Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продажба на пчелни семейства

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продажба на пчелни семейства

    Колеги тъй като с наближащването на пролетта ще дойде и сезона за нови пчелни семейства, някой от вас да продава такива илимава да познава човек който се занива с това.

  • #2
    От: Продажба на пчелни семейства

    Аз продавам колега 0888298571 Борис
    Виж ми сайта apibor.org
    [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

    Коментар


    • #3
      От: Продажба на пчелни семейства

      Интересна тема, която и мен интересува. Ако има тука колеги пчелари продаващи пчелни семейства, кошери и други свързани с това неща нека споделят.
      Тази земя, по която тъпча сега,
      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
      тази земя – не е моя земя,
      тази земя, простете, е чужда.

      Коментар


      • #4
        От: Продажба на пчелни семейства

        В пчеларския форум се срещат доста обяви за продажба, но бъди доста предпазлив, и ако сега започваш да се занимаваш, вземи си някой опитен пчелар да ги прегледа обстойно преди да ги купиш.
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • #5
          От: Продажба на пчелни семейства

          Привет!
          Винаги съм препоръчвал на нови пчелари да се вземат 3 чисто нови кошера и да се населят с отводки...така новия пчелар ще участва активно във създаването на пчелното семейство и ще си изгради някъкви навици, но дори и да умори някой от тях загубата няма да е голяма...
          Лично аз навремето започнах от един рой случайно хванат на село...
          Аз продавам отводки, но дори и за догодина всичко е изкупено отдавна...съжалявам...
          Успех в начинанието колега...имай го преди всичко като хоби, а не за печалбарство...повярвай ми успехите ще дойдат не след дълго сами...
          Успех...
          Последно редактирано от hun_ter; 13-02-11, 20:14. Причина: допълнение
          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
          .................................................................................................
          Е. Абу

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X