С четка и бръснач

                    Ето и новото видео. В него се съмнявам за Деним Файър дали е добро съчетани, но сега съм убеден, че товае най-доброто, което може да удължи аромата на сапуна.

                    https://youtu.be/_LU7onqXh7E

                    Коментар


                    • #25
                      От: С четка и бръснач

                      Някой няма ли да го оправи това заглавие вече!
                      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                      Коментар


                      • #26
                        От: С четка и бръснач

                        Ама защо ги приемаш като критика тези мнения Иляне? Аз просто сравнявам цените на нещата,които ще ти трябват за бръснене с бръснач и тези с които ползваш в момента... А за кръвта...ами бъзикам се - има защо Ако не внимаваш и с бръснача ще се порязваш,само че малко по-лошо За твърда брада ползвай червенето прорасо,пробвай и омега,пак техен продукт.Аз много харесвам и челла.
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: С четка и бръснач

                          Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                          Някой няма ли да го оправи това заглавие вече!
                          Добро си е заглавието.Още малко му трябва да го подкокоросъм на ЛС и е готов.Между другото той може качи още интересни линкове.А в италянските продавалници филармониките са по евтини от при вас.ПП Имаше и един камисори за 70 евро.

                          Коментар


                          • #28
                            От: С четка и бръснач

                            Бат Пепо, не съм се обидил за нищо. Просто реших да отговоря и в клипа. И пак за прословутото ножче - в онлайн магазините е под 2 евро. Значи е неоправдано скъпо в магазина да е 4 евро. Все едно един бръснач да е 150 евро онлайн, а в магазина да е 300... Ми неоправдано скъпо ще е.
                            Баце Иво, аз се оглеждам за нещо, но положението е леко сложно от финансова гледна точка. Не че не мога да си го позволя, но от новата година имам желание да превърна хобито си от хоби в регистриран бизнес и всяко евро гледам да го влагам там. Хобито, което искам да превърна в основно мое занимание е пчеларство, а това е един от най-скъпите бизнеси.

                            Коментар


                            • #29
                              От: С четка и бръснач

                              Първоначално публикуван от Илиян Илиев™ Преглед на мнение
                              Хобито, което искам да превърна в основно мое занимание е пчеларство, а това е един от най-скъпите бизнеси.
                              Ако го правиш в Италия може и да стане, тук все повече се опитват да ни мачкат и ако не си голям фирмаджия вобще няма смисъл да се потиш, а пот има много.
                              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                              Ford Fiesta 1.4 Tdci

                              Коментар


                              • #30
                                От: С четка и бръснач

                                Последният клип не беше кървава баня, може на баце Иво системата за стабилизиране на мерника да помага

                                Иначе самият инструмент изглежда доста по-опасен от класически бръснач. Аз лично леко се притеснявам само като гледам, камо ли да пробвам, а с бръснача съвсем естествено ми идва.

                                Към автора на темата, понеже не съм гледал всички клипове (както сам отбелязваш, дългички са) и не знам дали е ставало дума, ама бръсненето само с едната ръка изглежда трудна, напрегната и леко страшна работа

                                Според мен истински бръснач и смяна на ръцете за двете страни на лицето доста ще улесни и обезопаси процедурата. За бръснача разбрахме защо е оставен за после, ама смяната на ръцете си струва да опиташ. Сигурен съм почти, че Бат Пепо ще потвърди. Виж в разните теми какво казва. Той тука е водещ специалист, не пише празни приказки и мисля, че е писал по въпроса.
                                Последно редактирано от nissan_gr; 16-10-18, 20:52.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X