Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С четка и бръснач

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тодоров009 (Войводата)
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Ей голям зор ви дава това бръснене бе! От над 30 години се бръсна и последните двадесетина ВСЕКИ ден, ама всеки! И тез последните двадесетина с четка и сапун. И какво като ми е пластмасова самобръсначката със сменяеми глави с много ножчета?! Бръсна се за около пет минути, не мога да си позволя да губя повече!

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Всекидневното бръснене наистина си е сложна работа. Аз все се каня да направя един двуседмичен маратон за да видя какво е и все отлагам... Ако мога да помогна с нещо кажи, ще се радвам да усетиш удоволоствие от бръсненето.
    Според скромния опит който имам, смятам че класическото бръснене е точно за теб и то със самобръсначка със затворен гребен. Тип Уилкинсън класик. Какво като е пластмасова...
    Всъщност има и друга самобръсначка, за която се говори, че е не по-малко щадяща и нежна и е абсолютно подходяща за първи стъпки и всекидневно бръснене. Ще гледам да се информирам допълнително кои са най-нежни за всекидневно бръснене и в същото време ще пробвам самобръсначката за която споменах току-що. И без това много се застоя на рафта безучастно чакайки в евтината си опаковка.
    Естествено ще се информирам и за подходящи сапун, афтър или евентуално балсам, както за крем преди бръснене.

    п.п. Ножчетата също са важни. И за тях ще питам.

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: С четка и бръснач

    В никакъв случай не бих си позволил караница с Вас.
    Нящо не моем са разберем. Може би съм вложил повечко сарказъм в думите си, но то е просто, за да провокирам мнения по тази впечатляваща тема. Превръщането на досадното, ежедневно бръснене в удоволствие, е една от непостижимите ми мечти и ако има кой да ме поведе към тази мечта, аз ще го подкрепя с две ръце, че и с два крака, че и с още нещо.
    Ни съ коркайте.

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Напоследък съм много зает и не намирам време да пиша. Даже мисля да си затварям профила във фейса, защо ди е безполезна загуба на време.
    А това с видео установката в банята ти си е добра идея. Аз скоро и за клипове няма да имам време, та не е зле някой да продължи започнатото.

    п.п. През форумите и разни други писмени форми на общуване е възможно нещо да се изтълкува за друго. Не виждам смисъл в излишни караници. Нека приемем, че нещо не съм доразбрал и съм се засегнал неоснователно, за което се извинявам.

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Сложна личност сте Вие, гусин Илиев. Първо "никой не коментира видеото ми", после "защо ме обиждаш на Уилкинсън"... Добре, тогава:
    - Вие сте изключително привлекателен мъж; имате впечатляваща колекция от кремове, сапуни, афтършейфове и самобръсначки; чудесно е, че споделяте с нас преживяванията в банята си и съм твърдо убеден, че с Ваша помощ ще превърнем досадното бръснене в неповторимо удоволствие и запомнящо се преживяване.
    Сега, сериозно- благодаря за споделеното, темата ми е интересна, нещо се закучи, та настоящият ми пост да се смята за леко повдигане.
    Направо започвам да мисля за сценична установка в мойта баня, където да изтъкна предимствата и недостатъците на сапуните, геловете, кремовете, готовите пяни и начините на "монтиране". Само дето, май останах само със сапуни по шкафовете.

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    И едно видео EXTRA. Първи опит за оформяне на мустака.
    https://youtu.be/UlD80ELa_5s

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Разбрах Така е,добре правиш. И аз никога не съм препоръчвал най-скъпото на начинаещ...

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Както в първото мнение на тази тема, така и във видеовъведението на канала казах, че канала съм го създал с цел взаимно обогатяване на културата ни на бръснене. Демек аз показвам какво знам и какво ново съм научил от коментарите. Не уча никой, защото самият аз се уча.
    п.п. А цените ги казвам защото много хора имат грешното убеждение, че класическото бръснене е скъпо. Така че смятам, че това е полезна информация за тези които са на ръба да минат от спрей и глава с 5-6 ножчета към класическото бръснене.
    Последно редактирано от Илиян Илиев™; 05-11-18, 12:33.

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Така е - даже не превъртам.Изобщо.Първо трябва да съм наясно защо да гледам такъв клип..? Като учебно - информационно помагало,тоест да се науча как да се бръсна с подробно обяснение стъпка по стъпка..? Като тест на изделия и продукти за бръснене..? Или като обнародване на първи стъпки в бръсненето..? Искаш коментари,дискусия,е дай насока де..?Постоянно натякваш за цените - ами защо си кръстил темата така,кръсти я "Бръснене за 2.60"..? Както и да е,може аз да не съм доразбрал нещо - напоследък модерните творци оставят публиката сама да разгадае смисълът на творбите им..?Е,аз отказвам да полагам повече усилия за това,успех с бръсненето!

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Boellis за първи път го чувам, но ще се поинтересувам и ако имам възможност ще го опитам. А с карото правя второ виде в което говоря положително. Иронията беше насочена към обезценяването на самобръсначката Уилкинсън. Видно е, че не си гледал всичко, а си превъртал.

    Остави коментар:


  • Bat_Pepo
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Каро не е лош крем,даже става и за бръснене с бръснач,та иронията ти е излишна...Ако обаче си фен на белота - има и Пика,и Спатия... Купа не съм виждал,ama... Понеже са ти близо,да ти препоръчам нещо,от собствен опит - Boellis,всичко от колекцията им Panama 1924.

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Новото видео. Метална самобръсначка за радост на някои зрители. Но внимание, евтин крем за бръснене Каро. Да не се гледа от хора, които биха се почувствали евтини, ако гледат клип с крем за бръснене Каро и одеколон Корсар.

    https://youtu.be/iK6BouNclFk

    Остави коментар:


  • Илиян Илиев™
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Е, Вие сега се обидихте, че никой тук не коментира бръсненето с пластмасовата Уилкинсън и ни наказвате ли?
    Нито съм се обидил, нито наказам някой. Просто ми се струва тъпо да пусна няколко поредни мнения с линкове към моя канал и за това пуснах линк към друго видео.

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
    ...
    ...За твърда брада ползвай червенето прорасо,пробвай и омега,пак техен продукт.Аз много харесвам и челла.
    Ха, сега се зачетох по- нагоре... Таааа, за твърда брада, пробвай да се бръснеш веднага след къпане. Аз го правя по време на къпането, ама след като съм се накиснал хубаво и съм си направил две сапунки. Затова няма да пускам клипове, да не загубим детската аудитория.

    Остави коментар:


  • Тропчо
    отговори
    От: С четка и бръснач

    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
    Поканата е към ivo-police,не към Илиян според мен..?
    Знам. И съм далеч от предположението, че Иво ще си отреже лявото ухо. Грижа се за душевното спокойствие на майките, които гледайки клип за бръснене с бръснач, ще направят митинг пред парламента за задължително въвеждане на бикчетата в казармата, дето вече я няма.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X